Dodaj do ulubionych

Pozdrawiam

11.12.10, 08:57
Witam
Obserwuj wątek
    • buena_luna Re: Pozdrawiam 11.12.10, 10:21
      i wizawi! :D
      • twardycukierek Re: Pozdrawiam 11.12.10, 10:24
        Wiza dla Bronka! Nie będzie Brak Banana pluł nam w twarz! ;P
        • hardy1 Re: Pozdrawiam 11.12.10, 10:39
          ...i vizy nam plugawił! :P
        • morelka_1 Re: Pozdrawiam 11.12.10, 11:00
          Taaaaaaaaaaaaa

          [img]https://statichg.demotywatory.pl/uploads/201012/1292001447_by_Brovaro_500.jpg[/img]
    • madalenka25 Re: Pozdrawiam 11.12.10, 10:45
      dziń dobry..
      i do widzenia..
      się idę szykować dziś w terminarzyku.. teatr, kolacja...
      miłego dnia.. wieczoru i nocki zyczę...
      • buena_luna Re: Pozdrawiam 11.12.10, 10:58
        fiu fiu... powiało wielkim światem ;)

        p.s.
        żeby nie było, że nikt nie przestrzegał:
        "[Scena z "Misia" Do węglarzy podchodzi łysy Paluch]
        Tatuś Tradycji: Stasiek! Tyś się na Amerykana zrobił! Kojak? W tym filmie tak się ciebie stało?
        Paluch: Nieee. W teatrze...
        Tatuś Tradycji: W mordę kopany! W życiu bym do teatru nie poszedł! " :D
      • king.james Re: Pozdrawiam 11.12.10, 15:46
        > się idę szykować dziś w terminarzyku..

        Myślałem, że w dobie pigułek, plastrów i gumek kalendarzyk odszedł do lamusa. :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka