pi_rez 06.10.09, 11:56 to taką wycenę sobie zrobić sam na kartce i to pisemnie, czyli wciąż nie wiadomo ile ta spółka jest warta... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gowain 5mld zysku?! IP: *.lublin.mm.pl 06.10.09, 12:13 5mld zysku...hmm, a ceny prądu podnoszą, bo koszty produkcji się zwiększają...Czegoś tu nie rozumiem. Rozbój w biały dzień! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szkot sprzedac GPW IP: *.cable.ubr18.sgyl.blueyonder.co.uk 06.10.09, 13:17 Teraz niech rzad sprzeda GPW ''inwestorowi ZAGRANICZNEMU'' i bedzie to samo co z browarem z Kielc - marginalizacja i zamkniecie Odpowiedz Link Zgłoś
janonet4 Re: Polska Grupa Energetyczna stanie się najwięks 06.10.09, 12:26 ciekawe jak podanie ws CO TO BĘDZIE!!!!!1 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jim Polska Grupa Energetyczna stanie się największą... IP: 85.232.245.* 06.10.09, 13:28 5 mold Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wątróbka z Kangura Re: Polska Grupa Energetyczna stanie się najwięks IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 06.10.09, 14:01 uchuchu... aż 5 mold zysku? A jaki jest kurs molda? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: honto Polska Grupa Energetyczna stanie się największą... IP: *.icpnet.pl 06.10.09, 14:32 wiec z jednej strony pge ma miec 5mld zl zysku netto a z drugiej konieczne sa podwyzki pradu bo brak pieniedzy na inwestycje? klamstwo w zywe oczy i tyle Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janwary 20 lat budowy mafijnych monopoli .... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.09, 11:41 i wszystko mamy najgorsze i najdroższe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafal Polska Grupa Energetyczna stanie się największą... IP: 164.143.240.* 06.10.09, 15:04 Proponuje zeby Gazeta.pl zatrudnila korektorow/edytorow tekstow publikowanych na stronie. Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rexx chyba największym Monopolem... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.09, 15:37 bo tyko takie w Polsce się rozwijają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mBand Polska Grupa Energetyczna stanie się największą... IP: *.prz.rzeszow.pl 06.10.09, 15:39 a w mBanku po cichutku wrzucili opłate 5zł za zamówienie listy kodów jednorazowych - na oczywiście całkowicie darmowym eKoncie..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mBank Re: Polska Grupa Energetyczna stanie się najwięks IP: *.um.lublin.pl 06.10.09, 16:36 to sobie zamów wersję elektroniczną tych kodów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc I teraz trzeba się dogadać z CEZ by razem z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.09, 12:27 Czechami stworzyć wspólną firmę, która mogłaby konkurować np z RWE. Warto się zgodzić nawet na udział mniejszościowy. I tak to będzie lepiej niż czekać na przejęcie przez kogoś z wielkich europejskich graczy. Odpowiedz Link Zgłoś