Dodaj do ulubionych

Wheeler 3900

IP: 83.2.1.* 01.07.04, 15:04
Jak w temacie.

Do wczorajszego popoludnia (dokladnie 16:45) bylem jego posiadaczem.
Bylismy razem przez 5 lat. Nie mam ochoty na inny rower. Teraz juz takich nie
robia - rama w kolorze kawy z mlekiem albo po prostu jasny bez.

Za pomoc w odzyskaniu - nagroda.
Czas i miejsce ostaniego pobytu - sroda 30.06 o 16:45 na Gorczewskiej przy
Ks. Janusza.
Obserwuj wątek
    • umfana wspolczuje Ci ... 01.07.04, 16:12
      I szlag mnie trafia na pierd...ch zlodzieji!
    • Gość: rowerzysta Re: Wheeler 3900 IP: *.acn.pl 01.07.04, 23:30
      wspolczuje. mieszkam wlasnie na ks.janusza, jak cos obczaje, to dam Ci znac.
      jak Ci go buchneli?
      • Gość: k100r Re: Wheeler 3900 IP: 83.2.1.* 02.07.04, 08:22
        Dzieki.
        Spod okna piekarni Lubaszka zaniesli za rog budynku, nozyce i jazda.
        Rower powinien rzucac sie w oczy - ma czarny amortyzator (3900 to oznaczenie
        sztywniaka) i opony z czerwonym paskiem (to chyba bardziej rzuca sie w oczy).

        Nastepnym razem kupie sobie Ulocka i bede przypinal rower na srodku
        Gorczewskiej...
        No, ale madry Polak po szkodzie...
        • Gość: woy Re: Wheeler 3900 IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 02.07.04, 13:38
          mieszkam na brożka tuż obok, niestety pewnie już po rowerze definitywnie.
          niestety w tej okolicy coraz gorzej, nocami grupki bezkarkowców się pojawiąją
          => okolice ciołka..
          w.
          • Gość: rowerzysta Re: Wheeler 3900 IP: *.acn.pl 02.07.04, 15:53
            no niestety chyba masz racje, ze juz po rowerze. nie sadze, zeby ktos jezdzil
            na nim teraz tutaj w okolicy. pewnie go sprzedali. pozdro
            • Gość: k100r Re: Wheeler 3900 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 04.07.04, 09:37
              Jesli sprzedali to ciekaw jestem za ile.
              I czy nabywca nie dziwil sie okazyjnej cenie...

              Przeciez jest prosta metoda na zlodziei - nie kupowac kradzionego.

              Coz nie zostaje mi nic innego jak udac sie do sklepu - po rower i zapiecie, ale
              takie zeby bylo latwiej uciac slup do ktorego przypne rower niz zapinke.
              • Gość: k100r Re: Wheeler 3900 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.04, 10:44
                Po dlugich poszukiwaniach w sieci i kilku wizytach w sklepach rowerowych -
                bialy Giant.

                Po dlugich poszukiwaniach w sieci kilka rad dla tych ktorzy swoje rowery lubia
                miec:

                1) Nie ma idealnych zabezpieczen - super zabezpieczenie moze tylko zniechecic
                zlodzieja (im dluzej nie daje sie otworzyc tym lepiej)
                2) Na "dzien dobry" mozna sobie odpuscic linki wszelkiej masci - tylko u-lock
                daje jakas gwarancje (i to dobrej firmy, chociaz i to nie jest takie pewne)
                3) NIGDY (i tak z dziesiec razy) nie spinajcie kola do ramy - zawsze
                przypinajcie rower do czegos solidnego czego nie da sie ruszyc (za rame lub
                tylne kolo uniemoliwiajac jego wyjecie)
                4) Jesli to wasz jedyny wypieszczony itp itd rower to nie zostawiajcie go na
                zadnym stojaku i wchodzcie do sklepu z rowerem (niektorzy sprzedawcy sie
                denerwuja, ale to wyjatki - widac tez mieli kiedys rowery :)) - w moim
                przypadku dyskusja z ochroniarzem w markecie skonczyla sie... skierowaniem na
                parking strzezony.
                5) Nie zostawiajcie roweru w stanie zdatnym do jazdy - jesli macie
                szybkozamykacze - wymontujcie kolo, zabierzcie lancuch (mozna sie niezle
                ubrudzic) i wypuscie powietrzez kol (pompka nie zabiera wiele miejsca, a dwa
                kola to 5 minut...)...
                6) Zrobcie zdjecie (i zapiszcze numery seryjne - ramy i amortyzatory maja
                takie) - na wszelki wypadek, moze sie przydac policji...

                I na koniec - utrudniajcie zlodziejom zycie jak sie da, rozgladajcie sie
                dookola czy ktos nie interesuje sie za bardzo waszym sprzetem - to juz pewnie
                paranoja, ale chyba inaczej sie nie da...

                Pozdrawiam

                PS. TO co mnie najbardziej ucieszylo to to ze roweru pozostawionego na ulicy
                nie obejmuje ZADNE ubezpieczenie...
    • umfana Przegladaj Oferte - rubryke - sprzedam rower... 07.07.04, 16:44
      Niedawno przegladalam Oferte.
      Jest tam sporo ogloszen, ze ktos sprzeda rower!
      Sadze ze wsrod nich sa rowery takze skradzione.
      Moze tam wpadniesz na jakis trop swojego jednoslada.
      • Gość: k100r Re: Przegladaj Oferte - rubryke - sprzedam rower. IP: 83.2.1.* 08.07.04, 15:08
        Dzieki, bede przegladal.
        Swoja droga jak sie zapatruje na proceder kradziezy rowerow policja?
        Czy jest ktos kto odzyskal rower? Mnie sie
        • Gość: k100r Re: Przegladaj Oferte - rubryke - sprzedam rower. IP: 83.2.1.* 08.07.04, 15:10
          wydaje ze tylko spisuja numerki i do akt. A za jakis czas sprawa umozona, a w
          ogole to niska szkodliwosc spoleczna i kto mi kaze jezdzic takim drogim
          rowerem...
          • umfana Re: Przegladaj Oferte - rubryke - sprzedam rower. 08.07.04, 22:18
            Niestety chyba masz racje...Pozdrawiam!
            • Gość: k100r Re: Przegladaj Oferte - rubryke - sprzedam rower. IP: 83.2.1.* 09.07.04, 10:25
              Z nowym rowerem (z bolem kupilem, jezdze nim do pracy) bede stosowal taktyke 2
              metrow. Na taka odleglosc moge sie od niego oddalic. W koncu jak mozna jechac z
              rowerem autobusem to chyba do sklepu mozna wejsc?
              I zadnego zostawiania roweru na ulicy, nigdy.

              Pozdrawiam
              • Gość: lucyferre Re: Przegladaj Oferte - rubryke - sprzedam rower. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.04, 21:27
                Wyborcza lubi propozycje akcji społecznych, więc wszyscy zainteresowani!
                Wysyłajmy do Stołecznej maile, żeby przeprowadzić akcję "NIE KUPUJ
                KRADZIONEGO"!!! Może taka akcje napiętnuje te zera, które kupują kradzione
                rzeczy!
                Szlag mnie trafia jak słyszę o kolejnych skradzionych rowerach. Niedlugo aby
                spokojnie pojeździć będzie trzeba kupować rowery w Markecie po 170 zł. Ale w
                ten sposób dojdzie do tego, że niedługo nie wyjdziemy z domu... ze strachu.

                pozdr.
                • umfana Re: Przegladaj Oferte - rubryke - sprzedam rower. 09.07.04, 22:38
                  Taka mamy rzeczywistosc ... smutne!
                  Pozdrawiam wszystkie jednoslady :o)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka