magdeczka27
01.06.06, 17:30
nie ma co jak mile slowo od cuskiego zamiast mnie pocieszyc pow,ze bedzie
dobrze zzniosa wizy to walnie takie slowo ciesz sie ze masz zielona karte i
nie musisz sie przeejmowac
musze sie teraz zastanowic czy nadal chce pis na tym forum i na czacie po
wczorajszym jestem niemile widziana i tyle
bawcie sie dobrze