bling.bling
23.03.14, 18:17
Niemiecki urząd celny przechwycił paczkę adresowaną do Watykanu a zawierającą kokainę.
Nie bez znaczenia jest fakt że narkotyki były zapakowane w kondomy.
www.philly.com/philly/news/nation_world/20140323_ap_d652e3394ff34afaa581fa5c74ede9e7.html
Jak się ma to zdarzenie wobec nadchodzących zabaw w Watykanie związanych z kultem Wojtyły?