drzejms-buond
07.12.09, 12:57
pacholęciem będąc fascynował mnie pewien ISAO
to przez niego i przez ten utwor
www.youtube.com/watch?v=FFIk9f1b7Is
nabyłem drogą kupna pierwsze stereo
a cała moja późniejsza droga życiowa przetruchtała inaczej
niż u normalnych dzieci...
odkryłem przez niego m.in zjawisko zwane MUZYKĄ KLASYCZNĄ!
i inne elektroniczne światy
należ koniecznie załączyć HQ
z przyjemnością odkrywam dziś że już jest na youtubach...