mysza_81 Re: Jeszcze raz probujemy 01.01.06, 02:09 Nic z tego nie rozumiem:/Teraz mozna normalnie wpisac sie PS.Wszyscy zabalowali i troche za duzo wypili,a moze przecholowali,a ja najwiecej przecholowalam,bo Bozy dzien spedzilam przy kompie:/Wiec wszystkich zegnam i zycze jeszcze udanej zabawy sylwestrowejJa dziekuje i ide spac,dobranoc Odpowiedz Link
cuski Bogusia 02.01.06, 06:08 Bogusia, moze i TY mozesz normalnie sie wpisac, ale ja nadal mam problemy. Odpowiedz Link
mysza_81 Tomek 02.01.06, 08:49 Tomek,przed chwila chcialam sie wpisac do tego watku,ale nie moznaCo jest nie tak!!! PS.Jeszcze raz tam napisze,tylko teraz to inaczej z nimi sobie pogadam Odpowiedz Link