Gość: gość IP: *.magma-net.pl 08.02.10, 20:32 Jak to możliwe, że 140 km pociąg będzie jechał 4,5 h. To jest 30 km/h. rowerem byłoby szybciej. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
do100jnik i to jest Polska właśnie, 4,5 godz z Krakowa do 08.02.10, 21:15 Krynicy, ale czas ten trzeba podwoić, bo powrót to kolejne 4,5 godz Odpowiedz Link Zgłoś
billy.the.kid Re: i to jest Polska właśnie, 4,5 godz z Krakowa 08.02.10, 21:33 ktoś finansuje ten zjazd DARMOZJADÓW??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek Re: i to jest Polska właśnie, 4,5 godz z Krakowa IP: *.rtk.net.pl 08.02.10, 22:40 jak najbardziej masz racje ale od grybowa poprzez nowy sacz do krynicy pociąg jedzie po krętych górskiej trasie,wiec nawet ekspres by tu nie dał rady Odpowiedz Link Zgłoś
bemowiak2008 140km w 4.5godz...juz widze te tlumy w pociagach 08.02.10, 21:27 w ta i z powrotem jedyne 9 godzin... reweleacja... mysle ze minister holandii z jego kondycja na rowerze by szybciej pomknal:) prawdziwe centrum ekonomiczne europy:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Finwal 140 km to jest drogą IP: *.chello.pl 08.02.10, 21:43 koleją jest duuużo dalej (ok 230 km) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beatka Międzynarodowe Forum Ekonomiczne pozostaje w Kr... IP: *.hsd1.ca.comcast.net 08.02.10, 21:46 Wspaniale - cos nowego Pijalnia w nowej szacie.Polaczenie z Balic ( lotnisko )do Krynicy Zdroj tylko 4.5 godziny dobra wiadomosc .Normalnie to 10 godzin dluzej niz z San Francisco do Krakowa .Krynica Zdroj to najcudowniejszy zakatek na ziemi ( a widzialam i zwiedzalam duzo ). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ~torreador Pi Kej Pi IP: *.aster.pl 08.02.10, 22:57 4,5 godziny "przy dobrych wiatrach". Ja dziś kolejny raz jechałem spóźniającym się ekspresem z Krakowa do Warszawy. Tym razem zepsuła się lokomotywa i na miejscu byliśmy godzinę później. A ponieważ w zasadzie co tydzień mam takie przygody do spółki z PKP, więc dostojnym gościom forum w Krynicy życzę miłej jazdy > 4,5 godziny. Ciekawe, co potem tacy zagraniczni goście pomyślą o Krynicy, o Małopolsce i o Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hej ho mniej niż 4.5h IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.10, 23:03 80km do Tarnowa z Krakowa. 85km z Tarnowa do Nowego Sącza. 60km z Nowego do Krynicy. 80km w 45minut. 85 w 75 minut. 60 minut w 60 minut. Razem 3h. Nie chciao się 35 km nowej lini do Piekiełka no to mata! bandyty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obywatel Concorde 3h NY-Paris 3h NY-london IP: *.dip.t-dialin.net 09.02.10, 02:35 oto cywilizacja... Odpowiedz Link Zgłoś
stasieczek5 Międzynarodowe Forum Ekonomiczne pozostaje w Kr... 09.02.10, 06:05 Kraków - Krynica w 4,5 godziny. Pretensje ? Do kogo ? Do samorządów czy do RZĄDÓW, które wręcz chcą likwidacji szlaków kolejowych bo się nie opłaca. Poza tym nie róbmy tragedii. Nie kolej to samochód (autobus) - 2 - 2,5 godziny. Do Davos koleją z najbliższego lotniska TEŻ się jedzie blisko 4 godziny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KczK Dlaczego nie z Popradu? IP: *.147.167.177.nat.umts.dynamic.eranet.pl 09.02.10, 09:32 Mogą przecież przylecieć do Popradu, stamtąd pociąg przez Leluchów - Muszynę wyrobi się w 1h! Odpowiedz Link Zgłoś