Dodaj do ulubionych

Książka/album

06.03.06, 11:44
Może niedługo...

miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,3196286.html?skad=rss
Obserwuj wątek
    • chinique Po cóż celuloza? 06.03.06, 13:12
      Sprawa fajna, natomiast uważam, że info w sieci jest znacznie bardziej dostępne,
      przetwarzalne i przeszukiwalne niż jakaś niskonakładowa celuloza.
      • johnny_doe ... może tak 06.03.06, 15:42
        tylko nie dajcie tego robić mvitti please!!! - aktualnie popełnia kolejną próbę
        ortograficznego samobójstwa na innym forum
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=437&w=37924560&a=37989448
      • skupionyedi Re: Po cóż celuloza? 07.03.06, 17:12
        chinique napisał:

        > Sprawa fajna, natomiast uważam, że info w sieci jest znacznie bardziej
        dostępne
        > ,
        > przetwarzalne i przeszukiwalne niż jakaś niskonakładowa celuloza.

        Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o.... Wydanie na celulozie łątwiej
        sprzedać, niż wydanie elektroniczne.
        • chinique Osobowość prawną. 07.03.06, 17:15
          Żeby sprzedać, trzeba mieć osobowość prawną. Poza tym, materiały, które się
          przyplątały są czyjeś, a z tego co rozumiem, będziemy się starać popularyzować i
          zachowywać wiedzę o dzielnicy, a nie ją sprzedawać.
          • skupionyedi Re: Osobowość prawną. 07.03.06, 17:18
            chinique napisał:

            > Żeby sprzedać, trzeba mieć osobowość prawną. Poza tym, materiały, które się
            > przyplątały są czyjeś, a z tego co rozumiem, będziemy się starać
            popularyzować
            > i
            > zachowywać wiedzę o dzielnicy, a nie ją sprzedawać.

            A, to Wy? Przyznam szczerze, że nie spojrzałem co kryje się pod odnośnikiem.
            Zwracam honor.
            Swoją drogą... Ciekawe jak ta dzielnica będzie wyglądała za 100 lat... Taka
            naszła mnie właśnie refleksja...
            • chinique Zakładam wątek. 07.03.06, 17:45
              Założę nowy wątek na ten temat, bo jak się zdaje jest ciekawy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka