Gość: Euro Travel
IP: *.acn.waw.pl
26.04.05, 09:29
Przyjęcie euro to stabilizacja perspektyw inwestowania (brak ryzyka
walutowego), zmniejszenie kosztow handlu wewnatrzunijnego ( prowizje z
przewalutowan) ogromna wygoda dla podróżujacych po Europie ( im wieksza
strefa euro tym lepiej).
Banki stracą, bo nie będą pobierać haraczy za wymiane walut, straca
kantorowcy (różnica kupno - sprzedaż czasem jest liwchiarska).
Najważniejsza zaleta: KONIEC obiecanek róznych DEBILI, że jak się złoówkę
zdewaluuje o 100% to się nagle eksport wszelkiego barachła opłaci (że paliwo
tez pojdzie w gore o 100% to już tych bałwanów nie interesuje).
W strefie euro można konkurowac tylko DOSKONAŁĄ JAKOŚCIĄ i niskimi kosztami
produkcji. I koniec bajdurzenia w rodzaju "Balcerowicz musi..."
Jeszcze dwa etapy: Pełna implementacja Schengen i EURO ( mam nadzieje, ze
wraz z sasiadami, typu SK, CZ, H, LT, LV, EST i hulaj dusza po Europie!