Dodaj do ulubionych

Tusk: umowa ACTA może nie być przedłożona do ra...

IP: *.icpnet.pl 27.01.12, 12:52
będziemy ci patrzyć na łapy, możesz być tego pewny. nie zwiedziesz nas słodkim pierdzeniem.
Obserwuj wątek
    • Gość: Teo Ile jeszcze takich ACTA już nam wciśnięto? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.12, 12:56
      Bo nie wierzę, że to był pierwszy raz, kiedy komuś "zabrakło energii" itp. Tyle, że ten jeden raz się wydało...
      • antekguma1 Nałogowy łgarz i kłamca 27.01.12, 14:25
        Tusk w swoim żywiole. Ten nałogowy łgarz łże jak najęty.
        tnij.org/o47g
        • rydzyk_fizyk Premier przyznaje, że nie wie co podpisuje!? 27.01.12, 15:11
          Czy w życiu osobistym również najpierw podpisuje bez czytania a potem zastanawia się co podpisał?
          • isanaltd Re: Premier przyznaje, że nie wie co podpisuje!? 27.01.12, 19:21
            Narod polski w ciagu calej swej historii, nie byl w stanie niczego sie nauczyc.
            Podczas gdy Anglik czy Niemiec najpierw przemysli,przekalkuluje, to Polak jak popedliwy czarnuch rzuca sie z motyka na slonce (te wszystkie powstania nieudane od poczatku, ta cala solidarnosc po dekadzie , kiedy sie naprawde industralizowalo ten kraj.)
            A teraz?
            Spojrzcie na ta cała koszer mafie -Smolara(fundacja Batorego finansowana przez spekulanta George'a Soros'a),Palikot ,szampanski lewak(czynny uczestnik-Komisji Trójstronnej pl.wikipedia.org/wiki/Komisja_Trójstronna z samymi Bilderbergami na liscie tam jest) czy GW, ktora ma zwyczaj zdejmowania nie tylko postow, ale i calych forow , jesli sa nie wygodne. NO , WIELCY OBRONCY WOLNOSCI.

            Inteligentny czlowiek od razu widzi ,ze tu cos smierdzi. Po co wyzej wymienieni ludzie mieli by to robic.
            Ja tym glupszym wyjasnie.
            Otoz, po nie udanej akcji organizowania globalnego komunizmu pod nazwa "Occupy" czy innych "oburzenonych' Żydzi wymyslili, ze wyciagna masy na ulice za pomoca ACTA.
            Pod tak zebrana masą krytyczna podczepia sobie potem jakies marksistowskie hasla, typu zabieranie ludziom ich prawowitej wlsnosci w imie 'rownosci" itp, itd. To juz bylo , nieprawdaz Polacy. Gdzie mieliscie ta 'rownosc' chyba tylko w kolejkach po srajtaśme?

            Ja tak patrze na Polakow i sie zastanawiam , jak biali ludzie ,koniec koncow Europejczycy moga byc tak glupi i naiwni , ze daja sie tak manipulowac jakims przybledom z Bliskiego Wschodu i nie potrafia sie uczyc nawet na wlasnych bledach.
            Wiec , choc raz do koorwy nedzy wykazcie sie inteligencja i zostancie w domach , i wasze dzieciaki tez.


            • monikatommy Re: Premier przyznaje, że nie wie co podpisuje!? 28.01.12, 14:57
              Jeśli twój post zostanie zdjęty, to nie dlatego iż jest niewygodny, ale dlatego, że użyłeś obraźliwego słowa 'czarnuch'. Nie przeczytałam nic po owym słowie tylko kliknęłam 'usuń'. Komentarze powinny być na poziomie, jeśli mają zostać przeczytane i docenione. Jest pewna różnica pomiędzy poziomem forum pudelka a gw.
      • koloratura1 Re: Ile jeszcze takich ACTA już nam wciśnięto? 28.01.12, 07:05
        Gość portalu: Teo napisał(a):

        > Bo nie wierzę, że to był pierwszy raz, kiedy komuś "zabrakło energii" itp. Tyle, że
        > ten jeden raz się wydało...

        Bo pewnie tamte poprzednie sprawy (jeśli były, a - zapewne - były), nie dotyczyły kwestii aż tak istotnych, jak ACTA.
    • art.usa Tusk: umowa ACTA może nie być przedłożona do ra... 27.01.12, 12:58
      Tusk się kręci jak kot z pęcherzem.
      ACTA tak a może nie, a może nie, a może tak.
      Niby wielki mędrzec z Gdańska.

      W całym wolnym świecie ACTA to normalka.
      Dyskusja w kraju może być tylko prowadzona o wysokości kary,
      za kradzież i sprzedaż pracy twórczej.
      Jeżeli zaczniemy z karami jak za przejazd z tramwajem bez biletu,
      to będzie wilk syty i owca cała.
      • Gość: MK USA nie jest wolnym krajem? IP: 193.201.167.* 27.01.12, 13:17
        > W całym wolnym świecie ACTA to normalka.
        > Dyskusja w kraju może być tylko prowadzona o wysokości kary,
        > za kradzież i sprzedaż pracy twórczej.


        Co racja to racja. W wolnym.

        Dlatego USA nie ratyfikuje tej umowy?
        • art.usa Re: USA nie jest wolnym krajem? Powiedział co wiedział. 27.01.12, 13:32
          Gość portalu: MK napisał(a):

          > > W całym wolnym świecie ACTA to normalka.
          > > Dyskusja w kraju może być tylko prowadzona o wysokości kary,
          > > za kradzież i sprzedaż pracy twórczej.
          >
          >
          > Co racja to racja. W wolnym.
          >
          > Dlatego USA nie ratyfikuje tej umowy?

          USA?
          Ani nie porównuj.
          Tam są światowe sądy za najmniejsze kopię produktu,
          wszystko jedno w jakiej branży.
          Z Stanów przychodzą na resztę świata miliardowe kary.
          Ta nowa mniędzynarodowa umowa,
          to jest osłabienie ich sądownictwa w tej sprawie.
          • kotek.filemon Re: USA nie jest wolnym krajem? Powiedział co wie 27.01.12, 13:37
            > > Dlatego USA nie ratyfikuje tej umowy?
            >
            > USA?
            > Ani nie porównuj.
            > Tam są światowe sądy za najmniejsze kopię produktu,
            > wszystko jedno w jakiej branży.
            > Z Stanów przychodzą na resztę świata miliardowe kary.
            > Ta nowa mniędzynarodowa umowa,
            > to jest osłabienie ich sądownictwa w tej sprawie.

            Chińczycy i tak leją ciepłym moczem na te ich sądownictwo.
          • Gość: Mk Re: USA nie jest wolnym krajem? Powiedział co wie IP: 193.201.167.* 27.01.12, 13:42
            "Z Stanów przychodzą na resztę świata miliardowe kary.
            Ta nowa mniędzynarodowa umowa,"


            No właśnie.
            USA nie ratyfikują ACTA bo to umowa wzajemna. Czyli w interesie USA jest żeby można było ścigac wszystkich na świecie, ale zeby nikt na świecie nie mógł ścigać obywateli amerykańskich.

            Zrestza to samo było z umową o ograniczeniu emisji CO2. Chuny i USA tego nie podpisały, bo sa najwiekszymi trucicielami na świecie jednocześnie politycy USA naciskali na podpisanie tego dokumentu przez resztę świata "dla dobra naszej planety".
            • koloratura1 Re: USA nie jest wolnym krajem? Powiedział co wie 28.01.12, 07:16
              Gość portalu: Mk napisał(a):

              > USA nie ratyfikują ACTA bo to umowa wzajemna. Czyli w interesie USA jest żeby
              > można było ścigać wszystkich na świecie, ale żeby nikt na świecie nie mógł ścigać
              > obywateli amerykańskich.

              > Zresztą to samo było z umową o ograniczeniu emisji CO2. Chiny i USA tego nie
              > podpisały, bo są największymi trucicielami na świecie jednocześnie politycy USA
              > naciskali na podpisanie tego dokumentu przez resztę świata "dla dobra naszej planety".

              ...oraz rozwoju przemysłu amerykańskiego.
      • uwierz_w_to Re: Tusk: umowa ACTA może nie być przedłożona do 27.01.12, 13:49
        art.usa napisał:

        > Tusk się kręci jak kot z pęcherzem.
        > ACTA tak a może nie, a może nie, a może tak.
        > Niby wielki mędrzec z Gdańska.
        >
        > W całym wolnym świecie ACTA to normalka.
        > Dyskusja w kraju może być tylko prowadzona o wysokości kary,
        > za kradzież i sprzedaż pracy twórczej.
        > Jeżeli zaczniemy z karami jak za przejazd z tramwajem bez biletu,
        > to będzie wilk syty i owca cała.
        >
        >
        >
        Bredzisz chłopcze jak potłuczony,nawet niewiedząc o co dokładnie chodzi.
      • saint_just Re: Tusk: umowa ACTA może nie być przedłożona do 27.01.12, 16:02
        art.usa napisał:

