woda.na.mlyn
06.09.10, 09:52
wygląda na fajną imprezę :)
jakiś rozziew jednak w medialnym przekazie widzę - z jednej strony galeria postaci rodem z horrów o wampirach lub wiktoriańskich romansów:
[img]https://static.polityka.pl/_resource/res/path/15/38/153832b1-a7dd-41c4-a872-ec7ed64adae2_665x665[/img]
Cała tutaj
z drugiej towarzystwo takie bardziej z Jarocina:
[img]https://static.polityka.pl/_resource/res/path/80/53/805327bd-70f9-45cd-bde7-d0a7dcfce0af_665x665[/img]
Więcej tu
I cymesik: "gdy po ponad godzinnym spóźnieniu Nergal w końcu wyszedł na scenę i powoli zaczynał się koncert - to ludzie zaczęli skandować "DODA DODA DODA !!! " to był klimat :)"