Gość: glodny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.08, 14:44 Witam, czy w rejonie Kondratowicza, Budowlanej znajduje się jakiś bar chiński, ewentualnie inne podobna "jadłodajnia"? Będę wdzięczny za namiary. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: szymciolo Re: Chińczyk IP: *.chello.pl 05.06.08, 21:11 Kondratowicza róg Rembielińskiej! Zazwyczaj róg tworzą dwie ulice pod kątem zbliżonym do 90 st. lub mniejszym ;-) Ale faktycznie jest tam "chińczyk" a nawet dwa. Ja polecam ten przy aptece, dalej od torów tramwajowych - sprawdzony :). Ta zielona buda przy przystanku jakoś mnie odrzuca... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nono Re: Chińczyk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.06.08, 15:37 o tak kim nam jest swietny Odpowiedz Link Zgłoś
corrida_pl Re: Chińczyk 25.07.08, 08:53 Gość portalu: szymciolo napisał(a): > Kondratowicza róg Rembielińskiej! > Zazwyczaj róg tworzą dwie ulice pod kątem zbliżonym do 90 st. lub mniejszym ;-) > Ale faktycznie jest tam "chińczyk" a nawet dwa. Ja polecam ten przy aptece, > dalej od torów tramwajowych - sprawdzony :). Ta zielona buda przy przystanku > jakoś mnie odrzuca... gdzie jest dokładnie ten przy aptece, dalej od torów, ale w którą stronę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luzika Re: Chińczyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.08, 15:19 albo "chinka" jak się jedzie do M1 (przy radzymińskiej) troche dalej ale sprawdzona i pyszna z dostawą do domu:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: glodny Re: Chińczyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.08, 16:24 Dzięki za namiary, w przyszłym tygodniu przetestuje :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dan Re: Chińczyk IP: *.acn.waw.pl 21.05.09, 18:37 to czy może ktoś podać numer telefonu do tego chińca? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olos testujcie i napiszcie czy gołębie i szczury IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.09, 23:43 w sosie bambusowym albo curry smakowały :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Arek Re: Chińczyk IP: *.ip.netia.com.pl 09.06.09, 15:47 Jest Chińskie jedzenie w nowych blokach przy ul. Samarytanka 3 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antychinol Re: Chińczyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.09, 22:25 napisał żółtek... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szymciolo Re: Chińczyk IP: *.chello.pl 13.06.09, 10:24 Chińczyk przy pętli Bródno-Podgrodzie jest OK. Pomimo, że kebaby tam też serwują. Ale porcje solidne (może nie jak na Marymoncie ;-) ), więc za 12 zeta można zjeść. Smacznie jak chinol ;-) Odpowiedz Link Zgłoś