Gość: zainteresowany IP: *.dynamic.chello.pl 18.12.10, 12:37 czy wiecie kiedy ureguluja stan prawny gruntow pod blokami w tej spoldzielni? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
six_a Re: SM Ostrobramska 27.12.10, 23:57 informacja na ten temat jest w biuletynie informacyjnym, który trafił do skrzynek mieszkańców może ze dwa tygodnie temu - niestety nie wynika z niej, aby coś się w tej sprawie ruszyło. spółdzielnia ma też własną stronę i forum: www.smo.waw.pl/forum/1 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dawid Re: SM Ostrobramska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.10, 15:26 Tak, ciężka sprawa, chyba jeszcze troche zaJMIE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brzdąc Re: SM Ostrobramska IP: *.dynamic.chello.pl 22.01.11, 19:11 Chyba nie wcześniej, niż w pozostałych spółdzielniach mieszkaniowych Warszawy, bo bardzo, bardzo wiele z nich ma ten sam problem. Czekamy! Odpowiedz Link Zgłoś