Gość: Przemek
IP: *.walbrzych.dialog.net.pl
05.02.04, 10:40
Znowu będzie gadka, że Polacy zabieraja stanowiska pracy Niemcom. Prawda
jest taka, że Niemiec nie pójdzie pracować za tyle, za ile pracuje Polak.
Prawdę mówiąc jak miałbym zasiłek dla bezrobotnych w tej wysokości co w
Niemczech - też bym nie pracował.
Jakby Niemcy otworzyli rynek pracy dla Polaków po wejściu do Unii,
przypuszczam, że bezrobocie w Niemczech wzrosło by 4 krotnie, a u nas
zmalało 3 krotnie:-).