Dodaj do ulubionych

Hymn Szpillandi :D

15.01.11, 17:09
www.youtube.com/watch?v=K4-KJgUCZPY
Kto za?:
Obserwuj wątek
    • twardycukierek Re: Hymn Szpillandi :D 15.01.11, 17:32
      Buehehehehehe, NIGDY! :D

      Aaaaaaaaaa!!! Piotrek, chcesz mnie zabić?
      • flissy Re: Hymn Szpillandi :D 15.01.11, 17:45
        A po co ?;)
        • twardycukierek Re: Hymn Szpillandi :D 16.01.11, 10:40
          Bo chcesz przejąć mojego konika :D
      • zimna_alaska Re: Hymn Szpillandi :D 15.01.11, 20:03
        Cukierku, ja wiem że to straszny horror był. ale już dobrze, nie bój się, "Piłę" sobie obejrzyj dla relaksu.
        • twardycukierek Re: Hymn Szpillandi :D 16.01.11, 10:39
          Zarazzz wrzucę hymn właściwy ;))) poczkajcie ;P
          • morelka_1 Re: Hymn Szpillandi :D 16.01.11, 11:49
            i Cukierkowa zaginęła w akcji..... :D
            • twardycukierek Re: Hymn Szpillandi :D 16.01.11, 11:51
              Jezdem :D jak zdrówko, Morel? :*
              • morelka_1 Re: Hymn Szpillandi :D 16.01.11, 12:20
                Lepiej niż wczoraj, chociaż wyglądam jakbym była w 7 miesiącu ciąży :D
                • twardycukierek Re: Hymn Szpillandi :D 16.01.11, 12:23
                  Aaaaaaaaaaaaaaaaa! Objadłaś się słodyczy? :P
                  • morelka_1 Re: Hymn Szpillandi :D 16.01.11, 12:32
                    Chciałabym...to chyba ta grypa żołądkowa...ale w razie czego zwaliłam wszystko na Jarka...no, ze tam mnie nadmuchał :D
            • buena_luna Re: Hymn Szpillandi :D 16.01.11, 11:52
              trudno się dziwić...pewnie Cucerka w pozycji zasadniczej, z czcią i namaszczeniem szpili szuka odpowiedniej nuty ;)
      • morelka_1 Re: Hymn Szpillandi :D 15.01.11, 20:26
        a to? :) :>
        www.youtube.com/watch?v=jgagKmgmmZQ
    • don.giovanni Re: Hymn Szpillandi :D 15.01.11, 18:37
      Jeżu Malusieńki...
    • twardycukierek Hymn Szpil według Lupusa 16.01.11, 11:52
      To jest to...
      • morelka_1 Re: Hymn Szpil według Lupusa 16.01.11, 12:20
        A według Cukierka to nie łaska?
        • twardycukierek Re: Hymn Szpil według Lupusa 16.01.11, 12:24
          Laska, laska ;)) mam inny ale ten też dobry.

          Póki co spadam, na razie :)
      • don.giovanni Re: Hymn Szpil według Lupusa 17.01.11, 09:53
        Lubię to! :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka