Gość: jacek kobieto-lecz sie???? IP: 213.77.80.* 11.01.07, 21:56 gwalcic??? czy ty wiesz co piszesz kobieto??? po pierwsze sa lepsze slowa niz pederasta - gej lub homoseksualista! po drugie - to ze jest gejem nie znaczy ze gwalci innych mezczyzn! po trzecie - wolny kraj, kazdy przychodzi na studniowke z kim chce! przeciez jak przyjdzie ze swoim chlopakiem to sie nic nie stanie. albo ten tekst, ze zacznie podrywac innych chlopakow. skoro ma chlopaka to pewnie nie zacznie - a jesli poderwie - to co z tego? czy hetero chlopcy nie podrywaja dziewczyn na studniowkach. sam pamietam jak to bylo? kazdy ma prawo przyjsc na studniowke ze swoja druga polowka!!!!!!! nie wyobrazam sobie by zabronic chlopakowi przyjscia ze swoim chlopakiem. a na pewno nie zabraniac im pokazywania sie?? czy pani chcialaby by ktos zabranial pani pokazywac sie z mezem albo odradzal przyjscie z ukochanym na wazna impreze? jak pani by sie czula? niech postawi sie pani w jego sytuacji. rzeczywiscie nauczyciele nie potrafia wychowywac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wuwu Re: kobieto-lecz sie???? IP: *.icm.edu.pl 11.01.07, 22:11 Porównujesz mężą z jamimś homosiem? Dla ciebie to to samo? To tak jakby porównywać chleb z gównem. Wprawdzie to i to można jeść, ale chlem jest oficjalnym pożywieniem i akceptowanym przez wszystkich, a gó.. nie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chp Re: Pederasta na studniówce IP: *.chello.pl 11.01.07, 22:01 cieciem moglabys byc a nie wychowawca klasy. szkoda slow, a szkoda, bo bym ci powiedzial, jak mi ciebie szkoda. szkoda, prawda, ze szkoda? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wuwu Re: Pederasta na studniówce IP: *.icm.edu.pl 11.01.07, 22:12 Ty homosiu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wolnosc Re: Pederasta na studniówce IP: 203.185.255.* 11.01.07, 23:45 Nauczycielka i taki prymityw. W jakim Swiecie Wy ludzie w tej Polsce zyjecie. A komu to przeszkadza ,ze chlopak przyjdzie z chlopakiem. To jest tak samo jego swieto jak i innych. Nie robcie problemu dopoki go nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adiamo Re: Pederasta na studniówce IP: 217.116.102.* 12.01.07, 19:11 Jezeli pani nauczycielka albo dyrektor szkoly zabronia mu przyjsc na studniowke, to mam tylko nadzieje ze ten chlopak nie pozostawi tego tak sobie i zglosi sie gdzies po pomoc. Ja osobiscie pomoglbym mu zaskarzyc taka decyzje dyrekcji ze wzgledu na dyskryminacje. Poniewaz zyjemy w Panstwie prawa a nie w panstwie gdzie swiatopoglad jest wyznacznikiem norm, nikt nie ma prawa zabraniac komukolwiek przychodzic na jakakolwiek impreze z partnerem tej samej lub przeciwnej plci. Musimy pamietac ze obowiazuja nas mimo wszystko dyrektywy antydyskryminacyjne a tu mamy do czynienia z jawna dyskryminacja. Poza tym prosze pamietac, ze studniowka to dla mlodych ludzi wydarzenie na miare "wesela" kiedy dziewczyny szyja sobie drogie sukienki a panowie szukaja szykownego garnituru lub fraka.... na milosc boska jezeli orientacja jest jedynym wyznacznikiem kto ma sie bawic w tak waznym dniu to przeraza mnie to tym bardziej. Nie bede prawil frazesow pod tytulem "milosc homoseksualna jest taka sama miloscia jak kazda inna" bo dla mnie to tak oczywiste jak to ze 3+3 rowna sie 6. Mnie pozostaje podziwiac tego chlopca ze nie pozwolil sie osaczyc wszechobecnej homofobii.... Gratuluje chlopaku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beber Re: Pederasta na studniówce IP: *.ztpnet.pl 12.01.07, 22:34 jak to "gwałcic"??? ile ty masz lat? Odpowiedz Link Zgłoś
wychowawczyniklasy Chyba znaleźlismy sposób 14.01.07, 17:32 Nauczyciel od matematyki wpadł na genialne rozwiązanie. Otóż w naszej szkole jest również lesbijka. Porozmawiałam z nią szczerze i powiedziała, że również chciałaby przyjść z dziewczyną, ale się wstydziła powiedzieć. Zrobimy więc tak: ona oficjalnie przyjdzie z chłopakiem, tym od pederasty, a on przyjdzie z jej dziewczyną. Wszystko więc formalnie będzie w porządku. Musimy tylko wymóc na nich oświadczenie, że nie będą ze sobą utrzymywać publicznie kontaktów cielesnych. Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: Chyba znaleźlismy sposób 14.01.07, 17:36 wychowawczyniklasy napisał: Wszystko więc formalnie będzie w porządku. Musimy tylko wymóc na nich oświadczenie, że nie będą ze sobą utrzymywać publicznie kontaktów cielesnych A tak z ciekawości, to razie złamania warunków umowy przewidzieliście kary pieniężne czy jakieś inne? Odpowiedz Link Zgłoś
wychowawczyniklasy Re: Chyba znaleźlismy sposób 14.01.07, 17:41 mike.recz napisał: > wychowawczyniklasy napisał: > Wszystko więc formalnie będzie w porządku. Musimy tylko wymóc na > nich oświadczenie, że nie będą ze sobą utrzymywać publicznie kontaktów > cielesnych > A tak z ciekawości, to razie złamania warunków umowy przewidzieliście kary > pieniężne czy jakieś inne? Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie, bo pan katecheta zobowiązał się do sprawowania pieczy nad nimi. Ale zawsze można nie dopuścić do matury. Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: Chyba znaleźlismy sposób 14.01.07, 17:50 > Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie, bo pan katecheta zobowiązał się do > sprawowania pieczy nad nimi. Ale zawsze można nie dopuścić do matury. Tak oczywiście , a może ich nawróci przy okazji:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k Re: Chyba znaleźlismy sposób IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.07, 19:28 Marna prowokacja ale trzeba przyznac sporo osób się na nią nabrało!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: Chyba znaleźlismy sposób 14.01.07, 19:41 Gość portalu: k napisał(a): > Marna prowokacja ale trzeba przyznac sporo osób się na nią nabrało!!! I co z tego, temat jednak wart rozmowy. Odpowiedz Link Zgłoś
xtrin Re: Chyba znaleźlismy sposób 14.01.07, 19:44 > Marna prowokacja ale trzeba przyznac sporo osób się na nią nabrało!!! A kto niby się nabrał? Większość chyba dyskutujących w temacie jest świadoma tego, że autor wątku nie przedstawił rzeczywistej sytuacji. I co z tego? Jest ona wysoce prawdopodobna, a zdania - jak widać z dyskusji - podzielone. Odpowiedz Link Zgłoś
xtrin Re: Chyba znaleźlismy sposób 14.01.07, 19:42 To jest klasyczny przykład zamiatania problemu pod dywan. Takie "rozwiązanie" nikogo nie zadowoli. Chłopak wciąż nie może oficjalnie przyjść na studniówkę z partnerem i z nim się bawić. A ci, którzy wiedzą co i jak i tak nie będą zadowoleni, że wogóle pozwolono partnerowi się na studniówce pokazać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fi. Re: Pederasta na studniówce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.07, 20:36 "Pani nauczycielka" jest nie konsekwentna w swoich wypowiedziach. Raz pisze, ze ten chłopak się brzydzi kobiet i z żadną nie pójdzie a potem twierdzi, że licealista jednak zgodzi się przyjść z jakąś dziewczyną. Tak szybko zmienił zdanie? Na początku wychowawczyni napisała również, że powiedziała mu by nawet zapłacił jakiejś dziewczynie by z nim poszła (nie dokładnie te słowa ale znaczenie właśnie takie) Bardzo ciekawe rozwiązanie ciekawe co na to by powiedziało kuratorium zwłaszcza, że pomysł ten podsunęła wychowawczyni! A poza tym co to za śmieszne rozwiązanie? Przecież, nie chodziło o przyjście a o potańczenie. Z kim ma tańczyć jak nie ze swoją sympatią? Na nic innego się nie zgodzi. Tańcząc ze swoim chłopakiem zwróci dokładnie taką samą uwagę znajomych i nauczycieli jak gdyby razem ze swoim chłopakiem wszedł na salę trzymając się za rękę. Dlatego to żadne rozwiązanie. Każdy ma prawo przyjść na studniówkę, z kim chce a jeżeli komuś nie odpowiada towarzystwo może iść do innego lokalu! PS. Chłopak może pozwać szkołę (zwłaszcza, że jeżeli idzie ze swoim chłopakiem na bal oznacza to, ze rodzina i znajomi oficjalnie o nim wiedzą więc nie ma problemu z tym, ze ktoś się o nim dowie) i ma ogromne szanse na wygraną. Gdzieś już nawet podobna sprawa była zakończona po myśli ucznia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fi jeszcze coś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.07, 20:44 Jeszcze coś! Co oznaczają "kontakty cielesne" bo jeżeli wchodzi w to także tańczenie (również wolnych tańców) to oni nigdy na to nie pójdzie bo jak sama pani twierdzi chłopakowi chodzi o potańczenie! Odpowiedz Link Zgłoś
zloteslonko Znam sytuacje. 14.01.07, 20:50 Dziewczyna w pewnej klasie w liceum ma teraz studniówkę. Jest lesbijką i wszyscy o tym wiedzą. Nikt jej nie zabronił przyjsc samej badz z chłopakiem. Na połowinkach tez była z dziewczyna. Fakt upiła się i dziewczeta zaczely sie obsciskiwac w toalecie. To jednak nie doszło do nauczycieli lecz rozniosło sie po szkole. Nikt jednak nie ma prawa zabraniac komus przychodzic z wybrana osoba. Jesli ten chlopak przyjdzie z innym chlopakiem niech bedzie. Porozmawiajcie jednak wczesniej. Homoseksualisci sa inteligentni, przynajmniej Ci których znam ja. Powiedz jaka jest sytuacja, postaw kawe na ławe. Rozmawiaj z nim jak z czlowiekiem a nie jak z dzieckiem. To liceum a nie gimnazjum. Odpowiedz Link Zgłoś
xtrin Re: Znam sytuacje. 14.01.07, 21:25 > Nikt jednak nie ma prawa zabraniac komus przychodzic z wybrana osoba. Czy ja wiem... nie ma to niewątpliwie większego sensu, ale prawo do tego szkoła ma. To ona jest organizatorem imprezy i ma prawo wprowadzić dowolnie absurdalne zasady w niej uczestnictwa, choćby zakazać wstępu w trampkach czy biało-czerwonym krawacie. Odpowiedz Link Zgłoś
zloteslonko Re: Znam sytuacje. 16.01.07, 15:02 No dobrze, rozumiem. Chodzi mi jednak o grzeczne osoby, nie sprawiajace kłopotów, zachowujące sie kulturalnie i "normalnie" bez zastrzeżeń. Odpowiedz Link Zgłoś
homo-seksualista Re: Znam sytuacje. 14.01.07, 21:41 Wszystko fajnie tylko ja nie widze powodu aby zabraniano mi pokazywania się z moim chłopakiem gdziekolwiek. I to jest problem w Polsce, dlaczego konieczne są tu aż tak dalekie kompromisy i akcje w stylu on przyjdzie z koleżanką, a jego chłopak z jej samotna przyjaciółką... To jest nienormalne! Dlaczego oni niby nie mogą po prostu pójść tam razem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Znam sytuacje. IP: *.abnamro.nl 15.01.07, 15:58 Ja tez bylam na studniowce z moja dziewczyna. Fakt, bylo to liceum spoleczne gdzie klimat tolerancji byl zapewne zdecydowanie wyzszy niz smutna polska przecietna. W kazdym razie nikt nie mial z tym probleu: ani nauczyciel, ani rodzice, ani tym bardziej uczniowie. Mysle, ze budowac spoleczenstwo obywatelskie i pelne akceptacji i poszalowania dla innych mozna na wiele sposobow. Pojscie na studniowke z wlasna dziewczyna kiedy jest sie lesbijka jest jednym z nich. Szalalysmy z reszta studniowkowiczow do rana i naprawde nie zaluje z perspektywy lat ) Odpowiedz Link Zgłoś
s-k-i-n Re: Pederasta na studniówce 15.01.07, 20:53 a niech przejdzie niech go wiara wyśmieje.. to moze zrozumie ze jest z nim coś nie tak i podejmie leczenie.. z tego mozna wyjść! Odpowiedz Link Zgłoś
xtrin Re: Pederasta na studniówce 17.01.07, 23:21 > i podejmie leczenie.. z tego mozna wyjść! Poproszę w takim razie o wskazanie udokumentowanego przypadku "wyleczenia" z homoseksualizmu. Od razu zaznaczę - przypadku, w którym nie zachodziła silna motywacja religijna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pedzio_medzio Re: Pederasta na studniówce IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.07, 09:59 Ty głupis c*i*p*o. wymysliłas taki temat do sciemy. ale jest dobry . up Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktuś a wogóle to PO CO iść na studiówkę? IP: 217.153.205.* 16.01.07, 16:37 Moja studiówka odybła się już jakie 15 lat temu. Nie miałem problemu takich problmów jak ów homo, ale i tak olałem studiówkę. W mojej klasie była grupa osób, ktore trzymały sie razem i niespecjalnie miały ochotę na bliższe kontakty towarzyskie z resztą. Ja i jeszcze ktoś pojawiliśmy się na studiówce z prawie 2 godzionnym opóźnieniem, napiliśmy się herbaty czy kawy - już nie pamiętam, wymieniliśmy kurtuazyjne parę słów z WYBRANYMI nauczycielami i po 30 minutach wyszliśmy pobawić się gdzie indziej. Było dużo ciekawiej i swobodniej. I panu z problemem homo też zalecam rezygnację z "zabawy" studniówkoewej i spedzenie czau z przyjacielem w dużo bardziej przyjaznej atmosferze GDZIE INDZIEJ. Odpowiedz Link Zgłoś
444a Re: Pederasta na studniówce 17.01.07, 00:52 Po pierwsze to jeżeli ma płacić dziewczynie za przyjście to czemu ze swojej kasy? Po drugie, problem jednak jest nie ma co udawać, że nie. Może faktycznie zrobienie spotkania klasowego byłoby dobre? Trzeba by położyć nacisk na to, że agresja nie może się pojawić. Odpowiedz Link Zgłoś
halev Re: Pederasta na studniówce 17.01.07, 10:31 Wow! Podziwiam chłopaka, wielka odwaga! wychowawczyniklasy napisał: > co jak sobie wypiją i zaczną sie obściskiwać na środku sali, całować albo > gwałcić? A nie wolno im się obściskiwać i całować? Wolny kraj. I co to znaczy "zaczną się gwałcić"? Jeśli ich zachowanie przekroczy dopuszczalne normy (ucierpi ktoś trzeci), zachować powinno się tak samo, jak w przypadku heteroseksualnych osób. I nie robić jakiejś szopki. Nie wiem, czemu ludzi oburza coś, co nie czyni nikomu krzywdy. Chłopaki, brawo! Dzięki takim jak Wy, mamy szansę na przełamanie polskiego zacofania! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nietolerancyjny Re: Pederasta na studniówce IP: *.telpol.net.pl 17.01.07, 18:38 a co rodzice tego pedała na to , może nawet nie wiedzą że maja pedała w domu, na zebraniu rodziców daj temat czy pozostali sie na to zgodzą bo ja bym nie wysłał swojego dziecka na pedalską studniówkę,zrobic osobno studniówke dla pedałów,potem lament jak z Simonem z Camerunu..nigdy w zyciu zreszta moje dzieci tez by dobrowolnie nie poszli aby byc pośmiewiskiem dla mnie to dewiacja i koniec kropka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktuś ale Simon z Camerunu to był hetero! IP: 217.153.205.* 17.01.07, 18:47 Co ma do tego Simon? PRzecież ani on maturzysta, ani pedał... Odpowiedz Link Zgłoś
sutraserca Re: Pederasta na studniówce 17.01.07, 18:41 Co za zacofanie w tym kraju... Odpowiedz Link Zgłoś
wychowawczyniklasy Stanęło na tym: 19.01.07, 19:20 Pederasta pójdzie na studniówkę z koleżanką tej lesbijki. Na szczęście okazało się, że ona również chodzi do tej szkoły, tylko obie wstydziły się przyznać. Nie będzie więc musiał chłopak ponosić dodatkowych kosztów, bo każdy płaci za siebie. Katecheta oczywiście zobowiązał się pilnować przestrzegania moralności i oni o tym wiedzą, że mają nie robić głupstw. Jestem dumna, że świetnie to rozegrałam. Nawet dyrektor mnie pochwalił. Studniówka już jutro. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z Re: Stanęło na tym: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.07, 21:41 hahahahahahahaha Szkoda słów "nauczycielko" prowokatorko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Re: Pederasta na studniówce IP: *.icm.edu.pl 20.01.07, 11:48 I ty sie uwazasz za nauczycielke? Wstyd! Odpowiedz Link Zgłoś
wychowawczyniklasy I po studniówce 22.01.07, 13:17 Kamień spadł mi z serca. Odbyło się bez żadnych sekscesów, przynajmniej oficjalnie. Bo pan katecheta mi mówił, że oni poszli razem to męskiego WC i przebywali tam ponad 15 minut, ale czego oczy nie widzą... Poza tym, to dośc szybko się upili i potem juz tylko siedzieli przy stole i spali, więc nie mieli okazji gwałcić sie publicznie ani nawet tańczyć. Ogólnie jestem dumna z siebie jak to rozwiązałam. Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: I po studniówce 22.01.07, 13:23 wychowawczyniklasy napisał: > Kamień spadł mi z serca. > Odbyło się bez żadnych sekscesów, przynajmniej oficjalnie. > Bo pan katecheta mi mówił, że oni poszli razem to męskiego WC i przebywali tam > ponad 15 minut, ale czego oczy nie widzą... > Poza tym, to dośc szybko się upili i potem juz tylko siedzieli przy stole i > spali, więc nie mieli okazji gwałcić sie publicznie ani nawet tańczyć. > Ogólnie jestem dumna z siebie jak to rozwiązałam. Tak,są powody do mruczenia:) Dziękuję Pani za relację i proszę o przedstawianie kolejnych nietypowych przypadków funkcjonowania wspólnoty szkolnej. Odpowiedz Link Zgłoś
cicuta.virosa Re: I po studniówce 24.01.07, 16:52 Wiadomo powszechnie, że homoseksualisci w żaden sposób nie są w stanie powstrzymać swojego chorego popędu i groźba, że będą się gwałcić pośrodku studniówkowego stołu jest bardziej niż realna. Oczywiscie jesli to samo chce robić para hetero przeciwwskazań nie ma, bo to 'normalne' i 'naturalne'. Faktycznie, powinna być pani z siebie dumna. Tylko potem na świecie wstyd się przyznać do narodowosci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: @ Re: I po studniówce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.07, 14:34 Ta ... katecheta pilnował...Fajna podpucha...a ilu dało sie nabrać. Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: I po studniówce 25.01.07, 14:43 Gość portalu: @ napisał(a): > Ta ... katecheta pilnował...Fajna podpucha...a ilu dało sie nabrać. Raczej większość internautów traktowała wątek z przymrórzeniem ucha. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: somea Re: Pederasta na studniówce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.07, 23:34 To jest studniówka, czy bal gimnazjalisty ?... Czy ludzie dorośli samowolnie wystawiają się na śmieszność? Ja przynajmniej nie znam takich Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nabucha mógł przyjść z Romkiem G. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.07, 11:33 Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielle Re: mógł przyjść z Romkiem G. 27.01.07, 13:38 O boziu! Czy autorka wątku miała ten problem naprawdę, czy to podpucha. Poprawiłaś mi humor na resztę dnia:)))) GWAŁCIĆ? Kochana! Czy ten uczeń przez ostatnie lata dał chociaż raz powód, by przypuszczać, że zgwałci kogoś na środku sali w trakcie studniówki? To ty masz w tej klasie potencjalnych przestępców? Ty się lepiej zastanów ile par heteroseksualnych przebywało w toaletach więcej niż 15 minut!:) Dlaczego nikt nie obawia się, że chłopcy, którzy przyprowadzą swoje dziewczyny będą się obściskiwać na środku sali i robić różne wygibaśne rzeczy w toaletach? Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal? Pfff! Też mi merytoryczny argument pedagoga. Popili? A od kiedy na studniówkę można wnosić alkohol? Dlaczego nikt im tego nie skonfiskował? Aż tak w ciągu ostatnich czterech lat zmieniły się szkolne zasady? Ktoś jeszcze ma równie ciekawe podejście?:) Odpowiedz Link Zgłoś
rixa Re: mógł przyjść z Romkiem G. 27.01.07, 14:30 Ale problem... no to chłopak przyjdzie z przyjacielem, zatańczą i wzniosą toast. Większość homoseksualistów, podobnie jak większość hetero, umie się powstrzymać od gwałacenia wszystkiego, co sie rusza;). Chyba, że twoja klasa należy do gwałcącej się non-stop mniejszości- wtedy zastanawiałabym się nad sensem studniówki w ogóle;) Jeśli uczeń przyznaje się do homoseksualizmu, to najwyraźniej dobrze czuje się w szkole, ufa przynajmniej części kolegów i n-czycieli. Rozumiem, że dyrekcja może się bać kuratorium, ale pozwolenie mu na przyjście z partnerem byłoby sygnałem, że 1.-szkoła na to zaufanie zasługuje, 2.- Polska nie składa się li tylko z Młodzieży Wieśpolskiej. Ogólnie całkowicie zgadzam się z przedmówczynią... Odpowiedz Link Zgłoś
swobodny_kwark Re: mógł przyjść z Romkiem G. 27.01.07, 15:56 Problem nie polega na uczniu homo, problem to nauczycielka idiotka i homofobka. To jest prawdziwy problem ! Odpowiedz Link Zgłoś
lavinka Re: Pederasta na studniówce 27.01.07, 17:19 A jak zacznie gwałcić koleżanki to będzie wszystko w porządku? lav Odpowiedz Link Zgłoś