        > Tusk się kręci jak kot z pęcherzem.
        > ACTA tak a może nie, a może nie, a może tak.
        > Niby wielki mędrzec z Gdańska.
        >
        > W całym wolnym świecie ACTA to normalka.
        > Dyskusja w kraju może być tylko prowadzona o wysokości kary,
        > za kradzież i sprzedaż pracy twórczej.
        > Jeżeli zaczniemy z karami jak za przejazd z tramwajem bez biletu,
        > to będzie wilk syty i owca cała.
        ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
        Autorzy AKTA mają w d.u.pie "pracę twórczą" i twórców. To korporacje chcą opodatkować nawet powietrze za które będziesz płacił ryczałt od puszczanych bąków, bo będą mieli na to licencję. Na podejrzenia,że nie płacisz też będą mieli - ponad polskim prawem. Dlatego to w Europie nie przejdzie, jak w USA które już od dawna są państwem policyjnym i za robienie grilla we własnym ogrodzie po 22 mogą cię spałować.
    • Gość: NIEDLAACTA Tusk: umowa ACTA może nie być przedłożona do ra... IP: 209.73.137.* 27.01.12, 13:05
      do premiera pomylił pan kolejność słów

      nie może być
      a nie
      może nie być
      • Gość: kaz Myślę, że sprawa jest zamknięta. IP: *.ngm.net.pl 27.01.12, 13:19
        Skoro Europejski Trybunał Sprawiedliwości orzekł, że to jest niezgodne z Kartą Praw Podstawowych Traktatu, to dyskusja skończona - w UE nie wejdzie.
        Tyle, że ta kacza dupa wykluczyła Kartę przy podpisywaniu Traktatu - jednak jesteśmy państwem UE.
        • koloratura1 Re: Myślę, że sprawa jest zamknięta. 28.01.12, 07:25
          Gość portalu: kaz napisał(a):

          > Tyle, że ta kacza dupa wykluczyła Kartę przy podpisywaniu Traktatu - jednak jesteśmy
          > państwem UE.

          Może warto wrócić do tematu Karty - teraz, skoro kaczej dupy już nie ma, a ta druga, która została - jakkolwiek spośród tych dwóch ważniejsza - nie ma nic o powiedzenia?
    • Gość: Toster3d Tusk: umowa ACTA może nie być przedłożona do ra... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.12, 13:13
      Te jego gadanie i tak mu już nic nie da. Polacy już po niego idą a zdrajcy muszą zostać ukarani.
    • Gość: zoro333 Tusk: umowa ACTA może nie być przedłożona do ra... IP: *.adsl.inetia.pl 27.01.12, 13:33
      Jego działania zawsze były takie. Najpierw decyzje a potem obietnice i TYLKO obietnice.
      • uwierz_w_to Re: Tusk: umowa ACTA może nie być przedłożona do 27.01.12, 13:51
        Pies drapał tego Tuska,ACTA nie przejdzie a on już jest i tak skończony w tym kraju.
        • koloratura1 Re: Tusk: umowa ACTA może nie być przedłożona do 28.01.12, 07:30
          uwierz_w_to napisał:

          > on [Tusk] już jest i tak skończony w tym kraju.

          Pomimo obiecującego nicka, weź jednak pod uwagę, że wiara - nie koniecznie - czyni cuda...
    • Gość: emeryt Tusk: umowa ACTA może nie być przedłożona do ra... IP: *.internetia.net.pl 27.01.12, 14:23
      Tusk myśli jak ciota pod kościołem.Nie ma swojego zdania a jeszcze bardziej rozumu.Co mu podsuną to podpisuje nie licząc się z obywatelami a jeszcze bardziej z Konstytucją.Dlatego doradcy odchodzą bo doradzać nie warto takim co nic nie mają pod sufitem.
    • Gość: Bonton Kłamstwo IP: *.dynamic.chello.pl 27.01.12, 14:47
      Jak Kaczyński był premierem to nie podpisał praw człowieka jakie obowiązują w prawie całej Europie. Tusk też jak się dorwał też nie podpisał. Pan Prezydent też się nie nadaje na to stanowisko władzy też nie podpisał. Z tego wynika że nami żądzą czarni. Tylko Komorowskiego widać w kościele jak klęczy przed czarnymi i się modli. Paranoja.
    • Gość: gość Tusk: umowa ACTA może nie być przedłożona do ra... IP: 93.107.82.* 27.01.12, 15:10

      .....np opinia Pana Boga .albo z Waszyngtonu że już jej nie potrzebują , albo że nic za nią nie dadzą to nie, my nie będziemy nic przepychać......co to to nie......za fico?
    • nazikomunista_back Tusk: umowa ACTA może nie być przedłożona do ra... 27.01.12, 15:22
      Donek, spóźniłeś się o tydzień.
      Dosłownie.
      Jeden mały tydzionek a tak naprawdę to o dzień z kawałkiem: wystarczyło zatrzymać podpisanie umowy.
      Teraz jesteś politycznym trupem.
    • Gość: Jack No dobra... a co będzie dalej ? IP: *.ptim.net.pl 27.01.12, 15:51
      Bardzo jestem ciekaw jak ta cała historia sie skonczy...
      Co z kolejnymi trudnymi decyzjami? Czy będą kończyć się tak jak...
      no własnie,
      Zapraszam do rozmowy na ten temat i subskrypcji
      www.nakednews.pl/blog.html
    • saint_just Wygląda,że "finezyjna" robota 27.01.12, 15:53
      amerykańskich chłopaków jest o kant d....y. Europa - na razie - nie jest protektoratem Wujka Sama.
      • koloratura1 Biedne amerykańskie chłopaki, ... 28.01.12, 07:40
        ...nic im nie wychodzi...

        saint_just napisał:

        > Wygląda, że "finezyjna" robota amerykańskich chłopaków jest o kant d....y. Europa - na razie - nie jest protektoratem Wujka Sama.

        Z Irakiem wyszło, jak wyszło (mieli ich tam witać z kwiatami, a...), z Afganistanu ich gonią, Chiny mają ich w nosie, nawet Europa - pomimo polskiego konia trojańskiego - ich olewa...
        Zresztą i tego konia trojańskiego też nie do końca mogą być pewni.
    • Gość: Wacek z USA do Pana Tuska IP: *.vnet.wne.edu 27.01.12, 16:24
      Panie Tusk od dzisaj mamy zablokowane dojscia do vidoe na polskich wiadomosciach o ACTA i nie tylko, wczoraj Pan podpisales a oni juz zaczeli dzialac. Pisze ze nie moge ogladac tresci bo mieszkam w regione ktory nie dopuszcza mnie to ogladania tresci.
    • Gość: latko Tusk: umowa ACTA może nie być przedłożona do ra... IP: *.dynamic.chello.pl 27.01.12, 16:54
      "Jeśli naprawdę będzie uzasadniona opinia, że umowa ACTA to zagrożenie dla wolności, to nie wniesiemy tej umowy pod ratyfikację - powiedział Tusk w piątek dziennikarzom w Sejmie.

      Polska jest krajem przepełnionym specjalistami od prawdy, w przeciwieństwie do rzeczowości, fachowości, rzetelności, wiedzy i logiki, więc opinia z pewnością będzie naprawdę uzasadniona.

      Zaprawdę powiadam wam ja.
    • ingo43 Tusk: umowa ACTA może nie być przedłożona do ra... 27.01.12, 17:27
      CZY TUSK COŚ POTRAFI ?
      OCZYWIŚCIE; ZROBIŁ PRZECIEŻ SOBIE DZIECI.
      TAKIE KOMPETENCJE, NIE WYSTARCZAJĄ JEDNAK DO RZĄDZENIA !
      TRZEBA WIEDZIEĆ - CO SIĘ PODPISUJE ! - NIM SIĘ PODPISZE !!
    • omastall Tusk: umowa ACTA może nie być przedłożona do ra... 27.01.12, 19:07
      Za co sie rząd Tuska nie weźmie w tym roku to źle. Lenistwo rządu Tuska w poprzedniej kadencji owocuje bublami legislacyjnymi teraz. PO na samym straszeniu potworem z PiS daleko nie zajdzie. Do czego to doszło? Nie ma na kogo głosować!
      • koloratura1 Re: Tusk: umowa ACTA może nie być przedłożona do 28.01.12, 07:47
        omastall napisał:

        > PO na samym straszeniu potworem z PiS daleko nie zajdzie.

        Nie musi straszyć... Potwór ją znakomicie wyręcza...

        > Do czego to doszło? Nie ma na kogo głosować!

        I z tego właśnie powodu, zostaje tylko PO.
        O ile się wyplącze z ACTA.
        • Gość: jo Re: Tusk: umowa ACTA może nie być przedłożona do IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.02.12, 13:55
          o ile się wyplącze z każdego g... w kt. nas wpakowało (refundacja, pakiet klimatyczny, gwarancja pomocy finansowej krajom z unii kt. stoją na granicy bankructwa np Grecja) nawet jak się wyplącze jeszcze z tego to - nie zostaje PO ( dla Donka protestujących przeciw
          ACTA nazwał szantażystami) to wystarczający powód aby już więcej nie oddawać głosu na ludzi kt.się skompromitowali a swoim włazid..stwem skompromitowali państwo na arenie międzynarodowej (teraz Czechy nie podpisały ACTA)Poza PIS i skompromitowaną PO trzeba szukać innych - ACTA to jedno z wielu tylko g..n partii Pana Tuska.
    • Gość: judaszowy teraz to spadówa na drzewo !!!!!!!!!!!!! dupoliz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.12, 20:04
      a
    • Gość: gosc ACTA IP: *.ip.netia.com.pl 27.01.12, 20:07
      Ilosci lecacych cegiel i kamieni + ilosc zamieszek = odstapienie od ACTA = wzgledny spokoj w kraju. Inna mozliwoscia bedzie dyskusja z tlumem wyposazonym w widly oraz sprzet znajdujacy sie w danej chwili pod reka.
    • vdziwny Tusk: umowa ACTA może nie być przedłożona do ra... 27.01.12, 21:22
      Dam 100 do jednego, że większość tutejszych gaduł, a 95% tych co warcholą w publicznych miejscach nie wie co mianowicie zawiera owo ACTA. Chodzi przecież o ukrócenie zwykłego złodziejstwa. Prawda, każdy by wolał brać za darmo. Zgoda, ale do tego trzeba właśnie zgody właściciela, inaczej przecież to zwykłe złodziejstwo. Trzeba po prostu wszystkim uświadomić o co chodzi. Internauci to przecież nie tylko hakerzy i złodzieje! Niech redaktorzy zaczepią kilku owych demonstrantów i zapytają ich o co im w rzeczy samej chodzi. Czy aby nie tylko by powarchlić?
      • rs_gazeta_forum Re: Tusk: umowa ACTA może nie być przedłożona do 27.01.12, 22:53
        vdziwny napisał:

        > Dam 100 do jednego, że większość tutejszych gaduł, a 95% tych co warcholą w publicznych
        > miejscach nie wie co mianowicie zawiera owo ACTA. Chodzi przecież o ukrócenie zwykłego
        > złodziejstwa.

        Ja dam 1000 do 1, że jak ci będą jaja urzynać tłumacząc, że to dla zwykłego zapobieżenia pedofilii, nie będziesz zachwycony tym tłumaczeniem.
      • koloratura1 Niestety, Ty też nie wiesz; a ja - wiem. 28.01.12, 07:51
        vdziwny napisał:

        > Chodzi przecież o ukrócenie zwykłego złodziejstwa.

        Guzik prawda!
    • hiess Tusk: umowa ACTA może nie być przedłożona do ra... 27.01.12, 22:09
      Premier oszukańczego wasalnego wobec USA rządu próbuje wciskać ciemnotę, że jest zatroskany rezultatami haniebnego akcesu Respubliki Polskiej do ACTA. Tak zwana Ratyfikacja to ona dymna. Podpis złożony przez ambasador naszego rządu jest dowodem niewycofywalnym przystąpienia naszego rządu do ACTA - koronnego dowodu totalizmu wpisanego w ustrój USA, którego większość rozwiązań usiłują kopiować władający Polską od roku 1990. Dalej dawajcie się mamić burżujską demokracją, nieszczęśni Obywatele państwa, które ma was w dupie.
    • Gość: Kizug Tusk: umowa ACTA może nie być przedłożona do ra... IP: *.trans.net.pl 27.01.12, 22:55
      ACTA wiadomo co to jest,ale Tuska w rządzie nie powinno już być pokazał swoje prawdziwe oblicze ,to jest obrzydliwe jak premier średniego kraju liczy się z opinią publiczną młodzieżą i całym społeczeństwem,pokazał całą arogancję władzy....
    • rs_gazeta_forum Tusk: umowa ACTA może nie być przedłożona do ra... 27.01.12, 22:57
      Naprawdę trudno uwierzyć, że premier sporego państwa może być taki głupi.
    • Gość: Jarek Tusk: umowa ACTA może nie być przedłożona do ra... IP: *.dynamic.chello.pl 28.01.12, 04:47
      Nie wierzę w takie obietnice. Sprawdzać nasze komputery będą Amerykanie i przy okazji okradać nas z pomysłów i projektów ( szpiegostwo przemysłowe) pod hasłami walki z terroryzmem.
    • uczonykot I to bardzo zła informacja. 30.01.12, 11:30
      Polsce ta decyzja odbije się czkawką, bo dokumentuje, że Polska toleruje przestępców gospodarczych i złodziej dobr należnych twórcom.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka