Dodaj do ulubionych

Synów Pułku

IP: 212.160.235.* 04.10.03, 10:07
Hej!
Bardzo proszę o info jaka okolica jest przy ulicy Synów Pułku?
Mam zamiar kupić tam mieszkanie, ale zupełnie nie wiem czy tam jest
bezpiecznie.....
Obserwuj wątek
    • lexigirl Re: Synów Pułku 21.10.03, 15:41
      hej :-)
      Okolica fajna.

      Pozdro
      Lexi
    • Gość: mmm Re: Synów Pułku IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 28.10.03, 11:08
      ja bym raczej nie polecała. Odwiedzając koleżankę bałam wejść sie do jej bloku.
      Jakieś takie szemrane towarzystwo....
      Ale ja ogólnie jestem tchórzem, więc moż nie ma co się sugerować.
      • Gość: aktoto Re: Synów Pułku IP: *.spray.net.pl 11.11.03, 20:19
        No.. tez tam mieszkalam niedaleko, za ciekawie nie jest, juz tam nie mieszkam,
        bardzo duze blokowiska.. no i tyle..
        • Gość: Aron Re: Synów Pułku IP: *.aster.pl / *.aster.pl 18.11.03, 23:34
          a na jakim blokowisku nie masz towarzystwa na klatce?
          bezpieczenstwo takie samo jak wszedzie.
          raczej nalezy kierowac sie innymi wzgledami.
          supermarket w odleglosi rzutu kamieniem, korki na polczynskiej, linia
          tramwajowa.
          • Gość: g Re: Synów Pułku IP: *.era.pl 04.12.03, 10:53
            Pieknie poprostu pieknie
            mieszkalem tam przez 25 lat,
            klimat przyjemny, cicho
            niedaleko, malo znany, bardzo duzy park
            zwany "polanka", ludzie tak jak wszedzie,
            sporo "komunistow", troche starozakonnych
            rdzennych coraz mniej, wiecej info na priv
            -----------------------------
            coraz mniej warszawiakow w stolicy...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka