kmtest
13.05.07, 22:31
Czy ktoś zna konsekwencje jakie będzie rodziła budowa trasy NS na Ochocie i Włochach ?
Chodzi mi o:
- konieczność wyburzania czegokolwiek
- wpływ na ruch i możliwości wjazdów, zjazdów
- hałas
Właśnie przeglądam nową mapę Warszawy i ta trasa „jest naniesiona” na wielu ulicach.np. Włodarzewska, Zadumana, fragment osiedla Za Parkiem itp. itd