legal.alien
05.08.02, 11:36
Niedawno bylem w Toruniu w sklepie, ktory mienil sie sklepem firmowym Vistuli.
Nie wystawial on niestety dobrego swiadectwa firmie, ktorej produkty lubie i
kupuje.
Chcialem kupic marynarki i spodnie. Niestety w sklepie firmowym nie ma ani
pelnej kolekcji, ani pelnej numeracji - wisza 2-3 pary spodni/amrynarek w
danym modelu, a wszystko mimo brakow numeracji po normalnych cenach. Obsluga
rowniez nie jest zainteresowana sprzedaza.
A Vistula i wiekszosc polskich producentow odziezy skarzy sie na spadek
sprzedazy.....
PS. Kupilem u konkurencji - w Bytomiu.