Dodaj do ulubionych

Odkurzyłam dla was

    • natla Re: Odkurzyłam dla was 30.08.13, 23:05
      Też nie wiem Irysko, czy dobre, bo się ładuje i ładuje, a mnie się chce spać. wink
      • amityr Re: Odkurzyłam dla was 31.08.13, 08:26
        No
        • alfredka1 Re: Odkurzyłam dla was 31.08.13, 15:34

          otworzyło dzisiaj o godz. 15.34 smile

          www.youtube.com/watch?v=VXBVDmUodXI--
          • alfredka1 Re: Odkurzyłam dla was 31.08.13, 15:37

            www.zulucam.org/--
            • m4-6 Re: Odkurzyłam dla was 31.08.13, 16:20
              www.youtube.com/watch?v=VXBVDmUodXI
              Teraz lepiej.smile
              • waga_1949 Re: Odkurzyłam dla was 31.08.13, 16:35
                Już zapomniałam jaki piękny głos miał Telly Savallas. Piękna.piosenka.Pewnie dzisiaj posłucham Savallasa jeszcze, bo jakoś o nim zapomniałam. Czas przypomnieć.
                • iryska2604 Re: Odkurzyłam dla was 31.08.13, 22:03
                  U mnie otworzyło sie od razu - ale dzis czytam ze umieszczanie w ten sposób clipów muzycznych zostało wyłączone i jak chcemy obejrzeć to na you tube.Na forum w tej formie nie wkleimy.
    • wikul Re: Odkurzyłam dla was 01.09.13, 13:29
      A ja wybrałem Powitanie wiosny Strawińskiego. Że nie pasuje? Ale jest okazja. !00 lecie powstanie tego skandalizującego utworu. A co sie działo 100 lat temu na premierze warto przeczytać. Ponizej współczesna interpretacja.

      muzyka.onet.pl/100-lat-swieta-wiosny-skandalizujacego-baletu-igora-strawinskiego/lxdrr



          • amityr Re: Odkurzyłam dla was 05.09.13, 20:33
            http://i41.tinypic.com/2jth7o.jpg
            Murzynek

            1 kostka masła
            1,5 szklanki cukru
            3 łyżki ciemnego kakao
            3 łyżki wody
            4 jajka
            2 szklanki mąki pszennej
            2 łyżeczki proszku do pieczenia
            rodzynki namoczone w 2 łyżkach rumu lub herbaty z zapachem rumowym
            Masło stopić w rondelku, w gorące włożyć cukier, kakao i wodę. Wymieszać dokładnie. Odlać dobre pół szklanki na polewę.
            Do płynnej przestudzonej nieco masy dodać mąkę, proszek do pieczenia, żółtka. Z białek ubić pianę, domieszać ją na dwa razy – najpierw małą porcję, potem całość. Na końcu wmieszać rodzynki wraz z rumem. Piecze się murzynka 40-50 minut w 180 st. C. Jeszcze ciepłe ciasto polewa się odstawioną masą.
            • iryska2604 Re: Odkurzyłam dla was 05.09.13, 20:43
              Robię często murzynka -mam trochę inne proporcje. Ciasto udaje sie zawsze. Robię również z owocami - najlepiej pasują mu gruszki albo brzoskwinie. Jest przepyszny.
              • dorka556 Re: Odkurzyłam dla was 05.09.13, 21:15
                Właśnie przed chwilą upiekłam 'leniwca' ze śliwkami, całą dużą blachę.
                Jak zjem upiekę tego murzynka.
                Dzięki za przepis, zaraz zapiszę.
        • iryska2604 Re: Odkurzyłam dla was 06.09.13, 19:48
          Oni są wspaniali!
    • amityr Re: Odkurzyłam dla was 05.09.13, 23:07
    • amityr Re: Odkurzyłam dla was 09.09.13, 16:12
      http://i39.tinypic.com/2qcic76.jpg
      • iryska2604 Re: Odkurzyłam dla was 09.09.13, 17:53
        Amityr - Claptona odkurzyłeś bo go lubisz czy jako staroć?Bo ja go bardzo lubię...

        • amityr Re: Odkurzyłam dla was 09.09.13, 18:27
          Powiem nawet ,że przepadam.Carlosa zresztą też
    • amityr Re: Odkurzyłam dla was 10.09.13, 20:27
      http://i39.tinypic.com/2qwdcg5.jpg

      Żółw z "Niekończącej się opowieści"

      Pamiętacie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka