18.03.05, 23:08
szukam fajnego miejsca gdzie można miło spędzić czas a jednocześnie
spożytkować go na aerobik. Czy ktoś wie gdzie w okolicach stacji metra pole
mokotowskie można znaleźć taki klub?
Obserwuj wątek
    • Gość: Cinek Re: aerobik IP: *.aster.pl / *.aster.pl 20.03.05, 11:16
      ja nie wiem
      • Gość: Cinek Re: aerobik IP: *.aster.pl / *.aster.pl 20.03.05, 18:12
        Caly czas nie wiem :(
    • aniak04 Re: aerobik 20.03.05, 21:44
      a szkoda :)
      • Gość: Cinek Re: aerobik IP: *.aster.pl / *.aster.pl 20.03.05, 23:33
        ano szkoda :(
        • Gość: cinek Re: aerobik IP: *.aster.pl / *.aster.pl 21.03.05, 11:47
          a moze Ty wiesz, gdzie jest jakies fajne miejsce, w ktorym wolny czas mozna
          spozytkowac na aerobik?
          • jszafranski Re: aerobik 21.03.05, 12:21
            metro ursynow ( konski jar) ewentualnie przy nowogrodzkiej? OSiR .
            • Gość: czupur Re: aerobik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.05, 15:50
              PLONK TROLU!!!

              ps. miało być pole mokotowskie a nie ursynów! czytaj czytaj i rozumiej...

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka