19.10.02, 03:31
Wczoraj podal mi szef wiadomosc, ze AWF stanie sie olbrzymim parkiem z
tematem Disneyowskim. Kontrakt jest prawie podpisany. Firma Disney Co. jest
wspoltworca projektu.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka