Gość: ela IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.08.09, 17:38 Witam, szukam strychu do adaptacji, może ktoś wie czy jakąś wspólnota sprzedaje? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: MS Re: Szukam strychu do adaptacji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.09, 10:52 Poprosze o kontakt na mesp /at/ interia.pl pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ela Re: Szukam strychu do adaptacji IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.08.09, 17:14 witam, niestety nie potrafie odczytać tego skrótu: msp /at/ interia.pl - ? Odpowiedz Link Zgłoś
jan-w Re: Szukam strychu do adaptacji 04.08.09, 18:08 Chodzi o Ministerstwo Skarbu Państwa. .at oznacza internetową domenę austriacką. MSP@interia.at A tak poważnie, to ogłoszenia zamieszcza się tu: www.dwukropek.pl/ Na forum dyskusyjnym nie wolno i nie należy. Odpowiedz Link Zgłoś