vereen
26.03.03, 10:09
Witam pięknie i fiosennie mewelandczyków:). Fszystkim stawiam kawusię,
ciasteczka i coś mocniejszego, albowiem zostawiłam kawał roboty nazgulowi i
chwilowo mam czas na zauważenie wiosny. A jest co zauważać, słoneczko
pięknie operuje:)ptasziki świergolą radośnie.....czas na wiosenne porządki
na zamku...futra i kożuchy z lawendą do szaf....zwiewne kiecki i lekkie
pantofelki odnaleźć....jak ktoś lubi to i kwiat we włosy:))))