Dodaj do ulubionych

Swieto Psa

10.03.11, 16:00
MiEdzynarodowe----z tej okazji wszystkim pieskom pełnej miski,duzo seksu i łagodnego i kochającego pana/pani
Obserwuj wątek
    • ewa9717 Re: Swieto Psa 10.03.11, 16:05
      I ode mnie :)
    • piwi77 Święto psa jest 24. lipca, a nie dzisiaj /nt 10.03.11, 16:10

      • voxave Re: Święto psa jest 24. lipca, a nie dzisiaj /nt 10.03.11, 16:16
        w telewizji mowili że dzisiaj--a zreszta co za różnica :)))))
        • piwi77 Re: Święto psa jest 24. lipca, a nie dzisiaj /nt 10.03.11, 16:19
          Telewizja widocznie też nie wie
          www.wiadomosci24.pl/artykul/swieto_policji_w_warszawie_150542.html
          24 lipca policja obchodzi swoje święto
          • voxave Re: Święto psa jest 24. lipca, a nie dzisiaj /nt 10.03.11, 16:27
            Piwi no widzisz policja ma świeto 24 lipca --dzisiaj pokazywali golenie psow i malowanie paznokci i powiedzieli że jest miedzynarodowe świeto psa a może nasze to w lipcu ---zwariowac idzie
        • Gość: rossdarty Re: Święto psa jest 24. lipca, a nie dzisiaj /nt IP: *.dynamic.chello.pl 10.03.11, 21:15
          I jesteś oczywistym przykładem tego jak TV wprowadza ludzi w kanał:D

          U mnie, na zainstalowanym "kalendru" na pulpicie wyświetla się 40-stu męczenników.
    • Gość: pies Re: Swieto Psa IP: *.lublin.mm.pl 10.03.11, 16:49
      dzięki i wzajemnie
      hau hau hau, wrrrr
      • voxave Re: Swieto Psa 10.03.11, 16:51
        na psa urok
        pieskie życie
        plucha,że psa trudno wygonić
        • ka_p_pa Re: Swieto Psa 10.03.11, 16:56
          A i kij się znajdzie, jak chcesz psa uderzyć.
    • kuk_krakauer Przyłączam się 10.03.11, 16:57
      a szczególnie ciepło pozdrawiam wszystkie jamniki... :)
      • voxave Re: Przyłączam się 10.03.11, 17:03
        wierny jak pies
        psia pogoda
        tu pies pogrzebany
        • voxave Re: Przyłączam się 10.03.11, 17:06
          a pies ci morde lizał
          • kuk_krakauer Re: Przyłączam się 10.03.11, 17:16
            -Piesek? Jaka rasa?
            -Nordycka, psiakrew...

            www.youtube.com/watch?v=JGVOtZjtY-s
            Łezka się w oku kręci...
            • voxave Re: Przyłączam się 10.03.11, 17:25
              przebijam:

              a je.ał to pies
              • seth.destructor Re: Przyłączam się 10.03.11, 18:36
                psi grzyb (niejadalny)
                psie życie (parszywe)
                pieski świat (beznadziejny)
                pogoda pod psem (jak frędzel)
                nie dla psa kiełbasa
                co za sucz
                psiejsko - czarodziejsko... (kto wie, skąd?)
                • y.agni.k Re: Przyłączam się 10.03.11, 22:19
                  > psiejsko - czarodziejsko... (kto wie, skąd?)

                  Piątek 16:40 "łapy łapy cztery łapy" :-)
    • jureczek_barbarzynca Re: Swieto Psa 10.03.11, 20:45
      voxave napisała:

      > MiEdzynarodowe----z tej okazji wszystkim pieskom pełnej miski,duzo seksu i łago
      > dnego i kochającego pana/pani

      Dołączam się i życzę aby pan/i pamiętał, aby na pysk zakładać kaganiec, na szyję obrożę ze smyczą i zabierał gó..no swego pupilka przynajmniej z chodników.
      • karbat Re: Swieto Psa 10.03.11, 21:03

        dziecko mojego sasiada by powiedzialo DYSKRYMINACJA .... ono ma chomika .
    • klosowski334 Re: Swieto Psa 10.03.11, 21:17
      Pies to tyz czlowiek (w przeciwienstwie do polskojezycznego chlopa) i zasluguje na swoje swieto.
      • jureczek_barbarzynca Re: Swieto Psa 10.03.11, 21:18
        Ale chyba chłop też ma swoje święto?
        • klosowski333 Re: Swieto Psa 10.03.11, 22:16
          Mam nadzieje, ze nie i ze pies mu bedzie morde lizal.
    • 0ffka Re: Swieto Psa 10.03.11, 22:12
      Wszystkiego najlepszego od kociary!
      ^^

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka