m4verick 20.11.06, 03:27 ciezka praca fotografa... na mazurach m4verick.com/inne/hard_work.jpg Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cuski Ciezka praca fotografa :) 21.11.06, 03:15 Przywracam ten watek na moja odpowiedzialnosc, bo bardzo mi sie podoba, he he he... Odpowiedz Link
m4verick Re: Ciezka praca fotografa :) 21.11.06, 04:12 widac, ze tylko ja i cuski lubimy fotografie hehe Odpowiedz Link
cuski Re: Ciezka praca fotografa :) 21.11.06, 04:14 Nooo, ja ostatnio duzo fotografuje, he he he... Odpowiedz Link
ghurka Re: Ciezka praca fotografa :) 21.11.06, 04:24 cuski zeby poza facetami bylo na kogo popatrzec to by bylo o wiele lepiej.toplesik prosiaczka nikogo nie wzrusza. Odpowiedz Link
m4verick racuszki, tez sa ok 21.11.06, 19:19 ja tam tez lubie i racuszki! za suche tez nie moga byc, bo sie czlowiek o kosci tylko obija. Odpowiedz Link
zbuntowany8aniol I dobrze zes dopisal,na Twoja odpowiedzialnosc. 21.11.06, 21:25 Mojej zgody na to nie ma i jednak prosze o usuniecie tego watku. Odpowiedz Link
cuski Moze zrobimy glosowanie ? 22.11.06, 03:02 Moze zrobimy glosowanie ? Kto jeszcze opowiada sie za usunieciem tego watku ? Odpowiedz Link
cuski Aniol 23.11.06, 03:10 Ja pier.... netykiete ! PS. 1 Zawodowi admini lamia ja nagminie, wiec i ja bede ja lamal. PS. 2 Radio CHICAGO Forum rzadzi sie swoja netykieta Odpowiedz Link
zbuntowany8aniol A ja nie pier...netykiety!!! 23.11.06, 09:25 Do PS.1-Lamia,ale Ty,my nie musimy. Do PS.2-Wlasnie zauwarzylam,ze ma swoja od dluzszego czasu! Odpowiedz Link
himera24 Kur%^^$ !!!!!!! 21.11.06, 19:51 ja ci dam ciezka prace, w morde. siedze sobie w pracy, mysle se klikne na ten link a tam co???? Dobrze ze nikt za mna nie stal, ufffff. Ja cie ukatrupie. Odpowiedz Link
m4verick Re: Kur%^^$ !!!!!!! 22.11.06, 02:50 a cos sie spodziewala hehehehe. happy thanksgiving! Odpowiedz Link