Dodaj do ulubionych

ciezka praca fotografa...

20.11.06, 03:27
ciezka praca fotografa...
na mazurach
m4verick.com/inne/hard_work.jpg
Obserwuj wątek
    • cuski Ciezka praca fotografa :) 21.11.06, 03:15
      Przywracam ten watek na moja odpowiedzialnosc, bo bardzo mi sie podoba,
      he he he...
      • m4verick Re: Ciezka praca fotografa :) 21.11.06, 04:12
        widac, ze tylko ja i cuski lubimy fotografie hehe
        • cuski Re: Ciezka praca fotografa :) 21.11.06, 04:14
          Nooo, ja ostatnio duzo fotografuje, he he he...
          • ghurka Re: Ciezka praca fotografa :) 21.11.06, 04:24
            cuski zeby poza facetami bylo na kogo popatrzec to by bylo o wiele
            lepiej.toplesik prosiaczka nikogo nie wzrusza.
            • m4verick racuszki, tez sa ok 21.11.06, 19:19
              ja tam tez lubie i racuszki!
              za suche tez nie moga byc, bo sie czlowiek o kosci tylko obija.
              • cuski Tez prawda :) 22.11.06, 03:01
                Tez prawda smile
      • zbuntowany8aniol I dobrze zes dopisal,na Twoja odpowiedzialnosc. 21.11.06, 21:25
        Mojej zgody na to nie ma i jednak prosze o usuniecie tego watku.
        • cuski Moze zrobimy glosowanie ? 22.11.06, 03:02
          Moze zrobimy glosowanie ?

          Kto jeszcze opowiada sie za usunieciem tego watku ?
          • zbuntowany8aniol Glosowanie??A netykieta,a zasady??? 22.11.06, 08:59
            Rob jak uwazaszsmile
            • cuski Aniol 23.11.06, 03:10
              Ja pier.... netykiete !

              PS. 1 Zawodowi admini lamia ja nagminie, wiec i ja bede ja lamal.
              PS. 2 Radio CHICAGO Forum rzadzi sie swoja netykieta smile
              • zbuntowany8aniol A ja nie pier...netykiety!!! 23.11.06, 09:25
                Do PS.1-Lamia,ale Ty,my nie musimy.
                Do PS.2-Wlasnie zauwarzylam,ze ma swoja od dluzszego czasu!
    • himera24 Kur%^^$ !!!!!!! 21.11.06, 19:51
      ja ci dam ciezka prace, w morde. siedze sobie w pracy, mysle se klikne na ten
      link a tam co???? Dobrze ze nikt za mna nie stal, ufffff.

      Ja cie ukatrupie.
      • m4verick Re: Kur%^^$ !!!!!!! 22.11.06, 02:50
        a cos sie spodziewala hehehehe.
        happy thanksgiving!
      • cuski Kaska 22.11.06, 03:03
        Oj, bylaby kolejna wpadka, he he he...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka