Gość: k100r
IP: 83.2.1.*
01.07.04, 15:04
Jak w temacie.
Do wczorajszego popoludnia (dokladnie 16:45) bylem jego posiadaczem.
Bylismy razem przez 5 lat. Nie mam ochoty na inny rower. Teraz juz takich nie
robia - rama w kolorze kawy z mlekiem albo po prostu jasny bez.
Za pomoc w odzyskaniu - nagroda.
Czas i miejsce ostaniego pobytu - sroda 30.06 o 16:45 na Gorczewskiej przy
Ks. Janusza.