Gość: Darek IP: 212.160.235.* 04.10.03, 10:07 Hej! Bardzo proszę o info jaka okolica jest przy ulicy Synów Pułku? Mam zamiar kupić tam mieszkanie, ale zupełnie nie wiem czy tam jest bezpiecznie..... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mmm Re: Synów Pułku IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 28.10.03, 11:08 ja bym raczej nie polecała. Odwiedzając koleżankę bałam wejść sie do jej bloku. Jakieś takie szemrane towarzystwo.... Ale ja ogólnie jestem tchórzem, więc moż nie ma co się sugerować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aktoto Re: Synów Pułku IP: *.spray.net.pl 11.11.03, 20:19 No.. tez tam mieszkalam niedaleko, za ciekawie nie jest, juz tam nie mieszkam, bardzo duze blokowiska.. no i tyle.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aron Re: Synów Pułku IP: *.aster.pl / *.aster.pl 18.11.03, 23:34 a na jakim blokowisku nie masz towarzystwa na klatce? bezpieczenstwo takie samo jak wszedzie. raczej nalezy kierowac sie innymi wzgledami. supermarket w odleglosi rzutu kamieniem, korki na polczynskiej, linia tramwajowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: g Re: Synów Pułku IP: *.era.pl 04.12.03, 10:53 Pieknie poprostu pieknie mieszkalem tam przez 25 lat, klimat przyjemny, cicho niedaleko, malo znany, bardzo duzy park zwany "polanka", ludzie tak jak wszedzie, sporo "komunistow", troche starozakonnych rdzennych coraz mniej, wiecej info na priv ----------------------------- coraz mniej warszawiakow w stolicy... Odpowiedz Link Zgłoś