Dodaj do ulubionych

święta kokaina

23.03.14, 18:17
Niemiecki urząd celny przechwycił paczkę adresowaną do Watykanu a zawierającą kokainę.
Nie bez znaczenia jest fakt że narkotyki były zapakowane w kondomy.

www.philly.com/philly/news/nation_world/20140323_ap_d652e3394ff34afaa581fa5c74ede9e7.html

Jak się ma to zdarzenie wobec nadchodzących zabaw w Watykanie związanych z kultem Wojtyły?
Obserwuj wątek
    • piwi77.0 Re: święta kokaina 24.03.14, 07:08
      Ciekawe jak teraz Franciszek będzie się zachowywał, gdy będzie zmuszony występować publicznie w stanie clean. Nadal będzie odstawiał komedię, pajacował i zaskakiwał?
    • piwi77.0 Re: święta kokaina 24.03.14, 07:19
      Era Franciszka i Kościół postanowił iść za postępem. Koniec z udziałem przewodu pokarmowego w przyjmowaniu komunii św. W XXI wieku będzie się ją wdychało, aby bardziej w tym sakramencie podkreślić obecność Ducha Świętego.
      • sclavus Re: święta kokaina 24.03.14, 11:52
        dobre!
        ... a rurki do wciągania, to kiedy będą sprzedawali (bo to kościół)??
        Na wejściu??
        • piwi77.0 Re: święta kokaina 24.03.14, 12:54
          Jakie znów tam rurki dla mas. Bydło będzie jedynie świadkiem przyjmowania komunii św. w nowej postaci przez celebransa, tak jak obecnie może sie jedynie pogapić na księdza żłopiącego wino przy ołtarzu.
      • snajper55 Re: święta kokaina 24.03.14, 12:10
        piwi77.0 napisał:

        > Era Franciszka i Kościół postanowił iść za postępem. Koniec z udziałem przewodu
        > pokarmowego w przyjmowaniu komunii św. W XXI wieku będzie się ją wdychało, aby
        > bardziej w tym sakramencie podkreślić obecność Ducha Świętego.

        Proponuję wrócić do tradycyjnego palenia kadzidła i różnych ziół.

        Hare Jezus,
        Hare Jezus
        Hare Jezus
        Hare hare

        S.
    • t-zorro Re: święta kokaina 24.03.14, 18:11
      Może nadał ją ...Ruch :))
    • lauriane Re: święta kokaina 26.03.14, 14:37
      bling.bling napisał:

      > Niemiecki urząd celny przechwycił paczkę adresowaną do Watykanu a zawierającą k
      > okainę.
      > Nie bez znaczenia jest fakt że narkotyki były zapakowane w kondomy.
      > L. Ta koka nie taka swieta, skoro nawet do Watykanu nie dotarla.....
      P.S. Masz nie byle jaka zdolnosc do wyszukiwania podobnych dyrdymalow i nie bez znaczenia jest fakt, ze opatrujesz je durnowatymi komentarzami , (ku uciesze gawiedzi)....
      J.C.
      > www.philly.com/philly/news/nation_world/20140323_ap_d652e3394ff34afaa581fa5c74ede9e7.html
      >
      > Jak się ma to zdarzenie wobec nadchodzących zabaw w Watykanie związanych z kult
      > em Wojtyły?
      • piwi77.0 Re: święta kokaina 26.03.14, 15:23
        lauriane napisał:

        L. Ta koka nie taka swieta, skoro nawet do Watykanu nie dotarla.....

        Przepraszam, ale to Niebo jest centrum świętości, nie Watykan.
        • karkowiak2plus Re: święta kokaina 26.03.14, 16:15
          Niebo? A niby gdzie ono jest? Kurs i odległość podaj.
      • bling.bling Re: święta kokaina 26.03.14, 16:38
        lauriane napisał:

        > P.S. Masz nie byle jaka zdolnosc do wyszukiwania podobnych dyrdymalow i nie bez
        > znaczenia jest fakt, ze opatrujesz je durnowatymi komentarzami , (ku uciesze g
        > awiedzi)....
        witaj w klubie
    • s555toch Re: święta kokaina 28.03.14, 13:14
      > Niemiecki urząd celny przechwycił paczkę adresowaną do Watykanu a zawierającą k
      > okainę

      Nie podniecaj się - to mógł wysłać każdy...


      --
      s555toch
      • s555toch Re: święta kokaina 28.03.14, 13:19
        ps

        Pamiętasz paczkę wysłaną do p. jackowskiej ?...


        --
        s555toch
      • pvf Re: święta kokaina 28.03.14, 13:51
        s555toch napisał(a):

        > Nie podniecaj się - to mógł wysłać każdy...

        Każdy? Wszyscy twoi znajomi mają po blisko pół kilograma kokainy?

        W tej sprawie istotne jest to kto miał ją ODEBRAĆ a nie kto ją wysłał. A odebrać ją miał MIESZKANIEC WATYKANU.
        • s555toch Re: święta kokaina 31.03.14, 13:54
          > Każdy? Wszyscy twoi znajomi mają po blisko pół kilograma kokainy?

          Dla takiego Palikota to pryszcz...

          > W tej sprawie istotne jest to kto miał ją ODEBRAĆ

          Kot p. Jackowskiej ?... :)


          --
          Synaj per
          • pvf Re: święta kokaina 31.03.14, 14:23
            s555toch napisał(a):

            > > Każdy? Wszyscy twoi znajomi mają po blisko pół kilograma kokainy?
            >
            > Dla takiego Palikota to pryszcz...

            Ciekawych masz znajomych.


            > > W tej sprawie istotne jest to kto miał ją ODEBRAĆ
            >
            > Kot p. Jackowskiej ?... :)

            Papież, kardynał, biskup czy szeregowy pedofil w sutannie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka