Dodaj do ulubionych

Zabawa programem Arcon 5.0

04.02.07, 23:33
Witam,

bawie sie tym programem i utknalem, nie wiem jak mozna usunac wstawione
elementy do projektu (meble, sprzety), jak wstawic nowe elementy?

Dziekuje
Obserwuj wątek
    • znadstrugi Re: Zabawa programem Arcon 5.0 05.02.07, 16:19
      Trzeba przejść z trybu konstrukcji do trybu projektowania - w pierwszym
      pracujesz nad ścianami, oknami i drzwiami a w drugim właśnie nad meblami i
      wszelkim sprzętem. Usuwanie to zaznaczenie objektu i "delete" - natomiast
      wstawiając meble korzysta sie z "katalogu objektów i tekstur"
      pzdr
      • kbor Re: Zabawa programem Arcon 5.0 05.02.07, 21:22
        dzieki :) chyba musialem miec zacme jakas...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka