marysia75
24.01.06, 16:45
Dziekuje Yomie, supaariemu, po_godzinach, craxowi, blinskiemu i promilowi
(jesli kogos podobnego nie wymienilam a sie poczuwa, takze mu, badz jej,
dziekuje)! Mozna bylo pogadac, poczytac, posmiac sie!
Jezeli jednak to forum ma byc laboratorium polskiego spoleczenstwa, to
rzeczywiscie, nie ma reguly bez wyjatku...
Regula zas sa osoby typu mala.mi, zloty_delfin, lolle2 & Cie., osoby
prymitywne, mito- i megalomani/ki, sfrustrowane, niedopieszczone, juz stare,
zanim jeszcze zaczely byc mlode, rzucajace urok na jakakolwiek dyskusje,
zadajace ciosy ponizej pasa, wchodzace na Rodzicow, Dziadkow, Mezow i
Dzieci...bez zenady i poczucia wstydu.
Wstyd jest wstepem do moralnosci, jakiejkolwiek...
Zycze owocnych dysput a gdybyscie mieli jeszcze problemy z palaczami na
klatkach schodowych, czy tez pasazerach autobusow....nie zapomnijcie o,
takiej na przyklad, lapidacji....
Marysia