Dodaj do ulubionych

SM Ostrobramska

IP: *.dynamic.chello.pl 18.12.10, 12:37
czy wiecie kiedy ureguluja stan prawny gruntow pod blokami w tej spoldzielni?
Obserwuj wątek
    • six_a Re: SM Ostrobramska 27.12.10, 23:57
      informacja na ten temat jest w biuletynie informacyjnym, który trafił do skrzynek mieszkańców może ze dwa tygodnie temu - niestety nie wynika z niej, aby coś się w tej sprawie ruszyło.

      spółdzielnia ma też własną stronę i forum: www.smo.waw.pl/forum/1
      • Gość: Dawid Re: SM Ostrobramska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.10, 15:26
        Tak, ciężka sprawa, chyba jeszcze troche zaJMIE
    • Gość: brzdąc Re: SM Ostrobramska IP: *.dynamic.chello.pl 22.01.11, 19:11
      Chyba nie wcześniej, niż w pozostałych spółdzielniach mieszkaniowych Warszawy, bo bardzo, bardzo wiele z nich ma ten sam problem. Czekamy!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka