Dodaj do ulubionych

SP 202 przy Bytnara

IP: *.apmoller.net / 217.153.99.* 30.11.04, 15:17
Poszukuję osób, które chodziły do SP 202 przy Bytnara do klasy "C" w latach
86 - 94, wychowawczyni Krystyna Ogonek. Odezwijcie się !!! Co u was ?
Obserwuj wątek
    • Gość: nioma Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 09:32
      he, he pani Ogonek od polskiego!!!
      pamietam ja,
      chodzilam do klasy C ale moja wychowawczynia byla
      ta wredna Gottwald. I nie moge sobie przypomniec w
      jakich latach to bylo...
      202 skonczylam chyba w 89...
      odezwij sie!
      • Gość: Gigli Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.apmoller.net / 217.153.99.* 01.12.04, 11:21
        Hej hej, jestem.
        Pamiętam, że była pani Gottwald, ale zupełnie nie pamiętam jak wyglądała. Za
        to "świetny" był pan Kunach od matematyki. Stary, siwy, z zarośniętymi łapami.
        Z innych nauczycieli przypominam sobie jeszcze Fortunę, Dymek od polskiego i
        bardzo sympatyczną panią dyrektor Kruk. Generalnie szkoła była całkiem całkiem.
        Za moich czasów, nie wiadomo czemu żyliśmy w konflikcie ze szkołą 119, jakoś
        się nie lubiliśmy :)
        • Gość: nioma Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 11:26
          Gottwald to bylo takie babsko farbowane na czarno,
          zawsze chodzila w spodniach dzwonach z krepliny.
          A Krukowa byla super mila i miala wielki oddech!
          Byl jeszcze pan Dabski od wf i PO ktory uczy do dzis
          (teraz moj syn chodzi do 202).
          Mnie uczyla tez:
          Kraszewska - matematyki
          Pawlicka - polskiego
          Kruk - geografii - reszty nie pamietam.

Kojarzysz sklepik szkolny MROWKA na parterze?
          Prowadzilam go swego czasu z dwiema kolezankami
          z mojej klasy.
          Ale to byly czasy...

A teraz dyrektorem szkoly jest pani Wilk, cos maja
          te nazwiska do siebie ze sa z kategorii zoo.........
          • Gość: Gigli Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.apmoller.net / 217.153.99.* 01.12.04, 11:49
            Chyba mi coś świta ta Gottwald. Przypomniałaś mi nazwisko matematyczki, mnie
            też uczyła, cały czas opowiadała o swoim kocie, który się zwał Dolar i nosiła
            wielkie srebrne pierścionki i wisiory. Sklepik jak najbardziej pamiętam, często
            sie tam chodziło po takie wafelki/batoniki Kukuru czy jakoś tak, bo po oranzadę
            w foliowych torebkach biegło się do warzywniaka na wprost szkoły. Oj tak, czasy
            były super. Dyskoteki na korytarzach, albo na sali gimnastycznej (chłopaki pod
            ścianami hi hi hi). O rany! przypomniałam sobie teraz taką wredną małpę, która
            była chyba zastępczynia dyrektorki, ona prowadziła klasy sportowe i chyba
            uczyła WF. Nie pamiętam jak sie nazywała, ale była straszna, obcięta na krótko
            podsiwiała blondi, taki babochłop.
            • Gość: nioma Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 12:45
              jej nie pamietam,
              w sklepiku byly jeszcze cieple lody.
              taki PRLowski wynalazek...

ktory jestes rocznik urodzenia?
              • Gość: Gigli Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.apmoller.net / 217.153.99.* 01.12.04, 13:13
                rocznik 79. Szkoda, że już nie mieszkam w tamtej okolicy, ale jak tylko się tam
                wybieram, z sentymentem patrzę na tę szkołę.
                • Gość: nioma Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 13:35
                  to nie ma szans zebysmy sie znaly,
                  ja jestem '73.

teraz sie dziwnie czuje jak chodze do starej
                  budy na wywiadowki mojego dziecka, czuje sie
                  jakby czas sie cofnal
                • Gość: Joseph Re: SP 202 przy Bytnara IP: 44,1.* / 193.193.181.* 06.01.06, 15:19
                  Chcę tam posłać mojego syna - prosba o opinię o szkole.
        • scorpionek_gosia Re: SP 202 przy Bytnara 01.12.04, 15:31
          Może nie wiesz, ale nic w tym względzie się nie zmieniło;-))))) Te szkoły nadal
          za sobą nie przepadają. Ja i moje dzieci chodziliśmy do 119.
          Pozdrawiam;-)))
        • Gość: sss Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.05, 10:48
          Pani Fortuna byla moja wychowawczynia
          ja jakis strasznie milych wspomnien z nia zwiazanych nie mam
          ale moja Matka za to wpomina ja dobrze
          Co do faceta od WF Dabskiego to byl niezly koles
          snieg i minus 10 a on kaze grac w pilke na dworze
          na lodzie, ale i tak bylo za****e
      • Gość: Pamiętliwy Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.05, 12:43
        Gottwald! to SUKA! Tepiła mnia za "pochodzenie! Miała takiego pupilka Bartka
        Piwnickiego, synka jakiegoś "dyplomaty". Jak teraz patrze na to z perspektywy
        czasu to jakiegoś UB'eka pier... . Na szczęście mój ojciec ją uziemił przez
        Jeżewskiego (chyba, nie pamiętam dokładnie. Zezowaty dyr.) Jak się okazało,
        nawet dla niej kasa była ponad ideałami!
        Byłem w tej szkole w latach: 81,82,83,84 (chyba?)
        Chodziłem do klasy "B" z: Tadkiem Wag., Jackiem Szwe., Renatą Gar., Dorotą
        Dub., ... Miedzi.(młodszym), Renatą Porę., Piotrkiem Tar., .....
    • Gość: Piotrek Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.evip.com.pl 08.12.04, 11:02
      Witam,

Czekalem na watek dotyczacy SP 202 :), ja konczylem w 1990, moim wychowawca byl
      Janiak od fizyki, mlody gosc, strasznie zakrecony, ktoremu wszyscy wchodzili na
      glowe. Z nayczycieli pamietam duzo, z najwiekszym sentymentem wspominam p.
      Pawlicka od polskiego. Co do pani Gottwald, ja nie mam zlych wspomnien, ale
      wierze, ze mogla sie na kogos porzadnie uwziac. Natomiast wieczne klopoty
      mialem z Kraszewska od matmy (wyglad menela, wiecznie na kacu. Nie pamietam
      nazwiska wspomnianej tu cice-dyrektorki, rzeczywiscie wredna baba, zatwardziala
      komunistka, caly czas chodzila w takim niebieskim dresie. Co do dyrektorki Krol
      nie uwazam, ze byla mila, co prawda usmiechnieta, ale chyba na pokaz. A
      pamietacie wuefiste Gasiara? I wojne Depechow z reszta? Ach, to byly czasy...
      • Gość: Gigli Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.apmoller.net / 217.153.99.* 08.12.04, 14:21
        Hej, powoli nas przybywa. Pamiętam tego od WF-u, taki blondyn, jednak mnie nie
        uczył. Ja miałam WF z Pałys, taka wątła kobitka. Wojna Depechów z New Kids... a
        jak? No pewnie to był główny motyw w tamtych czasach. Pozdrawiam.
        • Gość: nioma Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.04, 15:42
          he he - kraszewska wiecznie byla naprana!
          ja mialam z nia spokoj poniewaz prowadzilam szkolny sklepik Mrówka a Kraszewska
          byla opiekunem tego sklepiku.
          I nawet mi cztery postawila na koniec VII i VII klasy chociaz z matmy baran
          bylam. I do dzisiaj pamietam jej podpis - takie rozwlekle U.
          A pani pawlicka byla cud kobitka - taka malutka, okraglutka - przygotowywala
          mnie prywatnie do egzaminow z polskiego a jej maz z matematyki.
          A pamietacie takich dwoch gosci co to doszli do naszej szkoly? Jeden to byl
          Puzyna a drugi Lodzinski, pamietam ze pol kobitek sie w Puzynie kochalo, nawet
          w babskiej przebieralni pojawil sie napis na scianie "LOVE PUZYNE".
          • nauma Re: SP 202 przy Bytnara 10.12.04, 12:20
            Hehehe, rocznik '73 się kłania, z Lodzikiem i Wojtkiem chodziłem do klasy :)
            sportowej zresztą, do której trafiały same drugoroczne zrzuty (wychowawstwo
            fajnej babeczki Skrzypek). Generalnie wspominam tę szkołę bardzo źle, poziom
            miała fatalny, sam się dziwię, że bez problemu trafiłem do liceum. Pamiętam
            wojny ze 119 (zwłaszcza na Jordanku), śmiesznych belfrów (z Gottwald na
            lekcjach gadało się o Isaurze, Podskrobko z matmy jak byłem mały potrafiła dać
            linijką po łapach, wf = zabójcze zestawienie: Melski, Damska i Dąbski, Wołodia
            uczący fizy i ZPT, wyśmiewane rusycystki [nie pamiętam nazwisk], Kruk
            wybaczająca wszystko, wpadająca w histerię biologiczka...) Odkąd skończyłem
            202, moja noga tam nie postała...
            • Gość: nioma Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.04, 12:29
              O! Wołodia był super!!! Dąbski i Melski ucza do dzisiaj.
              A jesli chodzi o Gottwald to mam nadzieje ze juz ja pieklo pochlonelo!!!
            • Gość: Gigli Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.apmoller.net / 217.153.99.* 10.12.04, 12:51
              Najlepsza była Pani Dymek od polskiego, która z tego co pamiętam niezbyt długo
              po rozpoczęciu pracy została wychowawczynią mojej klasy. Pamiętam jak kiedyś na
              ostatniej tego dnia lekcji, którą ona zresztą prowadziła zatrzasnęły się drzwi
              od sali (a sala była aż na parterze). Wszystkie mamy zaniepokojone czekały pod
              drzwiami, a ona biedna nie wiedziała co ma robić i prowadziła z nimi jakieś
              dziwne rozmowy. Wtedy któryś z nauczycieli od WF usłyszawszy od naszych mam o
              tej "tragedii" ułożył na zewnątrz pod oknem materace i krzyknął:skaczcie! Na co
              nasza Pani Dymek autentycznie się rozpłakała i z wielkimi oporami pozwoliła
              skoczyć tylko chłopakom. Wszystkie dziewczyny zostały z nia w sali i patrzyły
              jak szlocha.
              • Gość: DECHA Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.czerniakowska.pl / *.elnetplus.waw.pl 15.12.04, 13:19
                Hej, dawne czasy, choc moze nie az tak. jestem '81. w 202 bylem chyba od 88do96-
                czy jakos tak. pamietam sklepik, pania od polskiego paw....cos tam. fotuna
                byla moja wychowawczynia. nazwiska wuefistow ktore wymieniliscie jeszcze
                kojarze. pani Kruk chyba kazdemu zapadla w pamiec. pamietam twarze nauczycieli
                ale nie nazwiska. a teraz...sam zostalem belfrem- niemca ucze,ale nie w 202,
                choc nasza szkolke odwiedzam jak sa wybory...ciagle jestem tam zameldowany.
                • Gość: Gigli Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.apmoller.net / 217.153.99.* 15.12.04, 14:18
                  No proszę, jest nas coraz więcej. Pozdrawiam.
                  • Gość: nioma Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.chello.pl 15.12.04, 21:58
                    ja poza malymi wyjatkami zupelnie niezle wspominam ta szkole,
                    pamietacie jak na pierwszym pietrze byla sala do ZPT? taka z szafkami i
                    kuchenkami? Chyba numer 10, i kiedys sciany tej sali zostaly pomalowane w uczte
                    rzymska...
                    jakos mi to w pamieci utkwilo
                    • Gość: Gigli Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.apmoller.net / 217.153.99.* 16.12.04, 09:31
                      ja akurat nie pamiętam tej sali, może dlatego, że ZPT miałam w koszmarnych
                      salach w piwnicach. W korytarzu niedaleko szatni były takie bunkrowate sale i
                      tam mieliśmy zajęcia. Pamiętam, że wcześniej były tam jakieś pomieszczenia
                      techniczne, jakieś zaplecza, a potem przekształcili je w sale lekcyjne.
                      Pamiętam natomiast cięzkie, bordowe zasłony w sali od geografii.
                      • Gość: dora Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.acn.waw.pl 16.12.04, 13:45
                        cześć wszystkim ja chodziłam do 202 rocznik 97-03
                        pamiętam jeszcze bardzo dobrze wszystkich nauczycieli i ogólnie całą szkołę.
                        • Gość: karroten Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.chello.pl 06.01.05, 04:34
                          witam wszystkich bylych dwiesciedwojkowiczow...szkoda ze tak pozno tu
                          zajrzalem, ja jestem rocznik 77 i uczeszczalem tam w latach 84-92, zawsze do
                          klasy c.Jak tak sobie czytalem wasze wypowiedzi to az mi serce mocniej
                          zabilo...niby szkola jak kazda inna, ale milo jest spotkac po tylu latach
                          wspoltowarzyszy niedoli:). Prawie wszystkie nazwiska nauczycieli przez was
                          wymienionych kojarze...np. pani Fortuna uczyla mnie matmy( super kobitka), z
                          panem Melskim mialem wf, Wilk uczyla mnie geografii, Janiak fizy...ale
                          najbardziej rozwalala mnie swieta trojca z zaplecza sali gimnastycznej-Damska<
                          Melski i Dabski...
                          no i te dyskoteki szkolne na korytarzu 2 pietra albo klasowe w roznych salach:)
                          wtedy krolowala tam muza depeszow, roxette albo niukidsow...ja wtedy
                          zdecydowanie bylem za depeszami, ale kto nie wspomni milo wolnych roxette
                          tanczonych w obsciskach z kolezankami z klasy???:)
                          • Gość: Piotrek Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.evip.com.pl 07.01.05, 11:24
                            czesc karroten, jezeli byles wtedy za depechami to stalismy po jednej stronie
                            barykady :)
                            • Gość: karroten Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.chello.pl 08.01.05, 01:58
                              sila nas byla wtedy:)
                • Gość: sss Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.05, 11:20
                  No to Decho chodzilismy do jednej klasy
                  • Gość: DECHA Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.czerniakowska.pl / *.elnetplus.waw.pl 07.01.05, 20:54
                    hehe, serduszko mi mocnej zabilo.milo spotkac znajomych. moze jakas podpowiedz
                    kim jestes?bo moj nick jest bliski nazwiska...
                    • Gość: Piotr S. Re: SP 202 przy Bytnara IP: 212.244.157.* 26.01.05, 13:01
                      Podtrzymuje watek, moze ktos sie jeszcze odezwie :)
        • Gość: Pamiętliwy Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.05, 13:09
          Teki od WF, "MELEX" -OK
      • Gość: Ktoś Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.05, 12:55
        Kraszewska! Równa baba! Dzięki niej brnołem z klasy do klasy (wcześniej nie
        zawsze). Jak i za co?, niech bę dzie naszą tajemnicą. Ona była zadowolona, ja
        też.
        Dziękuje.
        Pawlicka? Taka mała, okrągła? Była OK.
      • Gość: Pamiętliwy Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.05, 13:07
        V-dyr. Chyba Maszlej. Była Sekreterzem POP PZPR. Ona i Gottwald, dwie rury. Jak
        rodzice ucznia mieji byli niezależni (tak jak mój ojciec), to miał przeje.... .
        Na szczęści niezależniść ma swoje argumęty.
        • Gość: nioma Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.chello.pl 28.01.05, 23:21
          Gottwald byla moja wychowawczynia - mialam u niej przechlapane jako
          osoba niepokorna i majace wlasne zdanie. To byl koszmar.
          Stare, wredne i obrzydliwie zlosliwe babsko! Do dzisiaj jak sobie przypomne jej
          farbowana na czarno glowe i spodnie dzwony z krempliny i ten koszmarny glos to
          mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera.
          • m.drager Re: SP 202 przy Bytnara 29.01.05, 17:05
            Co tu dużo gadać, to była wredna k....rwa, która wielu osobom (dzieciom)
            spaprała życie !
        • Gość: Pinda Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.05, 16:42
          Jak umarł Breżniew, to Gottfald zgonija nas przed TV na jego pogrzeb.
          Myśmy mieli to w d..., a ona zanosiłe się łzami. Była tak zrozpaczona, jak by
          zmarł jej ktoś z rodziny (i to najbliższej), a potem chodziła w żełobie.
          • Gość: karroten Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.chello.pl 01.02.05, 05:40
            Pamietam te akcje, zaciagniete grube bordowe zaslony na oknach, polmrok w sali
            coby lepiej bylo widac to co sie dzieje na ekranie, i czarnobialy telewizor
            ktory wylonil sie z drewnianego stelarza zwykle zamknietego na klodke( coby
            nikt przypadkiem tv na lekcjach nie ogladal)
            • Gość: nioma Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.05, 09:07
              sam wyraz mordy Gottwald duzo mowil - te kaprawe oczka, zacisniete waskie usta -
              obrzydliwa wstretna baba. Przyjaznila sie z nauczycielka biologi Pietrusinska -
              taka kobieta w meskim stylu z krociutkimi wlosami, jak bylam chyba w 6 klasie
              to Pietrusinska umarla.
              • Gość: Misiek Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 12:33
                Ciekaw jestem czy ona miała dzieci? Jeśli tak to im współczuje.
                • Gość: nioma Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.chello.pl 07.02.05, 11:40
                  mam nadzieje ze nie miala.
                  bo jesliby sie wdaly w koszmarna mamusie....
    • Gość: Misiek Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.05, 09:17
      Może byśmy się spotkali?
      • Gość: nioma Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.chello.pl 08.02.05, 11:17
        spotkania maja chyba sens tylko w przypadku ludzi z tej samej klasy,
        reszty sie zwyczajnie nie pamieta.
        • Gość: Misiek Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.05, 15:19
          Dlaczego? Przecież można pogadać, powspominać.... . Można zaprosić np.
          Gottfald, i powiedzieć jej to co napisaliśmy!
          nioma, z Tobą i bez reszty.... b. chętnie.
          • Gość: nioma Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.chello.pl 08.02.05, 16:59
            a jaki Ty Misiek rocznik jestes? bo moze sie znamy?
            ale prosze: nie Gttwald! nienawidze tego parszywego
            babska.
            ona zreszta juz chyba powinna byla zejsc z tego swiata
            • Gość: Misiek Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.05, 12:10
              Urodzenia, czy szkolny? Jak nazywała sią 202, kiedy do niej chodziłaś? Kto Cię
              uczył mat., pol., ros., hist.? Kto był dyrektorem 202?
              • Gość: ania Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.chello.pl 10.02.05, 18:13
                ktory jestes rocznik?
                • Gość: Misiek Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.05, 23:51
                  ur.68, szkoły nie pamiętam. chodziłem do kilku. Moją wychowawczynią była
                  Gottwald, pol. Pawlicka, mat. Maszlej, wf. Melex, zpt. Kraus?, hist. Gottwald.
            • Gość: aga Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.chello.pl 10.02.05, 18:02
              ja chodzilam od 87 przez 8 lat oczywiscie z czego od 4 klasy chodzilam do
              sportowej (wf mialam najpierw z lipcem a potem z kopcinska)...mnie polskiego
              tez uczyla pawlicka- chyba najlepsza nauczycielka od polskiego jaka mialam i
              pani od biologi to byla kern , a najkoszmraniejsza byla pani marszalek z ktora
              mialam zpt...a pani kruk kiedys na geografi wypadla sztuczna szczeka hehehe :)
              • Gość: Sumire Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.05, 01:13
                Pamietacie KUNACHA?
                • Gość: Gigli Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.apmoller.net / 217.153.99.* 11.02.05, 08:43
                  No ba! o Kunachu pisałam wcześniej. Stary obleśny koleś. Jego synek chodził do
                  równoległej klasy i śpiewał w jakimś zespole (fasolki, fasolinki czy coś w tym
                  guście). Nie wiem czy wiecie, że jest on jednym z wykonawców: mydło wszystko
                  umyje nawet uszy i szyję itd. Podobno szlagier o ogórku tez on śpiewał.
                  Uzdolniony gość, po tatusiu.Hi hi hi
              • Gość: Gigli Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.apmoller.net / 217.153.99.* 11.02.05, 08:48
                Pamiętam jak właśnie w czwartej klasie tworzyli klasę sportową A i robili
                selekcję kto się nadaje, bo jeśli mnie pamięć nie myli nie było: kto chce?
                Szkoda, bo odeszły z klasy C bardzo fajne osoby. Kto chodził z Tobą do klasy
                może znam? Pozdr.
                • Gość: nioma Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.05, 09:31
                  ja sie urodzilam w 19973 wiec zaczelam chodzic do 202 w 1980.
                  uczyla mnie na samym poczatku taka fajna pani (nie pamietam nazwiska) ktora
                  musiala zrezygnowac z pracy ze wzgledu na chore dziecko (corka miala porazenie
                  mozgowe).
                  Potem uczyla mnie pani Ogonek Krystyna (szok!), Krukowa oczywiscie, pani
                  Pawlicka, pani Skrzypczak, Gottwald, Pietrusinska biologii, Dąbski od PO i na
                  razie wiecej nazwisk nie pamietam.
                  Chodzilam caly czas do klasy "C".
                  Jest ktoś z mojej klasy?
                  • Gość: karroten Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.chello.pl 12.02.05, 05:39
                    ja tez zawsze bylem w "c"...tyle ze niestety cztery latka pozniej:)
                    ale pania kruk pamietam, a polskego przez jakis czas uczyla mnie
                    kazimierczuk...albo kazimierczak, pamietam ze byla prawdziwym ewenementem pod
                    wzgledem wieku w ktorym aktywnie prowadzila zycie zawodowe...emerytura az
                    krzyczala jej z oczu, a ta kobitka dalej dzielnie nauczala mlodziez "ze Polacy
                    nie gesi...":)
                    • snopczykwariat Re: SP 202 przy Bytnara 17.03.05, 12:12
                      SZUKAM LUDZI Z ROCZNIKA 81, którzy kończyli 202 w 1995/96!!
                      co u WAs!!?? jestem z klasy "C"! zresztą nie da się mnie zapomnieć!"GWAIZDY"
                      apeli! :D
                      sklep na przeciwko- Derba!
                      a ja jestem z przełomu PRL/RP i Warskiego/Bytnara!
                      Kruk była MISTRZEM!!
                      Teraz wiele nauczycielek uczy w Gimnazjum w Pyrach!!m.in.
                      Tomasiewicz,Kern-Jedrychowska, Szemplińska, Damska, Damski i jeszcze kilka.
                      Do tej szkoły chodziła połowa mojej rodziny!Ojciec i jego 3 rodzeństwa oraz 10
                      moich Braci i sióstr :D Mocna ekipa 202!
                      • Gość: aaa Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.chello.pl 20.03.05, 20:15
                        Siema!
                        Ja jestem co prawda z rocznika 84, ale apele pamiętam, niekoniecznie ich
                        gwiazdy, chyba że z mojej klasy... też "c"!
                        Pani Szemplińska to moja wychowawczyni z 8 klasy, wcześniej było ich jeszcze
                        kilka, np. pani Staniewska,czy Zub.
                        Pani Kern to z kolei był postrach na biologii... moje pierwsze jedynki...
                        Pozdrawiam
                        • snopczykwariat Re: SP 202 przy Bytnara 21.03.05, 12:30
                          84...to być może z Mariuszem "Mucialem" M. chodziłaś do klasy??
                          A na P.prof. kern był sposób i ja go miałem!
                          w 202 klasy "C" były najlepsze!!:D
                          • Gość: aaa Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.chello.pl 25.03.05, 16:04
                            To prawda, dlatego w liceum też byłam w "c"... :)
                            A jeśli chodzi o owego Mariusza, to niestety nie, ale jeśli na niego wołali
                            też "Mućko" to go kojarzę.
                            • Gość: Gąszorek Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.05, 16:17
                              Od Mućki to wara, kundle!!!!!!! Mućlo swój chłop był i kanapki oddawał bez
                              szemrania!
                              • Gość: aaa Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.chello.pl 26.03.05, 00:08
                                Sorry, ale ja nic do niego nie mam- nie wiem skąd zatem Twoje oburzenie!
                                A tak przy okazji, to jesteś jakoś z rocznika 84? Może Ciebie też kojarzę...
                                Swiąteczne pozdro
                      • Gość: Piotrek Ł Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.aster.pl 26.03.05, 13:28
                        No to jest nas dwóch z rocznika 81 z klasy C, Kamilku :)
    • mister1 Re: SP 202 przy Warskiego jeszcze... 11.02.05, 11:57
      do tych ze starszych rocznikow:
      uczyl was fizyki Nowakowski, albo pani Zelazko ( polski), Stundis ( ruski),
      Dytnerska albo Oleksikowa ?
    • snopczykwariat Re: SP 202 przy Bytnara 21.03.05, 12:47
      a swoją drogą za moich czasów też uznawaliśmy 119 za ZŁO :D
      na każdym kroku RYWALIZOWALIŚMY!
      BACHMACKA RZĄDZI!!!!!!!!!
    • snopczykwariat Re: SP 202 przy Bytnara 26.03.05, 15:01
      Siema Wiewiór!
      co tam? trudno cię złapać:D
      w Kwietniu mała popijawa! może się skusisz :D
      będzie pare osób z 202-ki od nas :D
      • Gość: Piotrek Ł Re: SP 202 przy Bytnara IP: 217.97.238.* 11.04.05, 09:55
        Heh, czemu nie :)
        Spamuj o szczegółach na piotr.lukasiewicz@aster.pl
    • Gość: m1 Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.aster.pl / *.aster.pl 28.03.05, 18:59
      cze wam :)
      przypadkiem trafłam na to forum i w ten watek
      ja chodziłem najpierw do "a", potem w czwrtej z "a" zrobili sportową, a nas
      podzielili do "b" i "c". Ja wylądowałem w "c". Poczatkowo wychowawczynią była
      jakaś młoda babka od muzyki, a w piatej zastapiła ja Krycha. I nasza sala 8 :D

Ta wicedyrektorka/wfwoman nazywała się Sierocka :/

A pamiętacie Danuśkę Kozakiewicz? Uczyła historii i WOSu, potem została
      wiceszefem tej budy. Była zreszta całkiem spoko :)
      • Gość: nioma Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.chello.pl 28.03.05, 22:15
        ja tez bylam w C po podziale na sportowa i nie,
        ale moja wychowawczynia byla wredna Gottwald
        • Gość: m1 Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.aster.pl / *.aster.pl 28.03.05, 22:38
          Jakoś jej nie pamiętam, ale może to i dobrze ;) Czego uczyła?

A i tak najlepsza była Pielęgniarka: "Gdzie jest k...a mać moja fioletowa
          kredka?" :D:D:D
      • Gość: Gigli Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.apmoller.net / 217.153.99.* 29.03.05, 11:35
        hej,
        z tego, co piszesz wynika, że raczej chodziliśmy do tej samej klasy. Moją
        wychowawczynią była babka od muzyki (taka chuda z długimi włosami), a potem
        Ogonkowa. Który jesteś rocznik?
        Pozdro
        • Gość: m1 Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.man.polbox.pl 29.03.05, 12:05
          79 :)

Mam na imię Michał (ale nie T.)
          • Gość: Gigli Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.apmoller.net / 217.153.99.* 29.03.05, 12:21
            chyba wiem, o którego Michała T. Ci chodzi:))).I nawet sobie przypominam
            drugiego Michała, którym zapewne jesteś, bo wiecej Michałów to raczej nie było
            w naszej klasie. Czy Twoim kolegą nie był przypadkiem Niejaki Feldman z B? Ja
            mam na imie Gosia.
            • Gość: m1 Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.man.polbox.pl 29.03.05, 12:34
              Gosia (wtedy) Jo.? :) Ten nick kojarzył mi się albo z Toba albo z Moniką Ż. :)
              Pamiętam Feldmana :) Z "b" pamiętam jeszcze Sebastiana M., Wojtka W. i Łukasza
              L. - wcześniej z nimi chodziłem do "a"

He, he - stare wspomnienia wracają
              • Gość: Gigli Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.apmoller.net / 217.153.99.* 29.03.05, 13:09
                Dokładnie tak - to ja. Z Moniką siedziałam w ławce parę lat, ale niestety nie
                mam z nia kontaktu praktycznie od pierwszej klasy liceum. Z naszej klasy mam
                jedynie kontakt z Magdą M., która odeszła z naszej klasy jakoś tak w szóstej i
                przeniosła sie do szkoły w Raszynie i z Adamem C., który niedawno sie ożenił.
                Napisz co u Ciebie Mchale M. i z kim utrzymujesz nadal kontakt?
                Pozdro
                • Gość: m1 Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.man.polbox.pl 29.03.05, 13:23
                  W zasadzie z nikim nie mam kontaktu. Jak pamiętasz nigdy nie mieszkałem na
                  Wierzbnie i zawsze dojeżdzałem do szkoły (często z Ogonkową :D ). Kiedys w
                  sredniej przypadkiem spotkałem Kaśkę K., Monikę Ż. i Jacka K., ale to juz tez
                  było wieki temu.
                  Obecnie wieczny student, choć powinienem od dawna już mieć napisaną pracę
                  inżynierską :D
                  Poza tym praca, praca, praca...
                  • Gość: Gigli Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.apmoller.net / 217.153.99.* 29.03.05, 13:52
                    no to pisz pisz. Apropos Jacka to podobno nieźle skończył tzn.
                    niedawno "wyszedł". Właściwie to myślę, że spora część naszej śmiesznej klasy
                    skończyła podobnie. Z tego, co wiem niektórzy się pożenili i nawet zdążyli już
                    rozwieść (Grzesiek), mają po kilkoro dzieci (Aneta K.). Ja też ostatnio
                    praktycznie nie bywam w tamtym rejonie, bo się wyprowadziłam z Warszawy, ale
                    nie na tyle daleko, by nie odwiedzać rodziców, więc parę razy będąc w okolicy
                    udało mi się kogoś spotkać. Do Magdy mam najblizej, więc mam z nią kontakt. Z
                    tego, co wiem Monika wyprowadziła się do Łodzi i tam kończy studia. Ciekawe co
                    u Vivian? Trzeba kiedyś zorganizować jakieś "spotkanie po latach".
                    • Gość: m1 Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.man.polbox.pl 29.03.05, 14:13
                      do Magdy i do Kaśki P. - ona tez mieszkała gdzieś w okolicach Raszyna. Masz GG?
                      Albo mail m1-as @ o2.pl (usuń tylko spacje w okolicy @)
                      • Gość: Gigli Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.apmoller.net / 217.153.99.* 29.03.05, 14:22
                        Kaśki nie lubiłam, więc kontaktu nie mam i nie szukam:)))mam maila gigli@op.pl
    • snopczykwariat Re: SP 202 przy Bytnara 29.03.05, 11:47
      hehe nieźle
      Gottwald to uczyła jeszcze moją Matkę w Servantesie...
      Ja znam sporo osób z rocznika 79 i 80 :D wiadomo zioomki
      szczególnie bodajże 79 z A klasy....
      • Gość: Gigli Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.apmoller.net / 217.153.99.* 29.03.05, 11:57
        a znasz może kogoś z 79 C. To byla klasa.
    • snopczykwariat Re: SP 202 przy Bytnara 29.03.05, 14:20
      ja to znam Młodego Kunacha, Mariusza Wycecha, Kęcika"pręcika" Wajsmana i jeszcze
      kilka osób. Bo ja na Wierzbnie mieszkałem :D
      • Gość: Gigli Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.apmoller.net / 217.153.99.* 29.03.05, 14:27
        Kęcik-pręcik futbolista, znam kumplował się z kolesiem z mojej klasy niejakim
        Koryckim. Bardzo mnie zawsze dziwiła duża ilość osób z niemieckimi nazwiskami:
        Wajsman, Feldman, Ajchorzt, Spanberger czy jakoś tak. Wajsman nosił dziwne
        chustki na głowie, a młody Kinach śpiewał fajne piosenki:)
    • snopczykwariat Re: SP 202 przy Bytnara 29.03.05, 22:03
      Hehe pewnie znam kilka osób z Twojej klasy gdybym zobaczył zdjęcie...a gdzie
      mieszkałaś na Wierzbnie??jaki rejon??
      • Gość: Gigli Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.apmoller.net / 217.153.99.* 30.03.05, 10:27
        Mieszkałam dokładnie przy Bytnara 20 (szkoła jest przy Bytnara 19), także
        bardzo blisko szkoły. Do mojej klasy chodziły niezłe ewenementy.
    • snopczykwariat Re: SP 202 przy Bytnara 30.03.05, 11:42
      o wiem gdzie...chyba:D
      Ja mieszkałem na Bachmackiej 1 naprzeciwko 202...a potem ulicę obok na Gandhiego
      Hehe do 202 chodziły SAME GWIAZDY!!
      wiesz że być może znamy się z widzenia mimo że ja smarkacz :D
      a nie Bytnara tylko Warskiego:D
      20 to który to blok?? bo mi się wydaje że chyba my z jednego podwórka :D
      • Gość: Gigli Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.apmoller.net / 217.153.99.* 30.03.05, 12:08
        No tak przez pewien okres to była Warskiego, ale dobrze, że zmienili na
        Bytnara, bo bardziej mi sie podoba ta nazwa. Blok 20 znajduje się po przeciwnej
        stronie niż szkoła i jest bliżej Wołoskiej.O! dokładnie naprzeciwko słynnego
        Smakołyka. To jest ten blok.
        Pozdro
    • snopczykwariat Re: SP 202 przy Bytnara 30.03.05, 13:20
      kurcze to my jedne podwórko....
      znamy się napewno...
      Może nazywasz się Agatka i masz siostrę Urszulę ;)
      Znałem jeszcze Dominikę Ś, Krzysia "Alojzego"P., Mariusza M, Leszka G., Piotrka
      Mauczyńskiego, Kajdelów kurcze napewno cię znam...powiedz chociaż imię :D
      • Gość: Gigli Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.apmoller.net / 217.153.99.* 30.03.05, 13:42
        powiem Ci, że z małymi wyjątkami znam większość wymienionych przez Ciebie osób,
        ale raczej mnie nie znasz, bo rzadko przebywałam na podwórku. Teraz już tam nie
        mieszkam i od czasu do czasu odwiedzam tam tylko rodziców. Jeżdżę czerwoną
        Calibrą, jak kiedyś zobaczysz na parkingu to pogadamy.
        Narciarz
    • snopczykwariat Re: SP 202 przy Bytnara 30.03.05, 14:08
      ale chociaż imię....:D

narazie to wiem z którego autka nie wyjmować radia ;) hehe
      kurcze strasznie jestem ciekaw....
      Sylwia Mazurek to napewno nie ty....hm...ale mam klina musze teraz przelecieć
      cały blok :D
      • Gość: Gigli Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.apmoller.net / 217.153.99.* 30.03.05, 14:39
        Co Ty? nie przelatuj całego bloku, bo tam wiekszość to moherowe berety. Ja
        bardzo mału czasu spędzałam na podwórku, a jeśli już to właśnie z Ulą i Agatą.
        • Gość: gęgę Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.05, 15:04
          pamietam was... Gigli o ile dobrze pamietam, to miałaś dobre serce i zawsze
          suie do mnie usmiechałaś, chociaż chyba nigdy ze soba nie rozmawialiśmy. Choć
          może sie myle, może wydaje mi sie, że wiem kim jesteś, a Ty wcale nie jesteś tą
          wspaniałą dziewczyną, o której mówie.
          • Gość: Gigli Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.apmoller.net / 217.153.99.* 30.03.05, 15:28
            Wszyscy Mokotowianie są mili, mają dobre serca i sie uśmiechają taka już nasza
            natura.
            • Gość: gęgę Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.05, 15:51
              ale tamta dziewczyna miała w sobie taki czar i urok... wciąż nie wiem czy to Ty
              czy nie...
              • Gość: Gigli Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.apmoller.net / 217.153.99.* 30.03.05, 15:56
                Była taka jedna, która miała czar i urok i dobre serce, ale nie mieszkała w
                moim bloku. Wydaje mi sie, że o nią chodzi;)
    • snopczykwariat Re: SP 202 przy Bytnara 30.03.05, 19:54
      To znam cię na 100% hehe
      fajnie spotkać Zioomusia :D
      Jak spotkasz się z Ulą to ją pozdrów ode mnie :D
      • Gość: Gigli Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.apmoller.net / 217.153.99.* 31.03.05, 11:35
        Luzik. Co oni sie tak na Ciebie prują w innym wątku? czyżby komuś przeszkadzały
        osiedlowe tematy?
        • Gość: Koko londyn Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.05, 11:53
          sam nie wiem. nawet mnie nie znają a juz mnie nie lubią. niektórzy to wchodzą na
          forum w celu odreagowania stresu. z jednej strony to dobrze, bo w realu nie
          zachowują sie jak buce, a z drugiej to źle bo w koncu tutez nie jest sie
          anonimowym i ja swoje nazwisko podaję jak Pan Bóg przykazał.
    • snopczykwariat Re: SP 202 przy Bytnara 31.03.05, 23:23
      Szydzą bo zazdroszczą !
      przykro mi że są takimi maciusiami z Klanu :D
      Albo Rysiami :D
    • snopczykwariat Re: SP 202 przy Bytnara 31.03.05, 23:31
      kurcze szkoda że skasowali kiosk na rogu :D tyle wspomnień...
    • snopczykwariat Re: SP 202 przy Bytnara 11.04.05, 11:31
      dobra jak już będzie ustawka powiadomię !
      • Gość: MM Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.net-serwis.pl 13.04.05, 02:19
        Witam... ja tez jestem z 202 ;) to znaczy bylam... rocznik 79', klasa sportowa
        A. Jest tu ktos znajomy? :)

M.
        • Gość: Gigli Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.apmoller.net / 217.153.99.* 13.04.05, 09:03
          Jestem ja tylko, że z "C", ale też 79. Ta klasa była tworzona z naszej "C"
          i "B".
          Pozdrawiam
          • nioma Re: SP 202 przy Bytnara 14.04.05, 14:00
            a gdzie sie podziewa rocznik '73?
            caly czas licze na to ze znajdzie sie ktos z mojej "C" klasy.
      • Gość: MiSiA Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.acn.waw.pl 03.05.05, 14:30
        elo wszytskim!!
        Ja chodziłam do SP 202 w latach 1997-2003...
        Dokładnie wszytsko pamiętam :)
        Uczyli mnie tacy nauczyciele jak:p.Bułat,p.Fortuna,p.Kosewski,pKowalska i inni.
        Moja sala znajdowała się na przeciwko gabinetu pani pielęgniarki.(chyba 16) :)
        Jeśli ktoś jest z tego rocznika albo klika lat póżniej niech pisze... :)
        POZDRO dla was!!
        • Gość: aaa Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.chello.pl 04.05.05, 17:24
          Siemka!
          Ja szkółkę skończyłam w 1998 więc może jakoś się kiedyś spotkałyśmy...?
          Ale miło usłyszeć o panu od w-fu, p. Ogonek-przygotowywała mnie do egzamów do
          liceum:) no i p. Kowalska, to ta od gegry, prawda? Dziś jest mi b.bliska
          duchowo, jako że studiuję właśnie ten przedmiot...
          Pozdro202.
    • snopczykwariat Re: SP 202 przy Bytnara 14.04.05, 14:41
      moja siostra jest z rocznika '73... :D
      tylko nie pamiętam klasy....musiałbym się jej zapytać...
      • Gość: Agnieszka Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.aster.pl / *.aster.pl 02.05.05, 15:36
        Hehehe...
        No ja tez chodzilam do 202...
        Rocznik 79 klasa A, sportowa
        Z tym spotkaniem to swietny pomysl. Ja wlasnie w zeszlzm roku odnowilam
        kontakty z dziewczynami z klasy ido tej pory wiemy, co sie u drugiej dyieje.

Fajne uczucie.

Pozdrawiam
        Agnieszka
        • Gość: Gigli Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.apmoller.net / 217.153.99.* 04.05.05, 09:21
          Cześć Agnieszka, na 100% sie znamy. Ja już wcześniej pisałam, że też jestem
          rocznik 79, chodziłam wprawdzie do "C", ale przecież w klasie sportowej "A"
          znaleźli sie ludzie z "B" i "C". Pamiętam, ze generalnie w wiekszości się
          znaliśmy, moze przez to, że mieszkaliśmy w okolicy. Napisz gdzie
          mieszkałaś/mieszkasz i napisz kogo znałaś z "C".

Pozdrawiam
        • Gość: Madzia M Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.net-serwis.pl 09.05.05, 16:46
          Aga :) Mowa takze o mnie :) z ktora Aga rozmawiam? ;)

Jest was dwie :)
          M.
    • snopczykwariat Re: SP 202 przy Bytnara 04.05.05, 01:06
      hehe Forune pamietam! Spoko Babka! Jej córka chodziła do równoległej z moją klasy!
      pamiętam PRL-owską 202 tą z przełomu i teraz jak wyglada!
    • snopczykwariat Re: SP 202 przy Bytnara 09.05.05, 21:11
      to kończyłaś chyba z legendarnym "POMKPKĄ" Sobolewskim :D

pozdrówka Zioomalstwu z 202!
    • snopczykwariat Re: SP 202 przy Bytnara 14.05.05, 21:33
      ciekawe ilu nas jeszcze....
    • mister1 Re: SP 202 przy Warskiego 15.05.05, 12:54
      jest i bedzie - a Adolf Warski to byl komunista zamordowany przez Stalina w
      1937.Nic nikomu zlego nie zrobil ( moze nie zdazyl...).
    • Gość: oRbI Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.acn.waw.pl 22.05.05, 02:26
      Ja jestem rocznik 78. Wychowawczyni p. Gottwald. Chodzilam do klasy B, z Kaśką
      K./długi blond warkocz/, Adamem T./miał dwie siostry bliźniaczki :)/, Goską F.
      itd... Jest ktoś może z mojego rocznika?
      • Gość: ewa41178 Re: SP 202 przy Bytnara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.05, 09:36
        Hej oRbl i wszyscy z rocznika 78!
        Kojarzę wszystkich, o których piszesz. Chodziłam dokładnie w tym samym czasie
        do "A". Moją wychowawczynią była p. Gierymska, cud kobieta. A Gotwald była
        koszmarem od historii. Jak fajnie się tu teraz znaleźć!
        A Ty kto jesteś? Ostatnio spotkałam Agnieszkę z Twojej klasy chyba, trenowała
        biegi. Ciemne włosy, fajna dziewczyna, pamiętasz?
        A pamiętasz klasę "C"? To były ewenementy i elementy ;)
        W mojej klasie byli: Mariusz Kurek, Wojtek matulski, Wojtek Fotek, Piotrek
        Gąska, Iza Lisowska, Kasia Amroziewicz, oj, jak miło powspominać!
        Napisz cos jeszcze!
    • snopczykwariat Re: SP 202 przy Bytnara 31.05.05, 10:24
      szkoda że mało wpisów w sumie...z rocznika 81
      • Gość: nioma Re: SP 202 przy Bytnara IP: 62.233.201.* 10.08.05, 09:50
        a nikogo nie ma z '73????????????
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka