umarlem_i_mnie_nie_ma 19.10.02, 03:31 Wczoraj podal mi szef wiadomosc, ze AWF stanie sie olbrzymim parkiem z tematem Disneyowskim. Kontrakt jest prawie podpisany. Firma Disney Co. jest wspoltworca projektu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj