Dodaj do ulubionych

Castle Party

06.09.10, 09:52
wygląda na fajną imprezę :)

jakiś rozziew jednak w medialnym przekazie widzę - z jednej strony galeria postaci rodem z horrów o wampirach lub wiktoriańskich romansów:

[img]https://static.polityka.pl/_resource/res/path/15/38/153832b1-a7dd-41c4-a872-ec7ed64adae2_665x665[/img]

Cała tutaj

z drugiej towarzystwo takie bardziej z Jarocina:

[img]https://static.polityka.pl/_resource/res/path/80/53/805327bd-70f9-45cd-bde7-d0a7dcfce0af_665x665[/img]

Więcej tu

I cymesik: "gdy po ponad godzinnym spóźnieniu Nergal w końcu wyszedł na scenę i powoli zaczynał się koncert - to ludzie zaczęli skandować "DODA DODA DODA !!! " to był klimat :)"


Obserwuj wątek
    • hardy1 Re: Castle Party 06.09.10, 10:47
      woda.na.młyn napisał:
      z drugiej towarzystwo takie bardziej z Jarocina:


      Aha..."ta pani w czerwonym"? :D
      • king.james Re: Castle Party 06.09.10, 11:04
        Małpa jakaś. :D
        • hardy1 Re: Castle Party 06.09.10, 11:18
          Dobrze że JaruśK. jej nie przyuważył. Zaraz by swoje powiedział: "tylko nie od tej małpy w czerwonym"...:D
          • woda.na.mlyn Re: Castle Party 06.09.10, 11:55
            Ta w czerwonym to nasz wysłannik z toruńskiego radyjka :D
            • hardy1 Re: Castle Party 06.09.10, 12:37
              woda.na.mlyn napisał:
              > Ta w czerwonym to nasz wysłannik z toruńskiego radyjka :D


              Aha...szpion?! W czerwonym? Eee...nie wierzę...aż tak by się zdekonspirował? :D
          • king.james Re: Castle Party 06.09.10, 12:04
            > Dobrze że JaruśK. jej nie przyuważył. Zaraz by swoje powiedział: "tylko nie o
            > d tej małpy w czerwonym"...:D

            To akurat był tekst nieboszczyka prezydenta. Ale Jaruś też ma talent do wtop. ;)
            • hardy1 Re: Castle Party 06.09.10, 12:35
              Wiem że Lesio. Ostał się jeno teraz półbliźniak...to samo by powiedział ...i tak wtopy pozostają w rodzinie ;)
    • morelka_1 Re: Castle Party 06.09.10, 11:09
      Fajna impreza musiała być :):):):)
      To pierwsze towarzystwa chyba bardziej by mi odpowiadało :)
      • woda.na.mlyn Re: Castle Party 06.09.10, 11:48
        Mnie również, szczególnie uwiodła mnie ta niebieskowłosa (tzn. dobrze by było, gdyby uwiodła rofl) :D ;)
        • king.james Re: Castle Party 06.09.10, 12:07
          Jest intrygująca. Masz do niej telefon? :D
          • woda.na.mlyn Re: Castle Party 06.09.10, 12:14
            Heh, do takiej gotki to się chyba sowę wysyła a nie dzwoni :D
            • king.james Re: Castle Party 06.09.10, 12:35
              I częstuje wywarem z jaszczurki afrykańskiej? :D
              • woda.na.mlyn Re: Castle Party 06.09.10, 12:56
                To tak na aperitif, potem to już pewnie Bycza Krew i Bloody Mary :D
    • szwagier_z_niemodlina Re: Castle Party 06.09.10, 11:55
      Moja uwage zwraca postac z torba:

      [img]https://img269.imageshack.us/img269/159/wycinek.jpg[/img]
      • king.james Re: Castle Party 06.09.10, 12:06
        Cóż, stoi na dworcu jak każdy inny pasażer. Nie jej wina, że się zleciał tłum "czarnych imprezowiczów". ;)
        • hardy1 Re: Castle Party 06.09.10, 12:38
          ...przecież ustaliliśmy - to szpion z radyjka toruńskiego :D
          • king.james Re: Castle Party 06.09.10, 13:41
            Kurde, mogła się stosowniej ubrać. Dobrze, że chociaż beret zdjęła. ;)
            • hardy1 Re: Castle Party 06.09.10, 14:30
              ...dlatego taka wkurzona. Niezwyczajna zdejmować nawet do snu a tu szefuńcio kazał jej się: "nie wyróżniaj z tłumu"...
              • king.james Re: Castle Party 06.09.10, 14:37
                Może jej się wydawało, że jak na moherowe towarzystwo jest wystarczająco krejzi i doskonale się wtopi w szatański tłum?
                • hardy1 Re: Castle Party 06.09.10, 15:28
                  Muszę przyznać że trochę się wtopiła. Beret zdjęła (pewnie zaszyła pod podszewkę płaszcza), torby "podróżne" ma...
          • szwagier_z_niemodlina Re: Castle Party 07.09.10, 08:46
            hardy1 napisał:

            > ...przecież ustaliliśmy - to szpion z radyjka toruńskiego :D

            Oj, sorry. Ta durnota robota nie pozwala mi sie na forumowaniu skupiac :-((
            • hardy1 Re: Castle Party 07.09.10, 09:31
              Każdemu przeszkadza :D Ale inaczej umarlibyśmy z nudów po pewnym czasie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka