Dodaj do ulubionych

Międzynarodowe Forum Ekonomiczne pozostaje w Kr...

IP: *.magma-net.pl 08.02.10, 20:32
Jak to możliwe, że 140 km pociąg będzie jechał 4,5 h. To jest 30 km/h. rowerem byłoby szybciej.
Obserwuj wątek
    • do100jnik i to jest Polska właśnie, 4,5 godz z Krakowa do 08.02.10, 21:15
      Krynicy, ale czas ten trzeba podwoić, bo powrót to kolejne 4,5 godz
      • billy.the.kid Re: i to jest Polska właśnie, 4,5 godz z Krakowa 08.02.10, 21:33
        ktoś finansuje ten zjazd DARMOZJADÓW???
      • Gość: tomek Re: i to jest Polska właśnie, 4,5 godz z Krakowa IP: *.rtk.net.pl 08.02.10, 22:40
        jak najbardziej masz racje ale od grybowa poprzez nowy sacz do
        krynicy pociąg jedzie po krętych górskiej trasie,wiec nawet ekspres
        by tu nie dał rady
    • bemowiak2008 140km w 4.5godz...juz widze te tlumy w pociagach 08.02.10, 21:27
      w ta i z powrotem jedyne 9 godzin... reweleacja... mysle ze minister
      holandii z jego kondycja na rowerze by szybciej pomknal:)

      prawdziwe centrum ekonomiczne europy:)
    • Gość: Finwal 140 km to jest drogą IP: *.chello.pl 08.02.10, 21:43
      koleją jest duuużo dalej (ok 230 km)
    • Gość: beatka Międzynarodowe Forum Ekonomiczne pozostaje w Kr... IP: *.hsd1.ca.comcast.net 08.02.10, 21:46

      Wspaniale - cos nowego Pijalnia w nowej szacie.Polaczenie z Balic (
      lotnisko )do Krynicy Zdroj tylko 4.5 godziny dobra
      wiadomosc .Normalnie to 10 godzin dluzej niz z San Francisco do
      Krakowa .Krynica Zdroj to najcudowniejszy zakatek na ziemi ( a
      widzialam i zwiedzalam duzo ).
    • Gość: ~torreador Pi Kej Pi IP: *.aster.pl 08.02.10, 22:57
      4,5 godziny "przy dobrych wiatrach". Ja dziś kolejny raz jechałem spóźniającym
      się ekspresem z Krakowa do Warszawy. Tym razem zepsuła się lokomotywa i na
      miejscu byliśmy godzinę później. A ponieważ w zasadzie co tydzień mam takie
      przygody do spółki z PKP, więc dostojnym gościom forum w Krynicy życzę miłej
      jazdy > 4,5 godziny. Ciekawe, co potem tacy zagraniczni goście pomyślą o
      Krynicy, o Małopolsce i o Polsce.
      • Gość: hej ho mniej niż 4.5h IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.10, 23:03
        80km do Tarnowa z Krakowa.
        85km z Tarnowa do Nowego Sącza.
        60km z Nowego do Krynicy.
        80km w 45minut.
        85 w 75 minut.
        60 minut w 60 minut. Razem 3h.
        Nie chciao się 35 km nowej lini do Piekiełka no to mata! bandyty
    • Gość: obywatel Concorde 3h NY-Paris 3h NY-london IP: *.dip.t-dialin.net 09.02.10, 02:35
      oto cywilizacja...
    • stasieczek5 Międzynarodowe Forum Ekonomiczne pozostaje w Kr... 09.02.10, 06:05
      Kraków - Krynica w 4,5 godziny.
      Pretensje ? Do kogo ? Do samorządów czy do RZĄDÓW, które wręcz chcą
      likwidacji szlaków kolejowych bo się nie opłaca.
      Poza tym nie róbmy tragedii. Nie kolej to samochód (autobus) - 2 -
      2,5 godziny.
      Do Davos koleją z najbliższego lotniska TEŻ się jedzie blisko 4
      godziny.
    • Gość: KczK Dlaczego nie z Popradu? IP: *.147.167.177.nat.umts.dynamic.eranet.pl 09.02.10, 09:32
      Mogą przecież przylecieć do Popradu, stamtąd pociąg przez Leluchów - Muszynę
      wyrobi się w 1h!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka