leggetta
07.10.05, 23:42
moge polecic kursy w instytucjach zwanych learning shop. Sa tam glownie kursy
komputerowe ale wiem ze przymierzali sie tez do innch. Kursy sa za darmo (
oczywiscie musieli przemyslec czy jestesmy w UE) i sa bardzo elastyczne. Tryb
nauki: komputer+ ksiazka/skrypt i nauczyciel na sali w ktorej kazdy student (
glownie emeryci w moim przypadku) robi swoje. Moze nie jest to wymarzony
system ale ja np zrobilam tam ECDL ( komputerowe prawo jazdy)za darmo.