Dodaj do ulubionych

Jeszcze raz probujemy

01.01.06, 02:05
Obserwuj wątek
    • mysza_81 Re: Jeszcze raz probujemy 01.01.06, 02:09
      Nic z tego nie rozumiem:/Teraz mozna normalnie wpisac sieuncertain

      PS.Wszyscy zabalowali i troche za duzo wypili,a moze przecholowali,a ja
      najwiecej przecholowalam,bo Bozy dzien spedzilam przy kompie:/Wiec wszystkich
      zegnam i zycze jeszcze udanej zabawy sylwestrowejsmileJa dziekuje i ide
      spac,dobranocsmile
      • mysza_81 Dobranoc Wszystkim... 01.01.06, 22:53
        Dobranoc Wszystkim bez wyjatkowsmile
      • cuski Bogusia 02.01.06, 06:08
        Bogusia, moze i TY mozesz normalnie sie wpisac, ale ja nadal mam problemy.
        • mysza_81 Tomek 02.01.06, 08:49
          Tomek,przed chwila chcialam sie wpisac do tego watku,ale nie moznaconfusedCo jest nie
          tak!!!


          PS.Jeszcze raz tam napisze,tylko teraz to inaczej z nimi sobie pogadamsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka