mama_oli_i_emilki
06.01.09, 20:10
Mam to przećwiczone z pierwszą córką, która miała podwichnięte jedno
biodro i dysplazję drugiego stosowaliśmy szelki zamiast poduszki
frejki i dowiedzieliśmy się o rehabilitacji Vojtą, u nas
poskutkowało na tyle że lekarz prowadzący był w szoku jak po 6
miesiącach mogliśmy odetchnąć z ulgą i zdjęć dziecku szelki, teraz
mamy podobny problem i chcemy zastosować obie formy leczenia czyli
szelki pavlika i rehabilitacja Vojtą bo uwarzamy ze skutkuje,
POLECAM to wszystkim z takim problemem jak nasz i powodzenia.