Dodaj do ulubionych

Polska Grupa Energetyczna stanie się największą...

06.10.09, 11:56
to taką wycenę sobie zrobić sam na kartce i to pisemnie, czyli wciąż nie
wiadomo ile ta spółka jest warta...
Obserwuj wątek
    • Gość: gowain 5mld zysku?! IP: *.lublin.mm.pl 06.10.09, 12:13
      5mld zysku...hmm, a ceny prądu podnoszą, bo koszty produkcji się
      zwiększają...Czegoś tu nie rozumiem. Rozbój w biały dzień!
      • Gość: Szkot sprzedac GPW IP: *.cable.ubr18.sgyl.blueyonder.co.uk 06.10.09, 13:17
        Teraz niech rzad sprzeda GPW ''inwestorowi ZAGRANICZNEMU'' i bedzie to samo co z
        browarem z Kielc - marginalizacja i zamkniecie
    • janonet4 Re: Polska Grupa Energetyczna stanie się najwięks 06.10.09, 12:26
      ciekawe jak podanie ws CO TO BĘDZIE!!!!!1
    • Gość: jim Polska Grupa Energetyczna stanie się największą... IP: 85.232.245.* 06.10.09, 13:28
      5 mold
    • Gość: Wątróbka z Kangura Re: Polska Grupa Energetyczna stanie się najwięks IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 06.10.09, 14:01
      uchuchu...

      aż 5 mold zysku?
      A jaki jest kurs molda?
    • Gość: honto Polska Grupa Energetyczna stanie się największą... IP: *.icpnet.pl 06.10.09, 14:32
      wiec z jednej strony pge ma miec 5mld zl zysku netto a z drugiej konieczne sa podwyzki pradu bo brak pieniedzy na inwestycje?
      klamstwo w zywe oczy i tyle
      • Gość: janwary 20 lat budowy mafijnych monopoli .... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.09, 11:41
        i wszystko mamy najgorsze i najdroższe.
    • Gość: Rafal Polska Grupa Energetyczna stanie się największą... IP: 164.143.240.* 06.10.09, 15:04
      Proponuje zeby Gazeta.pl zatrudnila korektorow/edytorow tekstow
      publikowanych na stronie. Pozdr.
    • Gość: rexx chyba największym Monopolem... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.09, 15:37
      bo tyko takie w Polsce się rozwijają.
    • Gość: mBand Polska Grupa Energetyczna stanie się największą... IP: *.prz.rzeszow.pl 06.10.09, 15:39
      a w mBanku po cichutku wrzucili opłate 5zł za zamówienie listy kodów jednorazowych - na oczywiście całkowicie darmowym eKoncie.....
      • Gość: mBank Re: Polska Grupa Energetyczna stanie się najwięks IP: *.um.lublin.pl 06.10.09, 16:36
        to sobie zamów wersję elektroniczną tych kodów
    • Gość: abc I teraz trzeba się dogadać z CEZ by razem z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.09, 12:27
      Czechami stworzyć wspólną firmę, która mogłaby konkurować np z RWE. Warto się
      zgodzić nawet na udział mniejszościowy. I tak to będzie lepiej niż czekać na
      przejęcie przez kogoś z wielkich europejskich graczy.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka