07.12.09, 12:57
pacholęciem będąc fascynował mnie pewien ISAO
to przez niego i przez ten utwor
www.youtube.com/watch?v=FFIk9f1b7Is
nabyłem drogą kupna pierwsze stereo
a cała moja późniejsza droga życiowa przetruchtała inaczej
niż u normalnych dzieci...
odkryłem przez niego m.in zjawisko zwane MUZYKĄ KLASYCZNĄ!
i inne elektroniczne światy

należ koniecznie załączyć HQ

z przyjemnością odkrywam dziś że już jest na youtubach...
Obserwuj wątek
    • twardycukierek Re: HQ 07.12.09, 13:44
      Ooooooh, Drzejms! /omdlenie/

      Słodkie ;)))) pewny hit na święta, George Michael został zdetronizowany z jajami :D
      Nie te święta? Eeee, nie szkodzi ;)
      • drzejms-buond Re: HQ 11.12.09, 17:03
        ja bym bardzo prosił o konsumpcje tego kawałka...
        bo tamto, to żart jeno...

        www.youtube.com/watch?v=5DnaxiQBU4I&feature=PlayList&p=D315ACDE41F8CF42&index=1

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka