IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 15.10.02, 07:50
Niewyspanam z deczka, bo "Pecha" Chmielewskiej po nocach czytam:)))
Nie żeby arcydzieło, ale czytadło dobre:)
Nadal nie wiem, kto zabił:)
I cicho, nie mówcie, jeżeli wiecie.
Fantasia z czekoladą plus kawusia z a chwilę.
Prawie jak w "Misiu", tylko, że wirtulnie.
Co za czasy:)))))
Pzdr
Meve Nie wiadomo Co Ani Kto, ale Nie Morderczynie:)
Obserwuj wątek
    • Gość: Jarek Re: Ftorek IP: 213.17.181.* 15.10.02, 08:36
      Ja też... jestem niewyspany. :-((( Nie dość, że do domku wróciłem na
      dobranockę, to jeszcze miałem tzw. "robotę". Robotę "opędziłem" dzisiaj po
      szóstej, ale przez to dopiero na ósmą byłem na stanowisku.

      A wczoraj wieczorem... Siedząc przed kominkem mogłem odpocząć dyskutując z moim
      najlepszym przyjacielem, tj. ... moją Małżowinką... Dobrze mieć takiego
      kumpla... ;-)))

      Pozdr z nadzieją na słońce
      • Gość: Meve Re: Ftorek IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 15.10.02, 09:05
        Dobrze jest mieć takiego przyjaciela,
        Luby dyskutuje zawzięcie z dziwnymi misiami- jak juz śpi:)))
        Meve błąka się po komnatach jak straszydło jakowe, potem pada na łoże:))
        Na kawę nie ma amatorów, wiec karotkę w szklanicach dużych podaję:)
        • jolajola1 Re: Ftorek 15.10.02, 09:12
          ja kawusie poproszę, może, och proszę, cappucino z brazowym cukrem dostanę ???
          miau, miau, jak kotek proszaco miauczę
          A co do karotki, to JA ELFEM NIE JESTEM, żeby cos takiego popijać !!!

          ps
          moze wiecie, gdzie się kupuje takie drążki gimnastyczne do podciągania, co sie
          je we framudze drzwi montuje ?
          • Gość: Nalalalalalala... Re: Ftorek IP: *.mogila.sdi.tpnet.pl 15.10.02, 10:02

            Dobry dzionek !!! Dzisiaj jestem na starych śmieciach. :-)
            Meve droga, ....nam patronująca, "Pecha" czytałam jakieś trzy tygodnie temu
            i........., nie powiem ci kto zabija !!!!! :-) Ale i tak nadal twierdzę że nie
            ma to jak "wczesna Chmielewska".
            Za karotkę ja też! dziękuję. Serdecznie ! ...błłeee
            Wolę gorącą herbatę z soczkiem malinkowym. Komu, koomuuuu...???
            Jolu czy to z powodu tego zęba chcesz się wieszac na drążku ???? Po co ??? Nie
            warto !!! Chyba że chcesz wykorzystać siłę przyciągania ziemskiego i przy
            okazji wieszania się runąć, za przeproszeniem, mordą na pysk i potłuc sobie
            ryja ??? (przepraszam, ale tak to brzmi "w oryginale"!!!) :-(
            Czego oczywiście nikomu nie życzę !!!!!

            :-)


            • Gość: monia Re: Ftorek IP: 217.97.138.* 15.10.02, 10:13
              :-))))))) Może on i dobry ale taki jakiś pochmurniasty. Głowa sennie się kiwa -
              czyli raczej strzelę sobie kaweńkę. I ciacho!
              Myślisz, Nalu, że Jolajola ma takie radykalne metody walki z opornym zębem? A
              jak sobie przy okazji lico nadobne uszkodzi? To co???
              • jolajola1 Re: Ftorek 15.10.02, 10:20
                hłe, hłe, ja to sie wieszać nie będę, jeszcze by go grawitacja moja
                załamała ? ....
                Ino dziecię duże do spółki z małym używały drążka, co go jeszcze moi rodziciele
                dla mnie nabyli w wieku poprzednim. Niestety, sprzety maja "nieprzekraczalną"
                okreslona przez pana B. długośc zywota - tedy i mój drazek się ze starości
                rozpadł ...
                PILNIE szukam nowego

                A co do zęba, to teraz bardziej mnie boli pokłute dziąsło, łałałała ....
                Ale takie sa skutki prawie dwuletniego omijania dentysty ( z powodów
                finansowych tylko, bom ja stomatologicznie niebolaźliwa). Czeka mnie jeszcze
                kilka pilnych wizyt u zębowego konowała, ale już żadna nie będzie chyba tak
                okropna, drobiażdżki zostały


                • Gość: Nala Re: Ftorek IP: *.mogila.sdi.tpnet.pl 15.10.02, 10:30

                  Te drobiażdżki to teraz na pewno sama przyjemność !!! :-)))))))
                  A tego, hmmm... drążka baardziej potrzebujesz TY! czy twe lube dziecięciny ?

                  :-)))))) ...mnie też zdziwiły (hihihi) te dziwne misie. :-)))))

                  U mnie pogoda taka bardziej piękniasta. Słoneczko, leciutki wiaterek, sama
                  radość !!!
                  :-)

                • Gość: monia Re: Ftorek IP: 217.97.138.* 15.10.02, 10:31
                  Taaa, niestety...ażeby zęby leczyć prywatnie, trzeba dysponować pewnym zapasem
                  finansowym. Nigdy nie wiesz, czy przypadkiem jakaś niespodzianka ci niewyskoczy
                  z niewinnie wyglądającej..no, np. czwóreczki...:-) A z drugiej strony - chodzę
                  prywatnie, bo nie mam zamiaru tłumaczyć kasowemu wyrwizębowi, że znieczulenie
                  jest mi po prostu niezbędne! Oczywiście, odczekawszy przedtem pół roku w
                  kolejce...
                  A co do drążka - sprawdzałaś już sklepy sportowe??? Np DECATLON?
                  • Gość: monia Re: Ftorek IP: 217.97.138.* 15.10.02, 10:35
                    Gość portalu: monia napisał(a):

                    >
                    > finansowym. Nigdy nie wiesz, czy przypadkiem jakaś niespodzianka ci
                    niewyskoczy
                    >
                    >co mi zrobi???? Jeeeej...:-)
          • Gość: vereen Re: Ftorek IP: *.ghnet.pl / 192.168.1.* / 217.98.98.* 15.10.02, 10:25
            jolajola1 napisała:


            >
            > ps
            > moze wiecie, gdzie się kupuje takie drążki gimnastyczne do podciągania, co
            sie
            > je we framudze drzwi montuje ?

            :)))) a do czego Ci ten drążek...jestem paskudnie wścibska, ale widziałam taki
            rozporowy w ikea...ale to chyba do huśtawki:) nie wiem czy utrzyma osobę
            dorosłą... or2;))))
        • Gość: monia Re: Ftorek IP: 217.97.138.* 15.10.02, 10:21
          Że niby z kim dyskutuje??? Co to znaczy - z dziwnymi misiami???
          No, chyba że się dobranocek przed snem naogląda...to go potem męczy..:-)
          • Gość: Meve Re: Ftorek IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 15.10.02, 11:26
            No n przykład takimi z dobranocek, bo oglądać lubi:)))
            I potem mu się śni, że te misie jego biednego psa gryzą (jeszcze z lat
            kawalerskich owczarek), a ja je jeszcze podpuszczam:))
            Wiem, że dziwne, ale już się przyzwyczaiłam:))
            • Gość: vereen Re: Ftorek IP: *.ghnet.pl / 192.168.1.* / 217.98.98.* 15.10.02, 11:41
              :oo to naprawdę dziwne:))) a ja myślałam, że o chrapanie chodzi:)))) Jak tam
              Mysza biedactwo??? Chomika chyba jutro wyślę już do przechowalni, muszę praca
              nadrabiać:))))
            • Gość: Nala Re: Ftorek IP: *.mogila.sdi.tpnet.pl 15.10.02, 11:42

              :-))))))...hihihiii, to niemal jak koszmary z "dziecięctwa". hmmmmm...? A
              pampersy mu zakładasz na noc ???
              A w dodatku wszystko jest na ciebie ! Brutal !!!!!!!!!!!!!!
              Powiedz mu, że to teraz można leczyć. Naprawdę ! :-)



              • Gość: monia Re: Ftorek IP: 217.97.138.* 15.10.02, 11:47
                To nie Małżonek jest brutal, tylko Królowa nasza - łaski upraszam!!! - bo to
                ona te misie podpuszcza...:-)))
              • Gość: Meve Re: Ftorek IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 15.10.02, 11:48
                Moja droga, za czasów Jego dzieciństwa pamprsów nie widziano:)))
                I to nie żadne urazy z dzieciństwa tylko ta submil sublik sublimacja agresji i
                stresu nagromadzonego w ciągu dnia.
                I bez śmichów chcichów, bo to poważna sprawa:)
                • Gość: Nala Re: Ftorek IP: *.mogila.sdi.tpnet.pl 15.10.02, 11:55

                  Ależ ja do problemu podchodzę śmiertelnie poważnie. Każde objawy..., ten....,
                  noooo...., zaburzeń psycho-fizycznych traktuję bardzo poważnie !!! A te stany
                  napadowo-lękowe to u niego...., tak....częściej niż zawsze ???????
                  Bo to może być zaraźliwe !!!??? (Oby nie!!!!!!)

                  :-)
                • Gość: monia Re: Ftorek IP: 217.97.138.* 15.10.02, 11:55
                  Pewnie, że poważna...zwłaszcza, że musisz tego słuchać...:-)
                  A tak serio, to coś w tym jest, niestety :-( Czasy barbarzyńskie, dżungla,
                  szkoła przetrwania i wyścig szczurów w jednym. Poczynając od szkół. W ciągu
                  dnia to się wszystko gromadzi a kiedy odreagowywać? I jak? No i masz : albo
                  wrzody żołądka..albo misie...To już misie lepsze...
    • okazja Re: Ftorek 15.10.02, 11:58
      mryg mryg
      elektromechjednostka uruchomiactwo systemow logiczniastych uskutecznia.....
      randomizowana probabilistyka redundacyiniasta rozwiazaniactwo zadania
      okaze...... odpowiedzenie gotowniaste na pytactwo gdy zadane......
      • Gość: Nala Re: Ftorek IP: *.mogila.sdi.tpnet.pl 15.10.02, 12:43

        mryg..
        Pogodniactwo jessienniaste zaczynam dostrzegać. Babięce-lato takoż !!! A wy ???
        HUmorowatość humorzasta u mnie narasta wprost proporcjonalnie do aury.
        ...hurraa huuurrrraaaaaaaaa !!!
        Optymizacjolalność optymalnie optuje optymizmem.
        pięęęknie pięęęękniście pięęęęknościowato !!!!!!!!!!
        :-)
        • Gość: monia Re: Ftorek IP: 217.97.138.* 15.10.02, 12:47
          Piłaś..? W pracy...? Czyco...???? :-)))
          No, chyba że naprawdę masz pięknościowato za oknem. Raszyn jest chmurny,
          posępnu i raczej wilgotny..I taki mało zachęcający do spacerów...
          No i z moim optymizmem też nie za bardzo...:-(
          • Gość: Nala Re: Ftorek IP: *.mogila.sdi.tpnet.pl 15.10.02, 12:57

            Nie piłam, ale jak coś masz .....???! No mówię przecież COŚ!!!, może być
            hebratka ! Cossię tak oburzyła ???! Myślałby kto ???!
            Ale że jest pięknie i słonecznie to fakt. I nawet dość ciepło, pomimo wiatru.
            Lekkiego. :-)
            Vereen, gdzie jesteś ?????? Potwierdź moje słowa bo mi nie wierzą że u nas jest
            ładna i słoneczna pogoda !!!!

            :-)

            • Gość: vereen Re: Ftorek IP: *.ghnet.pl / 192.168.1.* / 217.98.98.* 15.10.02, 13:20
              :))) Potwierdzam, że piękniiie jest w galycji...wczoraj wyprowadziłam nawet
              Chomika na spacer...ale dziś się wstrzymam...muszę się wykurować:)))ale
              słoneczko...optymizacja pełna:)))
              • Gość: monia Re: Ftorek IP: 217.97.138.* 15.10.02, 13:43
                Eee, tam...Obie ściemniactwo uskuteczniacie, i tyle...Na pewno...
                Wiatr wieje...liście opadają...pieniądze się skończyły...:-(....prawie...:-)
                • Gość: Nala Re: Ftorek IP: *.mogila.sdi.tpnet.pl 15.10.02, 13:48
                  Gość portalu: monia napisał(a):



                  > Wiatr wieje...
                  - przcież pisałam że jest wiaterek. Lekki.

                  >liście opadają...
                  - zgadza się !!! A skąd wiesz ???????????????? :-)))

                  >pieniądze się skończyły...:-(....prawie...:-)
                  - Pytia czy co ??????????????????????
                  • Gość: monia Re: Ftorek IP: 217.97.138.* 15.10.02, 13:55
                    A co? Coś ci jeszcze powiedzieć???
                    ...do początku weekendu pozostały 3 dni robocze, ew. 3 wieczory, ew. 3 senne
                    poranki...
                    Ręce opadają...Tobie też?:-)))
                    • Gość: vereen Re: Ftorek IP: *.ghnet.pl / 192.168.1.* / 217.98.98.* 15.10.02, 14:06
                      :))) ...tak, pieniądze się skończyły prawie...ale słoneczko świeci:P
                  • Gość: Nala Re: Ftorek IP: *.mogila.sdi.tpnet.pl 15.10.02, 14:06

                    :-))))))) Monia !!!! Niemoszszlifffe !!!!!! Naphraffdę ??????

                    Mnie już o(d)padły ! Jak płetwy ! Jak liść złocisty (z drzewa)! Jak za
                    luźne ....cokolwiek ! :-)
                    Ale ja i tak mam dobry humor !!!!!!!!!!
                    Dusza mi śpiewa ! Opmizmem przepełnionam !!!!!!!!! Zaraz sobie podskoczę !!!
                    :-)



                    • Gość: vereen Re: Ftorek IP: *.ghnet.pl / 192.168.1.* / 217.98.98.* 15.10.02, 14:11
                      :))))...no co Ty, Nala nie podskakuj, bo sobie głowę uszkodzisz, w tych
                      naszych suterenach sufit nisko;))) i daszcz leje;))).. i wiatr wieje;))) i
                      pieniędzy nie ma:)))...Moniu...już lepiej?;))))
                      • Gość: Nala Re: Ftorek IP: *.mogila.sdi.tpnet.pl 15.10.02, 14:14

                        Pa pa !!! Idę sobie podskoczyć gdzieś, gdzie nie ma niskich sufitów !!!!! :-)
                        ...laalaaalaaaa lala laalaaaaa

                        :-)
                      • Gość: monia Re: Ftorek IP: 217.97.138.* 15.10.02, 14:16
                        No, wreszcie...Pewnie, że jest okropnie...:-))))))))) Trafiłaś, Vereen w
                        sedno...:-)))))))))))))) I teraz mi lepiej...:-)))))))))
                        Nalu, czy twój optymizm bierze się rzeczywiście z tej pogody jesiennej...? A
                        może jest coś jeszcze...?

                        Słuchajcie..czy ktoś już zaczął myśleć o prezentach gwiazdkowych? :-)
                        • Gość: vereen Re: Ftorek IP: *.ghnet.pl / 192.168.1.* / 217.98.98.* 15.10.02, 14:26
                          O gwiazdkowych jeszcze nie, bo oprócz braku funduszy;))) mam jeszcze urodziny
                          Cyborga,Chomika...no i Mikołaj prawdopodobnieświęty....do gwiazdki jeszcze
                          trochę czasu:))))
                          • jolajola1 Re: Ftorek 15.10.02, 16:38
                            dzięki Monia za podpowiedź, zamiast wydzwaniać po sklepach sportowych i nie móc
                            się ze sprzedawcami dogadać - pojechałam w ciemno do Decatlona w Ząbkach.
                            I MAM DRĄŻEK, czarny, błyszczący, śliczny

                            głownie go dzieci do podciągań używaja, ja tylko zwisam trochę, gdy mnie plecki
                            bolą ...
                            • okazja Re: Ftorek 15.10.02, 16:54
                              mrygactwo czesciowopozegnalne...... miastoglowne lepniakopolska korkow
                              pelniaste..... deszczowatosc mokrowata z nagory spadowuje..... oleum a
                              smarowactwo wskazane...... multibardzo wskazane......
                              • jolajola1 Re: Ftorek 15.10.02, 16:58
                                okazja napisał:
                                > ... deszczowatosc mokrowata z nagory spadowuje..... oleum a
                                > smarowactwo wskazane...... multibardzo wskazane......

                                u mnie co prawda tylko mży, ale uzycie oleum czy innego spirytuum wskazane
                                multibardzo otchłanioczasozawsze, zwłaszcza spirytuum ( a i mam co oblewać ...)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka