kbor 04.02.07, 23:33 Witam, bawie sie tym programem i utknalem, nie wiem jak mozna usunac wstawione elementy do projektu (meble, sprzety), jak wstawic nowe elementy? Dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
znadstrugi Re: Zabawa programem Arcon 5.0 05.02.07, 16:19 Trzeba przejść z trybu konstrukcji do trybu projektowania - w pierwszym pracujesz nad ścianami, oknami i drzwiami a w drugim właśnie nad meblami i wszelkim sprzętem. Usuwanie to zaznaczenie objektu i "delete" - natomiast wstawiając meble korzysta sie z "katalogu objektów i tekstur" pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
kbor Re: Zabawa programem Arcon 5.0 05.02.07, 21:22 dzieki :) chyba musialem miec zacme jakas... Odpowiedz Link Zgłoś