Dodaj do ulubionych

Chopy! Macie problemy?!

01.03.11, 21:33
Na cholerę mi taka reklama mailem przysłana? Badań opinii nie prowadzą? By wiedzieli że nie mam problemów...
i.wp.pl/a/i/mailing/mails/49096/8885/maxpene_PL_36k.jpg
Do tego długachny reklamowy tekst, z którego cytuję cymes:
Przy stosowaniu Max-Pene Twój penis już po 7 dniach wydłuży się o 7 cm.
Już 3-ego dnia, od momentu zastosowania, Twój penis będzie twardy jak stal.
7 dnia członek będzie dłuższy o 7 centymetrów.
Przerwij stosowanie na 7 dni, a zobaczysz, że Twój penis pozostanie w "nowym" rozmiarze.
Jeśli chcesz mieć jeszcze dłuższego członka, nie przerywaj stosowania. Twój penis będzie się powiększał nadal, a po kolejnych 7 dniach będzie dłuższy o 14 cm.
Dzięki Max-Pene będziesz miał wspaniałą erekcję kiedykolwiek zapragniesz.
Zażywając Max-Pene zapomnisz czym są problemy natury seksualnej, takie jak: impotencja, przedwczesny wytrysk lub brak apetytu seksualnego.


Czy mam rozumieć że [i]chop/i] który będzie stosował przez kolejne tygodnie...na primier przez 7 tygodni - będzie miał już plus 49 centymetrów...nie wspominawszy o twardości większej niż stal?
O Matko Naturo...znaczy się Matko Reklamo...;)
Obserwuj wątek
    • tfu.tfu Re: Chopy! Macie problemy?! 01.03.11, 21:35
      tobie to jeszcze ujdzie, ale na co mnie? ;) po 5 dziennie mi przychodzi :P
    • lupus76 Re: Chopy! Macie problemy?! 01.03.11, 21:36
      W tym kontekście "związek na odległość" zaczyna nabierać nowego znaczenia.
    • madalenka25 Re: Chopy! Macie problemy?! 01.03.11, 21:37
      ja takich nie dostaję;( czuje sie pominięta i niezauważona
      buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
      • lupus76 Re: Chopy! Macie problemy?! 01.03.11, 21:38
        A chcesz mieć coraz dłuższego i twardego jak stal? :D
        • madalenka25 Re: Chopy! Macie problemy?! 01.03.11, 21:51
          chcę;) najlepiej z duzymi rekami i klata do tulenia;)
          wiem, wiem to nie koncert zyczeń
        • hardy1 Re: Chopy! Macie problemy?! 01.03.11, 21:51
          Musimy Madzi dać fory...przecież zacznie od zera...:D
          • madalenka25 Re: Chopy! Macie problemy?! 01.03.11, 21:59
            wiesz Hardy to że sama nie posiadam to nie znaczy że się nie znam;) więc fory raczej mi nie potrzebne...
            • lupus76 Re: Chopy! Macie problemy?! 01.03.11, 22:06
              Ale tu właśnie o posiadanie idzie. W domyśle: żeby posiąść :D
              • madalenka25 Re: Chopy! Macie problemy?! 01.03.11, 22:13
                przeciez wiem;)
                ciągle powtarzam, że rozmiar ma znaczenie;)
                • lupus76 Re: Chopy! Macie problemy?! 01.03.11, 22:15
                  Też :)
            • hardy1 Re: Chopy! Macie problemy?! 01.03.11, 22:08
              ...ja tylko nawiązałem do pytania Lupusa...sam jestem zbyt nieśmiały abym śmiał coś Tobie proponować ;)
              • madalenka25 Re: Chopy! Macie problemy?! 01.03.11, 22:15
                tiaa pomyślałby kto że to prawda;)
                Hardy proponuj - najwyżej powiem nie;)
                • hardy1 Re: Chopy! Macie problemy?! 01.03.11, 22:31
                  ...więc nieśmiało proponuję...;)
                  • madalenka25 Re: Chopy! Macie problemy?! 01.03.11, 22:51
                    ale co?
                    • hardy1 Re: Chopy! Macie problemy?! 01.03.11, 23:12
                      ...a co chcesz? ;)
                      • madalenka25 Re: Chopy! Macie problemy?! 02.03.11, 07:21
                        a nie nauczyli, że nie odpowieda się pytaniem na pytanie?
                        zachłanna nie jestem... może być jakiś mały brylant;)
                        • hardy1 Re: Chopy! Macie problemy?! 02.03.11, 08:30
                          Uuuu...niestety jestem duży :(
                          • madalenka25 Re: Chopy! Macie problemy?! 02.03.11, 08:36
                            aaa znaczy środek zadziałał;)
                            przecież mówiłam że rozmiar ma znaczenie ;)
                            biorę Cię..
                            • hardy1 Re: Chopy! Macie problemy?! 02.03.11, 16:20
                              :D :D :D
                              JA działam bez tego środka...ale w środku ;) ...a rozmiar ma znaczenie w szerokim normatywie...jednak "nie samym rozmiarem kobieta żyje"...;)
                              • madalenka25 Re: Chopy! Macie problemy?! 02.03.11, 20:22
                                eee może i nie..
                            • tygrysgreen Re: Chopy! Macie problemy?! 02.03.11, 19:40
                              co bierze? gdzie? koleżanek o zgodę pytała?
                              • madalenka25 Re: Chopy! Macie problemy?! 02.03.11, 20:21
                                ej troszkę zostawię dla koleżanek.. potem;)
                              • hardy1 Re: Chopy! Macie problemy?! 03.03.11, 00:47
                                Zaraz zaraz - już dzielicie skórę na niedźwiedziu? A mnie się która pytała? :D Kolejność brania trza zachować...;)
                                • madalenka25 Re: Chopy! Macie problemy?! 03.03.11, 07:53
                                  Hardy - nie rób scen;) dowiesz się wszystkiego w swoim czasie...
                                  • hardy1 Re: Chopy! Macie problemy?! 03.03.11, 18:28
                                    ...byle ten czas nie oznaczał oczekiwania aż Sol nasze nie zacznie się zmieniać w czerwonego olbrzyma...;)
    • mi-l-ja Re: Chopy! Macie problemy?! 01.03.11, 21:43
      umarłam :D :D :D
      • hardy1 Re: Chopy! Macie problemy?! 01.03.11, 21:50
        Nie umieraj jeszcze! Wpierw skorzystaj! :D (znaczy zapoznaj się ze skutkami stosowania :>)
        • mi-l-ja Re: Chopy! Macie problemy?! 01.03.11, 21:57
          Chyba jednak wolałabym przed śmiercią ujrzeć przysłowiowy Neapol. :D :D
          Boszz... teraz mi się to przyśni... :-P
          • hardy1 Re: Chopy! Macie problemy?! 01.03.11, 22:10
            Miłych snów...tylko rączki na kołderce proszę grzecznie...:D
            • mi-l-ja Re: Chopy! Macie problemy?! 01.03.11, 22:17
              Ja się przynajmniej szczelnie otulę tą kołderką, gorzej z tymi, którzy zażyli cudowny specyfik i zamiast kołderki mają teraz namiot. :-P Od razu mi zimno w stopy, brrr...
              • lupus76 Re: Chopy! Macie problemy?! 01.03.11, 22:21
                Pomyśl o tym biednym sąsiedzie z góry. Albo z dołu. Zależnie od wektora.
                • hardy1 Re: Chopy! Macie problemy?! 01.03.11, 22:32
                  ...jeżeli słychać stukot o podłogę u tych sąsiadów...to znaczy że wiele dni już korzystali z oferty...;)
                • mi-l-ja Re: Chopy! Macie problemy?! 02.03.11, 15:28
                  Sąsiad z góry jest oddalony ode mnie o jakieś 400 m, ten z dołu na oko o 200 i niech tak zostanie :D.
                  • hardy1 Re: Chopy! Macie problemy?! 02.03.11, 16:24
                    ...postawiłaś namiot na półce skalnej? Z masztem czy bez? ;D
                    • mi-l-ja Re: Chopy! Macie problemy?! 02.03.11, 17:36
                      nieważne co postawiłam, ważne że na Zatyłczu :D
                      • hardy1 Re: Chopy! Macie problemy?! 03.03.11, 00:44
                        Zatył, Zatył...aż za tył sięgasz? :D
                        • mi-l-ja sięgam tam, gdzie chcę ;) 03.03.11, 07:55
                          [img]https://www.digital-images.net/Images/WildAnimalPark/Animals/Okapi_Tongue_X1462.jpg[/img]
                          • twardycukierek Re: sięgam tam, gdzie chcę ;) 03.03.11, 07:56
                            Cool, zasadniczo ;P
                            • mi-l-ja Re: sięgam tam, gdzie chcę ;) 03.03.11, 10:22
                              Praktyczne w warunkach polowych, można sobie z rana przemyć oczy i uszy nie marnując ani kropli wody. :-P
    • hardy1 Re: Chopy! Macie problemy?! 01.03.11, 21:59
      I jeszcze jedno, cytuję "Twój penis pozostanie w "nowym" rozmiarze".
      Jak z takim "nowym rozmiarem" normalnie chodzić?! Nie wspomniawszy że szersze spodnie zainteresowany musi kupić :D
      • scorrus Re: Chopy! Macie problemy?! 01.03.11, 23:46
        Może nowe portki dają w zestawie?
        A jak nie, to trzeba o tym pomyśleć przed zażyciem. :D
        • hardy1 Re: Chopy! Macie problemy?! 01.03.11, 23:49
          ...albo pomyśleć o niezaciąganiu eklerka :D
          • scorrus Re: Chopy! Macie problemy?! 02.03.11, 00:09
            Albo założyć dżudockie kimono.
            • hardy1 Re: Chopy! Macie problemy?! 02.03.11, 08:31
              ...i nie zawiązywać pasa...
    • lupus76 Re: Chopy! Macie problemy?! 01.03.11, 22:08
      Tak mi się teraz skojarzyło:
      Czy autorem tej reklamy nie był przez przypadek niejaki Claudio Collodi?
      • hardy1 Re: Chopy! Macie problemy?! 01.03.11, 22:12
        Sprawdziłem - nadawcą jest niejaki Józek G. (ustawa o ochronie danych osobowych...;))
    • tygrysgreen Re: Chopy! Macie problemy?! 02.03.11, 06:43
      -stary, przestań się kręcić po mieszkaniu mi sufit brudzisz :D:D:D
      • hardy1 Re: Chopy! Macie problemy?! 02.03.11, 16:26
        Sufit jak sufit. Gorzej że o lampę sufitową może zawadzić a wtedy zadziała jak piorunochron...
    • twardycukierek Re: Chopy! Macie problemy?! 02.03.11, 08:35
      Hardy! :DDDDDDDDDDDD

      I co tu można mądrego powiedzieć? Baaaardzo się śmieję, szczególnie z tych 49 cm :DD Jak ktoś jest niski musi bardzo uważać, bo w tym tempie penis go przerośnie ;)
      Podśmichujki na stronę, prawda jest taka, że ciemny lud to kupi :D Mam nadzieję, że w tych kapsułkach jest tylko cukier i farba...
      • scorrus Re: Chopy! Macie problemy?! 02.03.11, 08:42
        A jakby ktoś przesadził, to na wszystko znajdzie się rada, tylko najpierw pavulon w niego. ;)

        [img]https://www.uni-max.com.pl/fotocache/fullsize/10201405c_01_psd.jpg[/img]
        • twardycukierek Re: Chopy! Macie problemy?! 02.03.11, 09:43
          Wy tam na Wschodzie macie maszyny do wszystkiego ;)) :D
          • scorrus Re: Chopy! Macie problemy?! 02.03.11, 11:29
            Mamy maszyny, bo nam się robić samemu nie chce. ;)
            Ale to wszystko przez gospodarskie myślenie. Tutaj nie może się nic zmarnować, a jak jest jakiś problem, to trzeba go rozwiązać.
            ( Znam lasy, gdzie nawet ściółki nie ma, bo została wygrabiona.
            Twierdzę też, że gdyby przenieść Puszczę Białowieską na Dolny Śląsk, to nie byłoby problemu z jej poszerzeniem. Tak zaniedbanych lasów jak tam, to u nas nie uświadczysz. Ale akurat dla przyrody dobrze jest mieć takie zaniedbanie.) :D
            • twardycukierek Re: Chopy! Macie problemy?! 03.03.11, 09:58
              Słodkie ;) a gdyby u was była Sahara, to co by było? ¤.¤
              • scorrus Re: Chopy! Macie problemy?! 03.03.11, 10:02
                Byłbym beduinem.
      • hardy1 Re: Chopy! Macie problemy?! 02.03.11, 16:31
        Cukierko - podobno promocyjnie załączają drut do usztywnienia od wewnątrz oraz podręczne mini-łoże madejowe - do awaryjnego rozciągania w razie potrzeby :D
    • woda.na.mlyn Re: Chopy! Macie problemy?! 02.03.11, 16:16
      Słyszałem że sporo tego spamu idzie do PGNiG, ma to ułatwić znacząco odwierty gazu z głupków.
      • hardy1 Re: Chopy! Macie problemy?! 02.03.11, 16:29
        ...no to łup w ten gupi dziup! Łupek wszystko zniesie :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka