Gość: MG
IP: 142.94.86.*
13.02.03, 03:46
Szanowni Panstwo,
Oto nasz nastepny protest, do udzialu w ktorym zapraszam.
Na stronach pod adresem:
www.iyp.org/protest/
znajdziecie list kierowany m.in do Ministra Spraw Zagranicznych RP.
Tym razem jest to powracajacy temat antypolonizmow w rodzaju "KL Auschwitz -
polski oboz smierci", co pochodzi z kanadyjskiej gazety "Toronto Sun", czy
tez zamieszczonego na wystawie sztuki australijskiej eksponatu podpisanego
"Warszawa, 13 kwietnia 1943: W niepohamowanych (szalenczych) atakach,
niemieckie, polskie i ukrainskie oddzialy wojskowe zabijaja ostatnich
Zydow". Wystawa ta ma miejsce w Galerii Narodowej stanu Victoria w Australii.
Zapraszam do udzialu i do posylania informacji o niej do znajomych!
zb.