twardycukierek Re: Pozdrawiam 11.12.10, 10:24 Wiza dla Bronka! Nie będzie Brak Banana pluł nam w twarz! ;P Odpowiedz Link Zgłoś
morelka_1 Re: Pozdrawiam 11.12.10, 11:00 Taaaaaaaaaaaaa [img]https://statichg.demotywatory.pl/uploads/201012/1292001447_by_Brovaro_500.jpg[/img] Odpowiedz Link Zgłoś
madalenka25 Re: Pozdrawiam 11.12.10, 10:45 dziń dobry.. i do widzenia.. się idę szykować dziś w terminarzyku.. teatr, kolacja... miłego dnia.. wieczoru i nocki zyczę... Odpowiedz Link Zgłoś
buena_luna Re: Pozdrawiam 11.12.10, 10:58 fiu fiu... powiało wielkim światem ;) p.s. żeby nie było, że nikt nie przestrzegał: "[Scena z "Misia" Do węglarzy podchodzi łysy Paluch] Tatuś Tradycji: Stasiek! Tyś się na Amerykana zrobił! Kojak? W tym filmie tak się ciebie stało? Paluch: Nieee. W teatrze... Tatuś Tradycji: W mordę kopany! W życiu bym do teatru nie poszedł! " :D Odpowiedz Link Zgłoś
king.james Re: Pozdrawiam 11.12.10, 15:46 > się idę szykować dziś w terminarzyku.. Myślałem, że w dobie pigułek, plastrów i gumek kalendarzyk odszedł do lamusa. :D Odpowiedz Link Zgłoś