iryska2604 30.08.13, 20:36 Goodbye Madame-Telly Savalas No nie wiem czy to jest dobre na dobranoc... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
natla Re: Odkurzyłam dla was 30.08.13, 23:05 Też nie wiem Irysko, czy dobre, bo się ładuje i ładuje, a mnie się chce spać. Odpowiedz Link
alfredka1 Re: Odkurzyłam dla was 31.08.13, 15:34 otworzyło dzisiaj o godz. 15.34 www.youtube.com/watch?v=VXBVDmUodXI-- Odpowiedz Link
m4-6 Re: Odkurzyłam dla was 31.08.13, 16:20 www.youtube.com/watch?v=VXBVDmUodXI Teraz lepiej. Odpowiedz Link
waga_1949 Re: Odkurzyłam dla was 31.08.13, 16:35 Już zapomniałam jaki piękny głos miał Telly Savallas. Piękna.piosenka.Pewnie dzisiaj posłucham Savallasa jeszcze, bo jakoś o nim zapomniałam. Czas przypomnieć. Odpowiedz Link
iryska2604 Re: Odkurzyłam dla was 31.08.13, 22:03 U mnie otworzyło sie od razu - ale dzis czytam ze umieszczanie w ten sposób clipów muzycznych zostało wyłączone i jak chcemy obejrzeć to na you tube.Na forum w tej formie nie wkleimy. Odpowiedz Link
wikul Re: Odkurzyłam dla was 01.09.13, 13:29 A ja wybrałem Powitanie wiosny Strawińskiego. Że nie pasuje? Ale jest okazja. !00 lecie powstanie tego skandalizującego utworu. A co sie działo 100 lat temu na premierze warto przeczytać. Ponizej współczesna interpretacja. muzyka.onet.pl/100-lat-swieta-wiosny-skandalizujacego-baletu-igora-strawinskiego/lxdrr Święto wiosny / The Rite of Spring, spektakl Izadory Weiss Odpowiedz Link
amityr Re: Odkurzyłam dla was 05.09.13, 20:27 Kulfon, co z Ciebie wyrośnie? - piosenka z dzieciństwa - www.MegaDyskont.pl - sklep z zabawkami Odpowiedz Link
amityr Re: Odkurzyłam dla was 05.09.13, 20:33 Murzynek 1 kostka masła 1,5 szklanki cukru 3 łyżki ciemnego kakao 3 łyżki wody 4 jajka 2 szklanki mąki pszennej 2 łyżeczki proszku do pieczenia rodzynki namoczone w 2 łyżkach rumu lub herbaty z zapachem rumowym Masło stopić w rondelku, w gorące włożyć cukier, kakao i wodę. Wymieszać dokładnie. Odlać dobre pół szklanki na polewę. Do płynnej przestudzonej nieco masy dodać mąkę, proszek do pieczenia, żółtka. Z białek ubić pianę, domieszać ją na dwa razy – najpierw małą porcję, potem całość. Na końcu wmieszać rodzynki wraz z rumem. Piecze się murzynka 40-50 minut w 180 st. C. Jeszcze ciepłe ciasto polewa się odstawioną masą. Odpowiedz Link
iryska2604 Re: Odkurzyłam dla was 05.09.13, 20:43 Robię często murzynka -mam trochę inne proporcje. Ciasto udaje sie zawsze. Robię również z owocami - najlepiej pasują mu gruszki albo brzoskwinie. Jest przepyszny. Odpowiedz Link
dorka556 Re: Odkurzyłam dla was 05.09.13, 21:15 Właśnie przed chwilą upiekłam 'leniwca' ze śliwkami, całą dużą blachę. Jak zjem upiekę tego murzynka. Dzięki za przepis, zaraz zapiszę. Odpowiedz Link
wikul Re: Odkurzyłam dla was 06.09.13, 17:06 A tu wersja współczesna jeszcze lepsza, można powiedzieć perfekcyjna. "Upić się warto" Hemara w mistrzowskim wykonaniu! Odpowiedz Link
amityr Re: Odkurzyłam dla was 08.09.13, 22:16 Mike Oldfield - Moonlight Shadow ft. Maggie Reilly Odpowiedz Link
iryska2604 Re: Odkurzyłam dla was 09.09.13, 17:53 Amityr - Claptona odkurzyłeś bo go lubisz czy jako staroć?Bo ja go bardzo lubię... Eric Clapton- Alberta (live) Odpowiedz Link
amityr Re: Odkurzyłam dla was 09.09.13, 18:27 Powiem nawet ,że przepadam.Carlosa zresztą też Carlos Santana- EUROPA Odpowiedz Link
amityr Re: Odkurzyłam dla was 10.09.13, 20:27 Żółw z "Niekończącej się opowieści" Pamiętacie? Odpowiedz Link