twardycukierek 17.07.10, 20:28 Prezent mam dla Ciebie :DDD Agniecha się ucieszy :D [img]https://x.garnek.pl/ga7567/2409f39afe2578a5466968a3/kozuch_meski.jpg[/img] Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
flissy Re: Piotrek! :DDDDD 17.07.10, 20:36 Pasuje jak ulał,,,kurde jutro idę w nim do szkoły :D:D:D Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Piotrek! :DDDDD 17.07.10, 20:38 Nie zapomnij o czapce ;DDD byłyby jaja gdyby się okazało, że w tym chłodniej :D Odpowiedz Link Zgłoś
flissy Re: Piotrek! :DDDDD 17.07.10, 20:42 A i rękawiczki są do kompletu,,,kurdeeeeeeeeee to już by była dewiacja siedzieć teraz w kożuchu :D Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Piotrek! :DDDDD 17.07.10, 20:50 Jako prawdziwy szpilownik masz obowiązek dewiować :DDDD Odpowiedz Link Zgłoś
flissy Re: Piotrek! :DDDDD 17.07.10, 20:53 Ok ubiorę na noc jako piżamkę bym w nocy nie zmarznąć :) Odpowiedz Link Zgłoś
flissy Re: Teraz zdejmij, koniec sezonu! ;D n/t 14.10.10, 19:04 A pewnie że tak,,,Od jutra krótkie spodenki i sandały :D Odpowiedz Link Zgłoś