Dodaj do ulubionych

Piotrek! :DDDDD

17.07.10, 20:28
Prezent mam dla Ciebie :DDD Agniecha się ucieszy :D

[img]https://x.garnek.pl/ga7567/2409f39afe2578a5466968a3/kozuch_meski.jpg[/img]
Obserwuj wątek
    • flissy Re: Piotrek! :DDDDD 17.07.10, 20:36
      Pasuje jak ulał,,,kurde jutro idę w nim do szkoły :D:D:D
      • twardycukierek Re: Piotrek! :DDDDD 17.07.10, 20:38
        Nie zapomnij o czapce ;DDD byłyby jaja gdyby się okazało, że w tym chłodniej :D
        • flissy Re: Piotrek! :DDDDD 17.07.10, 20:42
          A i rękawiczki są do kompletu,,,kurdeeeeeeeeee to już by była dewiacja siedzieć
          teraz w kożuchu :D
          • twardycukierek Re: Piotrek! :DDDDD 17.07.10, 20:50
            Jako prawdziwy szpilownik masz obowiązek dewiować :DDDD
            • flissy Re: Piotrek! :DDDDD 17.07.10, 20:53
              Ok ubiorę na noc jako piżamkę bym w nocy nie zmarznąć :)
              • twardycukierek Re: Piotrek! :DDDDD 18.07.10, 09:38
                I jak było? :DDD
    • twardycukierek Teraz zdejmij, koniec sezonu! ;D n/t 14.10.10, 18:59

      • flissy Re: Teraz zdejmij, koniec sezonu! ;D n/t 14.10.10, 19:04
        A pewnie że tak,,,Od jutra krótkie spodenki i sandały :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka