waclaw.zwirko 06.03.06, 11:44 Może niedługo... miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,3196286.html?skad=rss Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
chinique Po cóż celuloza? 06.03.06, 13:12 Sprawa fajna, natomiast uważam, że info w sieci jest znacznie bardziej dostępne, przetwarzalne i przeszukiwalne niż jakaś niskonakładowa celuloza. Odpowiedz Link Zgłoś
johnny_doe ... może tak 06.03.06, 15:42 tylko nie dajcie tego robić mvitti please!!! - aktualnie popełnia kolejną próbę ortograficznego samobójstwa na innym forum forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=437&w=37924560&a=37989448 Odpowiedz Link Zgłoś
skupionyedi Re: Po cóż celuloza? 07.03.06, 17:12 chinique napisał: > Sprawa fajna, natomiast uważam, że info w sieci jest znacznie bardziej dostępne > , > przetwarzalne i przeszukiwalne niż jakaś niskonakładowa celuloza. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o.... Wydanie na celulozie łątwiej sprzedać, niż wydanie elektroniczne. Odpowiedz Link Zgłoś
chinique Osobowość prawną. 07.03.06, 17:15 Żeby sprzedać, trzeba mieć osobowość prawną. Poza tym, materiały, które się przyplątały są czyjeś, a z tego co rozumiem, będziemy się starać popularyzować i zachowywać wiedzę o dzielnicy, a nie ją sprzedawać. Odpowiedz Link Zgłoś
skupionyedi Re: Osobowość prawną. 07.03.06, 17:18 chinique napisał: > Żeby sprzedać, trzeba mieć osobowość prawną. Poza tym, materiały, które się > przyplątały są czyjeś, a z tego co rozumiem, będziemy się starać popularyzować > i > zachowywać wiedzę o dzielnicy, a nie ją sprzedawać. A, to Wy? Przyznam szczerze, że nie spojrzałem co kryje się pod odnośnikiem. Zwracam honor. Swoją drogą... Ciekawe jak ta dzielnica będzie wyglądała za 100 lat... Taka naszła mnie właśnie refleksja... Odpowiedz Link Zgłoś
chinique Zakładam wątek. 07.03.06, 17:45 Założę nowy wątek na ten temat, bo jak się zdaje jest ciekawy. Odpowiedz Link Zgłoś