otello_1 30.03.04, 06:36 wychowal synka na zlodzieja samochodow, teraz sam sie zabiera za KGHM. zycze radzie nadzorczej braku kaca moralnego. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ja Re: Prezes KGHM Stanisław Speczik stracił posadę IP: *.legnica.cvx.ppp.tpnet.pl 30.03.04, 07:19 no ten pierwszy komentarz to chyba niezly material dla gazety na reportazyk Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SZARY OBYWATEL KRĄŻENIE STOŁKÓW! I OSÓB NA STOŁKACH IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.03.04, 11:43 NO WŁĄSNIE JDEN PREZES ZASTAPIŁ DRUGIEGO, JEDEN NA STOŁEM DO kghm A TEN PIEWSZY DO RUDNREJ! ALBO NA INNY ZA KOLEJNE 20.000 BRUTOO PLUS WSZYTKIE DODATKI! OJ PRZYJDZIESAMOOBRONA I POSPRZATA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polar Re: KRĄŻENIE STOŁKÓW! I OSÓB NA STOŁKACH IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.03.04, 23:33 nie wydaje mi sie. Za rzadow AWS, chcieli na stolku Czarneckiego Ryska posadzic, czlowieka, ktory rozpier...wszystkiego czego sie dotknie a dzieki interwencji zwiazkow do tego nie doszlo, tak samo pewnie byloby gdyby samoobrona chciala tu kogos podelac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zainteresowany Re: Prezes KGHM Stanisław Speczik stracił posadę IP: 82.139.13.* 30.03.04, 12:28 Poproszę więcej informacji na ten temat ! Odpowiedz Link Zgłoś
kr6 Re: Prezes KGHM Stanisław Speczik stracił posadę 30.03.04, 13:15 Jak chcesz dodatkowych informacji przyjedź do Lubina praktycznie każdy Ci opowie historię życia młodego "wielbłąda" dowiesz się kto go ściga i za co. Zapraszam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ordynacka Prezes KGHM Stanisław Speczik stracił posadę IP: 149.156.52.* 30.03.04, 13:40 I barzo dobrze. Speczik nie zdążył naszpecić. Odpowiedz Link Zgłoś
ka-8 Re: Prezes KGHM Stanisław Speczik stracił posadę 30.03.04, 16:04 A jak... nie zdażył sprywatyzować KGHM, więc zostanie więcej dla kolesi... Jebnięty kraj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Prezes KGHM Stanisław Speczik stracił posadę IP: *.lubin.dialog.net.pl 30.03.04, 14:14 A czy syn nowego prezesa wyszedl juz z wiezienia? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polar Re: Prezes KGHM Stanisław Speczik stracił posadę IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.03.04, 23:24 serek chyba sobie troche ustabilizowal zycie odkad sie ochajtal i rodzine zalozyl Odpowiedz Link Zgłoś