agros11
28.03.07, 10:14
CZy ktoś już wie, kiedy odbędzie się spotkanie mieszkańców planowane przez
spektrę pod koniec marca?? Poruszam ten temat ponieważ płacę kolejny miesiąc
straszna kwotę za ochrone a tylko na tym spotkaniu będziemy mogli porozmawiać
czy ją chcemy czy chcemy inne rozwiązanie. Przypominam w tym miejscu, iż
Spektra niby "w naszym interesie" podpisała umowę z firmą ochroniarską z
trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia. Czyli przynajmniej przez trzy miesiące
będziemy ponosić koszty zwiazne z ochroną, której z tego co zdażyłem sie
zorientować - większość mieszkańców nie chce.!!