venus99
27.08.10, 10:05
wielce dewocyjny poseł PO-Jezusik Gowin przygotował projekt ustawy
wprowadzający od 1 stycznia 2011 obowiązkowe badania ginekologiczne
dla kobiet w wieku od 15 do 55 lat wyjeżdżających z kraju i
powracających.arcy Michalik zaakceptował wczoraj projekt o czym
zawiadomił prezydenta,premiera,przewodniczących parti itp,itp
stosownym edyktem dostarczonym przez gońca.