aniak04 18.03.05, 23:08 szukam fajnego miejsca gdzie można miło spędzić czas a jednocześnie spożytkować go na aerobik. Czy ktoś wie gdzie w okolicach stacji metra pole mokotowskie można znaleźć taki klub? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Cinek Re: aerobik IP: *.aster.pl / *.aster.pl 20.03.05, 18:12 Caly czas nie wiem :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cinek Re: aerobik IP: *.aster.pl / *.aster.pl 20.03.05, 23:33 ano szkoda :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cinek Re: aerobik IP: *.aster.pl / *.aster.pl 21.03.05, 11:47 a moze Ty wiesz, gdzie jest jakies fajne miejsce, w ktorym wolny czas mozna spozytkowac na aerobik? Odpowiedz Link Zgłoś
jszafranski Re: aerobik 21.03.05, 12:21 metro ursynow ( konski jar) ewentualnie przy nowogrodzkiej? OSiR . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czupur Re: aerobik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.05, 15:50 PLONK TROLU!!! ps. miało być pole mokotowskie a nie ursynów! czytaj czytaj i rozumiej... Odpowiedz Link Zgłoś