01.06.06, 17:30
nie ma co jak mile slowo od cuskiego zamiast mnie pocieszyc pow,ze bedzie
dobrze zzniosa wizy to walnie takie slowo ciesz sie ze masz zielona karte i
nie musisz sie przeejmowac
musze sie teraz zastanowic czy nadal chce pis na tym forum i na czacie po
wczorajszym jestem niemile widziana i tyle
bawcie sie dobrze
Obserwuj wątek
    • himera24 Re: dzieki 01.06.06, 18:03
      magdeczka27 napisała:


      > bawcie sie dobrze

      ok, bedziemy, z toba czy tez bez ciebie. jak zawsze, no nie, kochani?
    • speranzaa Re: dzieki 01.06.06, 20:06
      MAgda a powiedz za co Ty sie obrazilas? ze glupia maszyna z czata wyrzucila???
      to tylko komputer i Tomek by cie przeciez nie wyrzucil
      A po drugie skoro nie wiadomo co z tymi wizami bedize to chyba nie powod
      obrazania sie na niego , obraz sie na amerykanski Kongres, gdyz to od nich
      zalezy.
      Osobiscie z jednej strony nie sadze, ze zniesienie wiz to dobry pomysl,
      wjedzisz tu ale tylko na 2 miesiace a wiekoszosc ludiz , ktorzy chca tu
      przyjechac mysli o pozostaniu dluzej by co nieco zarobic, 60 dni to malo czasu.
      Z drugiej strony beda mogli pryzjechac ludzie, ktorzy chca odwiedzic
      niewidziane dawno dzieci lub rodizcow itd.
      • cuski Zniesienie wiz 02.06.06, 03:31
        Zniesienie wiz przyniesie zarowno plusy, jak i minusy.

        Duzym plusem bedzie napewno to, ze wiele osob bedzie moglo wreszcie
        odwiedzic swoje rodziny za oceanem.
      • zbuntowany8aniol Speranzoo,masz calkowita racje. 02.06.06, 08:15
        A dzis se pustego postu nie strzeletongue_out

        PS.Speranzaa,pozdrowienia dla Ciebiesmile)))))))))))))))))))))
    • cuski Magda 02.06.06, 03:26
      Sorki, ale ja wogole nie rozumiem tego watku.
    • cuski Komisarz ds. stosunkow zewnetrznych UE 23.06.06, 02:59
      Komisarz ds. stosunkow zewnetrznych Unii Europejskiej powiedziala, ze:
      - Bruksela moze wprowadzic zasade wzajemnosci, jesli Stany Zjednoczone
      beda wciaz wymagac wiz od obywateli nowych panstw Unii Europejskiej.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka