barbarakaroluk
06.04.06, 00:47
Witam wszystkich,
Jako ze slonko juz wyjrzalo, i dnie sa coraz dluzsze tak sobie pomyslam ze
moze by jakis nowy temat zaproponowac:)
natknelam sie na ciekawy artykul na temat badan 'nad chlopcami i ich
motywacja' ktory zreszta umiescilam juz wczesniej na innym forum, ale jakos
brak zainteresowania a ja jestem ciekawa zdania innych:)
prosze spojrzec na strone www.boysproject.com aby
zapoznac sie z calym projektem...
Jedno z pytan- Why are young women soaring in college attendance while young
men are stagnating? -
mnie osobiscie zainteresowalo jedno pytanie: "Why are so many boys lost in
videogames and can we better channel their technological passions?"
patrzac na moich znajomych kolegow - powiedzialabym ze powodem jest
wychowanie
i poblazanie chlopcom i wieksze wymagania wzgledem dziewczynek - ale to jest
nie jest bardzo 'scientific' teoria.....
co wy dziewczyny ogolnie o tym problemie?
bo jakos ja nie jestem zwollenniczka ze wszystko jest 'biologicznie
uwarunkowane'...bo gdbyby bylo to chlopcy tak jak dawniej byliby
zawsze 'najlepsi'...
Pozdrawiam
Baska