lupus76 07.12.09, 20:08 Clarksonu chyba się coś złego stało! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
niski.oktan Czyje te rany??? 07.12.09, 22:07 Gościu zachował się racjonalne. Jeżeli urządzenie ma pokonywać 30-50 km dziennie (w czasie 4 godzin, ma się rozumieć) i nic więcej, to nawet za czystym wózkiem akumulatorowym, bez żadnego diesla na pokładzie, należałoby zagłosować. O ile byłyby dostępne jakieś sensowne technicznie i w sensownej cenie. A 4WD - na weekendy! :cool: :) Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: Czyje te rany??? 07.12.09, 23:15 Cały urok Clarksona polega właśnie na tym, że on nie jest racjonalny. Jak będę chciał auto zmierzone/wykalkulowane/zważone i w ogóle sportisch, praktisch, kwadratisch - zajrzę do niemieckiej prasy motoryzacyjnej. Clarkson - jak chyba nikt - potrafi wyciskać z motoryzacji emocje. A ta Toyota - jakkolwiek dobrym autem by nie była - wzbudza we mnie tyle emocji, co pudełko po margarynie. Odpowiedz Link Zgłoś
milleniusz Re: Czyje te rany??? 07.12.09, 23:19 lupus76 napisał: > A ta Toyota - jakkolwiek dobrym autem by nie była - wzbudza we mnie > tyle emocji, co pudełko po margarynie. A ja właśnie, że bym ją nabył. Jakby była tańsza gdzieś o 100 tysięcy! Odpowiedz Link Zgłoś
niski.oktan Re: Czyje te rany??? 08.12.09, 01:34 Mnie Prius też ani ziębi, ani grzeję, bo nie potrzebuję samochodu z przeznaczeniem głównie do miasta. Potrzebuję ogólnowojskowego. :D I ja tam panie romantyk nie jestem - wystarczy, żeby było wygodnie, nieoczojebnie, i żeby miało wykop. I 4WD, i wzmocnione zawieszenie. I już. :cool: A śmierdzieć produktami spalania węglowodorów (a tym bardziej ich niespaloną jeszcze mieszaniną) wcale nie musi. Mam nadzieję, że dożyję czasów, kiedy silniki spalinowe zejdą ze sceny. Odpowiedz Link Zgłoś
kolczasty_nemo Za rok wygra.... 07.12.09, 22:30 [img]https://co2calculator.files.wordpress.com/2008/10/segway.jpg[/img] Ten świat schodzi na psy..... Odpowiedz Link Zgłoś
milleniusz Re: Rany boskie!!! 07.12.09, 22:45 Kosmici go porwali i wykorzystali. Albo cycate lesbijki w pończochach! Odpowiedz Link Zgłoś
milleniusz PS. 07.12.09, 22:51 Jakiś półgłówek (i tu jestem zbyt łaskawy) wymyślił na tej stronie, że wszystkie linki mają jakiś balonik z napisem Reklama kontekstowa, Smartcontext, czy jakiś inny szit i zamiast listy aut pojawia mi się Orange 35 GB. Zresztą to się pojawia cokolwiek bym nie kliknął. Rzeczywiście zajebiście smartny ten kontekst, ale ja tam więcej już nie zajrzę, nie mówiąc o mojej opinii o Orange, która raczej za tę akcję lepszą nie będzie! Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: Rany boskie!!! 08.12.09, 00:16 Ależ nie krzyczę. To jest wściekły szept... Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Rany boskie!!! 08.12.09, 09:04 Wolfie, autem miejskim przecie stoi jak byk ;) To jest jakby inna rozmowa, nie? Wiesz dobrze, czym on popyla po zabłoconych drogach ;D Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: Rany boskie!!! 08.12.09, 09:08 Wiem też, co sądzi o Toyocie Prius (i hybrydach w ogóle). Uznaje ją za auto gorsze od Nissana Sunny Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Rany boskie!!! 08.12.09, 09:12 O, to już nie wiem... strategiczny wybór czyco? Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: Rany boskie!!! 08.12.09, 09:19 Musiał z konia spaść, a te dwa konie na których jechały żona i córka przegalopowały mu po głowie. Innego rozsądnego tłumaczenia nie widzę. Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Rany boskie!!! 08.12.09, 09:22 Zernę do moich źródeł, intryguje mnie to trochę ;) Odpowiedz Link Zgłoś
niski.oktan Re: Rany boskie!!! 08.12.09, 10:53 A mnie nie - zapewne zauważył, że w mieście się jest w syfie. I że w mniejszym syfie wcale nie jest gorzej, niż w większym. :) Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: Rany boskie!!! 08.12.09, 11:10 Myślisz, że uwzględnił eko-koszty związane z produkcją i utylizacją akumulatorów? Odpowiedz Link Zgłoś
niski.oktan Re: Rany boskie!!! 08.12.09, 11:14 Nie sądzę, aby chodziło mu o zbawianie planety. Raczej o syf w mieście, złe powietrze. Smród. Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: Rany boskie!!! 08.12.09, 11:21 Kanadyjskie miasto, (nie pamiętam jakie dokładnie) gdzie produkuje się bateria dla Priusów jest de facto pustynią. Kwaśne deszcze, przy których te krakowskie - to pikuś. Jeśli Prius okaże się autem masowym - tak będą wyglądać wszystkie miejscowości, gdzie trzeba będzie te cholerne baterie utylizować. Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: Rany boskie!!! 08.12.09, 11:23 Według mnie znacznie lepszym wyborem byłoby to Odpowiedz Link Zgłoś
niski.oktan Re: Rany boskie!!! 08.12.09, 13:35 Jeżeli chodzi o Sudbury w Ontario, to argument jest raczej demagogiczny. To jeden z największych na świecie ośrodków wydobycia metali kolorowych (głównie niklu i miedzi), a złoża są eksploatowane od ponad 100 lat. Dlatego trudno obwiniać akurat Priusa o problemy ekologiczne tego regionu. Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Hmmm... 08.12.09, 13:01 niski.oktan napisał: > Nie sądzę, aby chodziło mu o zbawianie planety. Raczej o syf w mieście, złe powietrze. Smród. Zgadzam się :) Ubierz Wolfie białą koszulę i przejdź się po Londynie a o powiedzmy 16.00 pokaż mi kołnierzyk :P O, a to Cię tak nie obuziło? ;)))) Skoda Octavia Scout 1.8 TSI Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: Hmmm... 08.12.09, 13:26 Tym mnie nie zaskoczysz. Dlatego nie noszę białych koszul :D Clarkson zaiste dziadziej. Dwa diesle??? Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Hmmm... 08.12.09, 13:40 Fleja! ;PP Ten tekst jest cudny ;DDD 'I’m proud too that this car was conceived by the Germans, who are basically British but with a bit less humour.' Odpowiedz Link Zgłoś
kolczasty_nemo To jest samochód do... 08.12.09, 09:21 miasta, przynajmniej daje szansę na przeżycie...:) bi.gazeta.pl/im/3/6921/z6921563X.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: To jest samochód do... 08.12.09, 09:23 W Warszawie tylko czołg, fakt ;DDD Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: To jest samochód do... 08.12.09, 09:45 W Warszawie, to możliwe. Tu do nas dotarła już cywilizacja i mamy drogi asfaltowe :) Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: To jest samochód do... 08.12.09, 09:47 Taaa, jak ser szwajcarski? ;D Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: To jest samochód do... 08.12.09, 10:02 Cukierku: teraz całkiem serio. Tu mamy niezłe drogi. Lepsze, niż w Czechach, czy gdziekolwiek w Polsce, porównywalne ze słowackimi :) I dlatego tu jeżdżą Carrery i Panamery, a Wawie Cayenne'y :) Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: To jest samochód do... 08.12.09, 10:06 Wolfie, dobra, już się nie droczę :))) Ale z tym dworcem nie byłeś tak całkiem fair, prawda? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: To jest samochód do... 08.12.09, 10:12 Jak to nie? Przecież Moon też Cię uświadomiła :P Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: To jest samochód do... 08.12.09, 10:17 Hehe, a kiedy ostatni raz tam byliście, hemmm? ;P Bilety na stół, wtedy pogadamy ;D Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: To jest samochód do... 08.12.09, 10:19 Żeby Cię nie okłamać: na przełomie września i października 2007. Biletu nie zakupowywałem - zrobili to inni :) Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: To jest samochód do... 08.12.09, 20:26 Jedna wielka. Dookoła dworca :P Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: To jest samochód do... 08.12.09, 20:33 Ech, i Ty to mówisz... Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: To jest samochód do... 08.12.09, 21:34 Cukierku, bo ktoś to musi powiedzieć:D No i padło na mnie :) Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: To jest samochód do... 08.12.09, 21:40 Jesteś szczery choć zakochany :) Podoba mi się to. Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: To jest samochód do... 08.12.09, 09:44 Skoro to jest samochód do miasta, to dlaczemu wklejasz jakiś ciągnik rolniczy? Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: To jest samochód do... 08.12.09, 09:46 Nemo już wie, co robi ;))))) Odpowiedz Link Zgłoś
kolczasty_nemo Re: To jest samochód do... 08.12.09, 10:11 Bo ponoć....:):D "De gustibus non est disputandum." Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: To jest samochód do... 08.12.09, 17:27 Nemo lubi czołgi i basta ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
kolczasty_nemo Re: To jest samochód do... 08.12.09, 18:52 Oooooo, właśnie....:) Przy moich gabarytach auta "miejskie" ..hehe... odpadają...:):D Chyba, że mają szyberdach ..:) Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: To jest samochód do... 08.12.09, 18:57 ;DD Tak? To ile trzeba mieć wzrostu aby wymagać szyberdacha? ;D Hmmm, czyli moje popylanie czołgiem jest nieuzasadnione ergonomicznie? ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
kolczasty_nemo Re: To jest samochód do... 08.12.09, 19:06 Mam mocna 190 cm... i jak kiedyś miałem Civica to szyber się przydawał zwłaszcza, że nie było klimy, zimą było gorzej ... niewiele widziałem...:) Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: To jest samochód do... 08.12.09, 19:14 Wyobrażam sobie... ale 'niewiele widziałem' to powalające wyznanie od kierowcy ;D Odpowiedz Link Zgłoś
kolczasty_nemo Re: To jest samochód do... 08.12.09, 19:19 Chyba nie pracujesz w drogówce.... chyba nie...:):D Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: To jest samochód do... 08.12.09, 19:22 Nie, czuj się nie wsypany ;D Zresztą w czołgu już nie masz tego problemu... Odpowiedz Link Zgłoś
kolczasty_nemo Re: To jest samochód do... 08.12.09, 19:28 W czołgu widoczność też chyba ...średnia...:) Z drugiej strony czy to komuś przeszkadza ...zwłaszca gdy w nim siedzi...:):D Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: To jest samochód do... 08.12.09, 21:19 Mnie nic nie przeszkadza ;D mój czołg to moja twierdza i może mi Lupus od traktorów nawrzucać, spływa po mnie jak po kacz... gęsi ;D Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: To jest samochód do... 08.12.09, 21:35 Z takim czołgiem, to tylko problemy. Co zrobisz, jak ci gąsienica zdechnie, a? Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: To jest samochód do... 08.12.09, 21:43 Dzwonię do kumpla wędkarza ;D Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: To jest samochód do... 08.12.09, 20:32 Do czołgów - wbrew pozorom - biorą kurdupli. W środku jest mało miejsca :) Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: To jest samochód do... 08.12.09, 20:33 To Nemo i ja odpadamy ;)))) chlip ;D Odpowiedz Link Zgłoś