flissy 15.01.11, 17:09 www.youtube.com/watch?v=K4-KJgUCZPY Kto za?: Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
twardycukierek Re: Hymn Szpillandi :D 15.01.11, 17:32 Buehehehehehe, NIGDY! :D Aaaaaaaaaa!!! Piotrek, chcesz mnie zabić? Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Hymn Szpillandi :D 16.01.11, 10:40 Bo chcesz przejąć mojego konika :D Odpowiedz Link Zgłoś
zimna_alaska Re: Hymn Szpillandi :D 15.01.11, 20:03 Cukierku, ja wiem że to straszny horror był. ale już dobrze, nie bój się, "Piłę" sobie obejrzyj dla relaksu. Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Hymn Szpillandi :D 16.01.11, 10:39 Zarazzz wrzucę hymn właściwy ;))) poczkajcie ;P Odpowiedz Link Zgłoś
morelka_1 Re: Hymn Szpillandi :D 16.01.11, 11:49 i Cukierkowa zaginęła w akcji..... :D Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Hymn Szpillandi :D 16.01.11, 11:51 Jezdem :D jak zdrówko, Morel? :* Odpowiedz Link Zgłoś
morelka_1 Re: Hymn Szpillandi :D 16.01.11, 12:20 Lepiej niż wczoraj, chociaż wyglądam jakbym była w 7 miesiącu ciąży :D Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Hymn Szpillandi :D 16.01.11, 12:23 Aaaaaaaaaaaaaaaaa! Objadłaś się słodyczy? :P Odpowiedz Link Zgłoś
morelka_1 Re: Hymn Szpillandi :D 16.01.11, 12:32 Chciałabym...to chyba ta grypa żołądkowa...ale w razie czego zwaliłam wszystko na Jarka...no, ze tam mnie nadmuchał :D Odpowiedz Link Zgłoś
buena_luna Re: Hymn Szpillandi :D 16.01.11, 11:52 trudno się dziwić...pewnie Cucerka w pozycji zasadniczej, z czcią i namaszczeniem szpili szuka odpowiedniej nuty ;) Odpowiedz Link Zgłoś
morelka_1 Re: Hymn Szpillandi :D 15.01.11, 20:26 a to? :) :> www.youtube.com/watch?v=jgagKmgmmZQ Odpowiedz Link Zgłoś
morelka_1 Re: Hymn Szpil według Lupusa 16.01.11, 12:20 A według Cukierka to nie łaska? Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Hymn Szpil według Lupusa 16.01.11, 12:24 Laska, laska ;)) mam inny ale ten też dobry. Póki co spadam, na razie :) Odpowiedz Link Zgłoś