voxave 10.03.11, 16:00 MiEdzynarodowe----z tej okazji wszystkim pieskom pełnej miski,duzo seksu i łagodnego i kochającego pana/pani Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
voxave Re: Święto psa jest 24. lipca, a nie dzisiaj /nt 10.03.11, 16:16 w telewizji mowili że dzisiaj--a zreszta co za różnica :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
piwi77 Re: Święto psa jest 24. lipca, a nie dzisiaj /nt 10.03.11, 16:19 Telewizja widocznie też nie wie www.wiadomosci24.pl/artykul/swieto_policji_w_warszawie_150542.html 24 lipca policja obchodzi swoje święto Odpowiedz Link Zgłoś
voxave Re: Święto psa jest 24. lipca, a nie dzisiaj /nt 10.03.11, 16:27 Piwi no widzisz policja ma świeto 24 lipca --dzisiaj pokazywali golenie psow i malowanie paznokci i powiedzieli że jest miedzynarodowe świeto psa a może nasze to w lipcu ---zwariowac idzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rossdarty Re: Święto psa jest 24. lipca, a nie dzisiaj /nt IP: *.dynamic.chello.pl 10.03.11, 21:15 I jesteś oczywistym przykładem tego jak TV wprowadza ludzi w kanał:D U mnie, na zainstalowanym "kalendru" na pulpicie wyświetla się 40-stu męczenników. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pies Re: Swieto Psa IP: *.lublin.mm.pl 10.03.11, 16:49 dzięki i wzajemnie hau hau hau, wrrrr Odpowiedz Link Zgłoś
voxave Re: Swieto Psa 10.03.11, 16:51 na psa urok pieskie życie plucha,że psa trudno wygonić Odpowiedz Link Zgłoś
ka_p_pa Re: Swieto Psa 10.03.11, 16:56 A i kij się znajdzie, jak chcesz psa uderzyć. Odpowiedz Link Zgłoś
kuk_krakauer Przyłączam się 10.03.11, 16:57 a szczególnie ciepło pozdrawiam wszystkie jamniki... :) Odpowiedz Link Zgłoś
voxave Re: Przyłączam się 10.03.11, 17:03 wierny jak pies psia pogoda tu pies pogrzebany Odpowiedz Link Zgłoś
kuk_krakauer Re: Przyłączam się 10.03.11, 17:16 -Piesek? Jaka rasa? -Nordycka, psiakrew... www.youtube.com/watch?v=JGVOtZjtY-s Łezka się w oku kręci... Odpowiedz Link Zgłoś
seth.destructor Re: Przyłączam się 10.03.11, 18:36 psi grzyb (niejadalny) psie życie (parszywe) pieski świat (beznadziejny) pogoda pod psem (jak frędzel) nie dla psa kiełbasa co za sucz psiejsko - czarodziejsko... (kto wie, skąd?) Odpowiedz Link Zgłoś
y.agni.k Re: Przyłączam się 10.03.11, 22:19 > psiejsko - czarodziejsko... (kto wie, skąd?) Piątek 16:40 "łapy łapy cztery łapy" :-) Odpowiedz Link Zgłoś
jureczek_barbarzynca Re: Swieto Psa 10.03.11, 20:45 voxave napisała: > MiEdzynarodowe----z tej okazji wszystkim pieskom pełnej miski,duzo seksu i łago > dnego i kochającego pana/pani Dołączam się i życzę aby pan/i pamiętał, aby na pysk zakładać kaganiec, na szyję obrożę ze smyczą i zabierał gó..no swego pupilka przynajmniej z chodników. Odpowiedz Link Zgłoś
karbat Re: Swieto Psa 10.03.11, 21:03 dziecko mojego sasiada by powiedzialo DYSKRYMINACJA .... ono ma chomika . Odpowiedz Link Zgłoś
klosowski334 Re: Swieto Psa 10.03.11, 21:17 Pies to tyz czlowiek (w przeciwienstwie do polskojezycznego chlopa) i zasluguje na swoje swieto. Odpowiedz Link Zgłoś
jureczek_barbarzynca Re: Swieto Psa 10.03.11, 21:18 Ale chyba chłop też ma swoje święto? Odpowiedz Link Zgłoś
klosowski333 Re: Swieto Psa 10.03.11, 22:16 Mam nadzieje, ze nie i ze pies mu bedzie morde lizal. Odpowiedz Link Zgłoś