Dodaj do ulubionych

Drapko leci

    • broneknotgeld 54 503 29.02.08, 20:42
      Tysionczek w połowie
      Raduje sie czowiek.
    • broneknotgeld 54600 10.03.08, 17:23
      Leci poleku
      Na co jo czekom?
    • broneknotgeld 54 700 16.03.08, 09:00
      Dugo to trwało
      Dyć se wkulało.
    • broneknotgeld 54 800 21.03.08, 15:28
      Trza tu richtig wiyncy słońca
      I dwoch setek do tysionca.
    • broneknotgeld 54 900 26.03.08, 07:58
      Setka sie wkulało
      Tako jako miało.
    • broneknotgeld 55 000 28.03.08, 23:02
      Prawie dzisioj se wkulało
      Szwongu jakby wiyncy brało.
    • koza.podkuta 55055 29.03.08, 18:59
      aż żal jest psuć tego zera,*)
      co z tej czwórki piątek wyziera.
    • broneknotgeld 55 100 07.04.08, 00:10
      Jako tako
      Nikt niy płako.
    • broneknotgeld 55400 09.06.08, 07:30
      Forum szwongu zapomniało
      Pora setek dyć wleciało.
    • broneknotgeld 55 500 17.06.08, 12:54
      Toż dom poscik tukej prawie
      Potrza szwongu w ty zabawie?
    • broneknotgeld 55 555 24.06.08, 19:01
      Na piyńć piontek
      Rudzki kontek.
    • broneknotgeld 55 600 28.06.08, 11:16
      Jakby niy patrzeć zaś setka jest
      Chocioż te forum sztopło dość fest.
    • broneknotgeld 55 700 24.07.08, 20:15
      Langsam leci
      Dyć coś kleci.
    • broneknotgeld 55 800 29.07.08, 20:29
      Porachowołch posty prawie
      Tako teroz w ty zabawie.
    • broneknotgeld 55 900 03.08.08, 22:32
      Juzaś setka
      Tysionc chnetka.
    • broneknotgeld 56 000 14.08.08, 00:30
      Ani duzo - ani mało
      Prawie dzisioj tu wleciało.
    • broneknotgeld 56 100 03.09.08, 20:07
      Choć niy drapko
      Przeca cosik
      Jest we wercie
      Kożdy grosik.
    • broneknotgeld 56 200 14.09.08, 11:46
      Na setka dugo czekali
      Dyć w końcu tu naszkryflali.
    • broneknotgeld 56300 29.09.08, 20:32
      Tako rachuja
      Rym ło tym suja.
    • broneknotgeld 56 400 11.10.08, 23:40
      Jakby niy patrzeć - zaś setka
      Chocioż tysionczek niy chnetka.
    • broneknotgeld 56 500 24.10.08, 11:07
      Tysionczek w połowie
      Tym se cieszy czowiek.
    • broneknotgeld 56 600 05.11.08, 16:11
      Mało kto tu broji
      Dyć cołkym niy stoji.
    • broneknotgeld 56700 18.11.08, 18:37
      Do tysionczka setki trzi
      Se dokliko - kożdy wiy.
    • broneknotgeld 57 000 02.12.08, 12:03
      Skoczyło
      Aż miło.
      • broneknotgeld 57 200 08.12.08, 12:04
        Dobry skok
        Choć stary rok.
    • broneknotgeld 57 300 17.12.08, 18:08
      Choć niy chnetka
      Juzaś setka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka