IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.08, 14:44
Witam, czy w rejonie Kondratowicza, Budowlanej znajduje się jakiś bar chiński,
ewentualnie inne podobna "jadłodajnia"? Będę wdzięczny za namiary.
Obserwuj wątek
    • sibeliuss Re: Chińczyk 05.06.08, 14:56
      Kondratowicza róg Bazyliańskiej.
      • Gość: szymciolo Re: Chińczyk IP: *.chello.pl 05.06.08, 21:11
        Kondratowicza róg Rembielińskiej!
        Zazwyczaj róg tworzą dwie ulice pod kątem zbliżonym do 90 st. lub mniejszym ;-)
        Ale faktycznie jest tam "chińczyk" a nawet dwa. Ja polecam ten przy aptece,
        dalej od torów tramwajowych - sprawdzony :). Ta zielona buda przy przystanku
        jakoś mnie odrzuca...
        • Gość: nono Re: Chińczyk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.06.08, 15:37
          o tak kim nam jest swietny
        • corrida_pl Re: Chińczyk 25.07.08, 08:53
          Gość portalu: szymciolo napisał(a):

          > Kondratowicza róg Rembielińskiej!
          > Zazwyczaj róg tworzą dwie ulice pod kątem zbliżonym do 90 st. lub mniejszym ;-)
          > Ale faktycznie jest tam "chińczyk" a nawet dwa. Ja polecam ten przy aptece,
          > dalej od torów tramwajowych - sprawdzony :). Ta zielona buda przy przystanku
          > jakoś mnie odrzuca...

          gdzie jest dokładnie ten przy aptece, dalej od torów, ale w którą stronę?
    • Gość: luzika Re: Chińczyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.08, 15:19
      albo "chinka" jak się jedzie do M1 (przy radzymińskiej) troche dalej
      ale sprawdzona i pyszna z dostawą do domu:)
      • Gość: glodny Re: Chińczyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.08, 16:24
        Dzięki za namiary, w przyszłym tygodniu przetestuje :)
      • Gość: Dan Re: Chińczyk IP: *.acn.waw.pl 21.05.09, 18:37
        to czy może ktoś podać numer telefonu do tego chińca?
        • Gość: olos testujcie i napiszcie czy gołębie i szczury IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.09, 23:43
          w sosie bambusowym albo curry smakowały :))))
    • Gość: Arek Re: Chińczyk IP: *.ip.netia.com.pl 09.06.09, 15:47
      Jest Chińskie jedzenie w nowych blokach przy ul. Samarytanka 3
      • Gość: antychinol Re: Chińczyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.09, 22:25
        napisał żółtek...
    • Gość: szymciolo Re: Chińczyk IP: *.chello.pl 13.06.09, 10:24
      Chińczyk przy pętli Bródno-Podgrodzie jest OK. Pomimo, że kebaby tam też
      serwują. Ale porcje solidne (może nie jak na Marymoncie ;-) ), więc za 12 zeta
      można zjeść. Smacznie jak chinol ;-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka