22.02.11, 02:13
Niech Wam we wtorek nie towarzyszy fetorek!

Tym radosnym zawołaniem rozpoczynam drugi dzień tygodnia. A zaczynam... od spania. Dobranoc. ;)








Dla tych, którzy się już obudzili: dzień dobry! :)

[img]https://jakst.files.wordpress.com/2009/12/coffee.jpg[/img]
Obserwuj wątek
    • scorrus Wsadź sobie korek 22.02.11, 02:15
      Do termosu z kawą, bo zimno kuresko jest.
    • twardycukierek Re: Ftorek 22.02.11, 08:00
      Dzień dobry :) dosyć już tego dobrego! James, wstawaj, Goofy czeka i siedzi jak na... pantoflach ;D
      MiŁŁego dnia, Wykształciuchy i pamiętajcie, look busy ;)

      [img]https://1.bp.blogspot.com/_WgDdO0GhdSw/SyeSzU4KGfI/AAAAAAAAAT0/vxOzqtZmOF4/s400/look_busy.jpeg[/img]
      • king.james Re: Ftorek 22.02.11, 09:26
        Dla mnie poproszę wersję "Goofy is coming". :D
        • twardycukierek Re: Ftorek 22.02.11, 09:43
          Ty nie pracujesz dla Jezusa? O.o

          :D
          • king.james Re: Ftorek 22.02.11, 09:53
            To miało zostać między nami! :D

            [img]https://home.merhlin.com/e107_images/newspost_images/jesus-thumps-up11.jpg[/img]
            • twardycukierek Re: Ftorek 22.02.11, 09:57
              No ale... chlip ;))) ja chciałam tylko...

              [img]https://www.blueq.com/modules/ecs/images/125837681_l.png[/img]

              ;DD
              • king.james Re: Ftorek 22.02.11, 10:03
                Obiło mi się o uszy, że kobiety lubią u faceta 3-dniowy zarost. Ale żeby 20-letni? :D
                • twardycukierek Re: Ftorek 22.02.11, 10:05
                  33 letni jak już :D I zmięęęszany z piaskiem pustyni ;)
                  Noooo, ma coś w sobie on, powiem Ci na osobności :D
                  • king.james Re: Ftorek 22.02.11, 10:14
                    Zakładałem, że zarost nie rósł mu od urodzenia. Przynajmniej jak byłem kiedyś (daaaawno temu) w kościele i widziałem szopkę, to Jezusek był bez brody. Ale wiadomo nie od dziś, że kk często mija się z prawdą, więc jestem w stanie Twoją wersję kupić. ;)
                    • twardycukierek Re: Ftorek 22.02.11, 14:06
                      :DD Może to był product placement dla golarki Gilette albo o zgrozo: depilatora? ;O
                      Ale szopka...
                      • king.james Re: Ftorek 22.02.11, 14:40
                        Nie zwróciłem uwagi, czy pampersy też tam były. :O
                        • twardycukierek Re: Ftorek 22.02.11, 18:18
                          Pewnie słoma z nich wystawała ;D
    • madalenka25 Re: Ftorek 22.02.11, 08:05
      czarna jest a słodka?
      dzień dobry...
      • twardycukierek Re: Ftorek 22.02.11, 08:21
        Dzień dobry ;))) James jest słodki, to wystarczy, przynajmniej dla mnie :D
        • morelka_1 Re: Ftorek 22.02.11, 08:36
          Dzień Dobry
          Dziękuję za życzenia...
          a Tobie we wtorek niech zadrży rozporek
          a teraz udam się założyć wątek. :P
          • morelka_1 Re: Ftorek 22.02.11, 08:37
            to miało być pod Kingiem :D upsss
            • scorrus Re: Ftorek 22.02.11, 08:40
              Pod Kingiem zadrży rozporek?
              Ale czyj? :D
              • morelka_1 Re: Ftorek 22.02.11, 08:44
                ależ broń bosze! no wprawdzie kobiety też noszą portki, ale jakoś to dziwnie brzmi :D
                sprostuję...życzenia dla Kinga, a nie Cuxowej..
                • scorrus Re: Ftorek 22.02.11, 08:48
                  Rozumiem, że Cuxowej nie składasz życzeń. :>
                  • morelka_1 Re: Ftorek 22.02.11, 09:13
                    Cuxi mogę życzyć jedynie trochę oddechu w pracy :)
            • king.james Re: Ftorek 22.02.11, 09:27
              > to miało być pod Kingiem :D upsss

              Ty pode mną? Peron otwierasz dla innych przewoźników, czy jak? :D
    • hardy1 Re: Ftorek 22.02.11, 09:09
      Cześć Szpilowcy :) Melduję że żyję (o ile ktoś mnie jeszcze pamięta), ino egzystuję w necie w stanie prawie wegetatywnym...trwam czekając na powrót z remontu mojego milusiego komputera...na razie zaglądać muszę z innych, w miarę możliwości ;)
      • madalenka25 Re: Ftorek 22.02.11, 09:11
        Hardy???????? Hardy??????????
        to ten od wierszyków?
        • hardy1 Re: Ftorek 22.02.11, 09:27
          Jakby to powiedzieć...ten od częstochowskich rymowanek wymuszanych czasem groźbą odejścia interlokutora z tego najlepszego ze światów ;)
          Jam taki biedny
          bo komputer mam jedny
          (pracowy się nie liczy
          bo czas inaczej się liczy.
          Dlaczego komp jest czasem
          ...tak wredny? ;)
          • madalenka25 Re: Ftorek 22.02.11, 09:31
            mów do mnie jeszcze...
            to nie komputer jest wredny tylko go za bardzo eksploatowałeś i nie dbałeś o niego ....
            • hardy1 Re: Ftorek 22.02.11, 14:02
              Ja nie jestem homo,
              jakiś komp-nie wiadomo.
              Jam jest z krwi i kości
              hetero, pełen męskiej radości...
              co ogłaszam pro publico bono ;)
              • madalenka25 Re: Ftorek 22.02.11, 14:52
                [img]https://bajkonur.fm.interia.pl/kwiatki.jpg[/img]
      • twardycukierek Re: Ftorek 22.02.11, 09:43
        Wiemy, czekamy, całujemy, czekamy ;D

        ;)
        • hardy1 Re: Ftorek 22.02.11, 14:05
          Hmmm...Cukierko, w czyim imieniu się wypowiadasz? Zwłaszcza chodzi mi o to trzecie...

          PS.Chyba że ogłosiłaś "My, ze Szpilowej łaski, Cukierka I, założycielka rodu Twardych..." ;)
          • twardycukierek Re: Ftorek 22.02.11, 18:18
            Oooo tak, royal pluralis, o to chodziło ;)) I ani o szpilę niżej nie zejdę.

            :D
    • funny_game Re: Ftorek 22.02.11, 09:19
      <prrrrrruk!>

      No dobra, dosyć tych czułostek :F

      Nie wię, co mi jest, ale się zakochałam w kawie z ekspresu przelewowego.
      Bylimy na wsi u znajomych w weekend i piłam kilka kaw dziennie, tak mi smakowały.
      A normalnie, w weekend, to mogę nie pić wcale. Chyba, że mam baileysa.
      • twardycukierek Re: Ftorek 22.02.11, 09:55
        Beeeeeek :P ale jakoś zgupiałam i nie łapię, jaki to jest ten przelewowy? ¤.¤
        • funny_game Re: Ftorek 22.02.11, 10:13
          Omujbosze, całe życie z nieukami ;DDD

          pl.wikipedia.org/wiki/Ekspres_do_kawy#Ekspres_przelewowy
          W domu mamy ciśnieniowy, i ofszę, smakuje mi z niego kawa, ale przecież u kogoś zawsze bardziej świeci słońce ;)))
          • twardycukierek Re: Ftorek 22.02.11, 10:23
            Buuuu :P taki nazywam po prostu ekspresem :P :D
            Też mamy ciśnieniowy w domu oraz słonika w słowiku w trampkach Converse :D
            • funny_game Re: Ftorek 22.02.11, 10:38
              twardycukierek napisała:

              > Buuuu :P taki nazywam po prostu ekspresem :P :D

              Z Poznania do Wrocławia przez Gdynię? :F


              > Też mamy ciśnieniowy w domu oraz słonika w słowiku w trampkach Converse :D

              Tym, com pogrubiła, mnie zainteresowałaś byłaś :>
              • i.nes Re: Ftorek 22.02.11, 16:42
                funny_game napisała:

                > > Też mamy ciśnieniowy w domu oraz słonika w słowiku w trampkach Convers
                > e
                :D
                >
                > Tym, com pogrubiła, mnie zainteresowałaś byłaś :>

                No mię też... Prawie jak opis mła, tylko że ja śpiewać nie umię :D
                • twardycukierek Re: Ftorek 22.02.11, 18:11
                  Oupsss, bugger! :D

                  To ja się wycofuję twardym rakiem :D
            • tygrysgreen Re: Ftorek 22.02.11, 12:27
              mam taki przelewowy. nazywa się ekspres bo długo się czeka na kawę.
              • funny_game Re: Ftorek 22.02.11, 12:36
                Trudno, poczekam!
          • king.james Re: Ftorek 22.02.11, 10:23
            To i ja skorzystałem z tego kółka wyrównawczego. Już mi pały nie postawisz. :D
            • funny_game Re: Ftorek 22.02.11, 10:39
              Myślę, że to początek pięknej przyjaźni.






              FOCH!


              :D
              • king.james Re: Ftorek 22.02.11, 10:44
                Uważaj, bo jak zmienię zdanie, to doświadczysz zamarzniętego dzioba. :D
                • funny_game Re: Ftorek 22.02.11, 11:15
                  Ale w nosie? :F
                  • king.james Re: Ftorek 22.02.11, 11:26
                    Na całym ciele. To się chyba nazywa akupunktura. :D
                    • funny_game Re: Ftorek 22.02.11, 11:32
                      raczej aPUKUnktura :F
                      • king.james Re: Ftorek 22.02.11, 11:36
                        Chyba pomyliłaś gila z dzięciołem. To dzięcioł myśli tylko o dziurach. I to jeszcze gustuje w drewnach. :D
                        • funny_game Re: Ftorek 22.02.11, 11:55
                          A gil co robi?
                          No dobra, nie pisz, odniosłam wiaderko :D
                          • king.james Re: Ftorek 22.02.11, 12:25
                            Robi gili-gili. ;)

                            A potem bach, leci z nosa. Dlatego nie polecam kobietom z katarem pozycji na jeźdźca. :D
                            • funny_game Re: Ftorek 22.02.11, 12:36
                              Germański, kurwa, oprawca :D
                              Aaaaaa, kocham ten durny kawał :D
                              • king.james Re: Ftorek 22.02.11, 12:44
                                :D

                                A najeźdźca z katarem - to dopiero przesrane. Nie dość, że czołgi i bombowce, to jeszcze broń biologiczna. ;)
                                • funny_game Re: Ftorek 22.02.11, 14:44
                                  Niektórzy od połączenia dusz, wolą połączenie nosów, no co?!
                                  • king.james Re: Ftorek 22.02.11, 15:08
                                    Połączenia dup nie praktykowałem. Mam to w nosie. ;)
                                    • funny_game Re: Ftorek 22.02.11, 15:11
                                      Uuuu, aromatycznie :D
                                      • king.james Re: Ftorek 22.02.11, 16:18
                                        Teraz ja puszczę pawia. Jak zamarznie, to rób fotkę. :P
                                        • twardycukierek Re: Ftorek 22.02.11, 18:20
                                          Na sygnaturkę to! :D

                                          :DD
      • alik-w-plomieniach Re: Ftorek 22.02.11, 14:15
        <tup tutup tup!>
        Cholera, czepiła się mnie odzywka, którą wieki temu puściłem do kolegi ze szkolnej ławy: "Puść purozaura i zatuptaj radośnie".
        • funny_game Re: Ftorek 22.02.11, 14:45
          Co to za dziwne czasy były, żeby trzeba było rodzaj męski do purozaurowania namawiać?!
          Kolega mawia: ano, były to czasy, kiedy łatwiej było dziecko zrobić, niż herbatę ;D
    • flissy Re: Ftorek 22.02.11, 13:00
      Aloha robaczki :D
      • twardycukierek Re: Ftorek 22.02.11, 14:04
        Witaj! :D

        Beeek :P
        • flissy Re: Ftorek 22.02.11, 18:06
          Hahahhaha,,koszmarny dzień dzisiejszy był,,,,,,,,,,,,ufffffffffffffffffff,ale teraz mam już spokój i piwo w garści :)
          • twardycukierek Re: Ftorek 22.02.11, 18:12
            Dobrze Ci tak! :D A ja TTNM w sęsie piwa brak, za to niedługo spadam z pracy :P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka