Gość: Alexandra.
IP: *.12.14.vie.surfer.at
08.09.02, 17:23
Po przeczytaniu tych propozycji zrozumialem,ze za 75% wartosci
ukradzionego,zagrabionego czy zrabowanego mienia,mozna od
Panstwa polskiego uzyskac prawne rozgrzeszenie. Dla
przestepcow ,ktorzy powinni za to zostac skazani prawomocnym
wyrokiem sadowym i zostac pozbawionym zdobytego nielegalnie
mienia,jest to propozycja bardzo wspanialomyslna,ale stawia
Panstwo w roli wspoluczestnika w przestepstwie,bo czerpie z
przestepstwa korzysci.W przypadku pobierania korzysci z nierzadu
ponosi sie odpowiedzialnosc karna i nazywa sie to
sutenerstwem.Czy ktos pomyslal,ze Panstwo postawione zostalo w
roli alfonsa?.W tej sytuacji chcialem zapytac,czy tworzony jest
cennik innych przestepstw,ktore po oplaceniu odpowiednich kwot
bedzie mozna bezkarnie i z blogoslawienstwem Panstwa
dokonywac?.W tym kryminogennym spoleczenstwie i bezwladzie
prawnym,takie rozwiazanie dla Panstwa, przy braku innych
pomyslow moze byc oplacalne i jedyne,a zysk z likwidacji wiezien
bedzie mozna w tym katolickim kraju przeznaczyc na budowe
nastepnych swiatyn.