Dodaj do ulubionych

Abolicja w internecie

IP: *.12.14.vie.surfer.at 08.09.02, 17:23
Po przeczytaniu tych propozycji zrozumialem,ze za 75% wartosci
ukradzionego,zagrabionego czy zrabowanego mienia,mozna od
Panstwa polskiego uzyskac prawne rozgrzeszenie. Dla
przestepcow ,ktorzy powinni za to zostac skazani prawomocnym
wyrokiem sadowym i zostac pozbawionym zdobytego nielegalnie
mienia,jest to propozycja bardzo wspanialomyslna,ale stawia
Panstwo w roli wspoluczestnika w przestepstwie,bo czerpie z
przestepstwa korzysci.W przypadku pobierania korzysci z nierzadu
ponosi sie odpowiedzialnosc karna i nazywa sie to
sutenerstwem.Czy ktos pomyslal,ze Panstwo postawione zostalo w
roli alfonsa?.W tej sytuacji chcialem zapytac,czy tworzony jest
cennik innych przestepstw,ktore po oplaceniu odpowiednich kwot
bedzie mozna bezkarnie i z blogoslawienstwem Panstwa
dokonywac?.W tym kryminogennym spoleczenstwie i bezwladzie
prawnym,takie rozwiazanie dla Panstwa, przy braku innych
pomyslow moze byc oplacalne i jedyne,a zysk z likwidacji wiezien
bedzie mozna w tym katolickim kraju przeznaczyc na budowe
nastepnych swiatyn.
Obserwuj wątek
    • pupla Re: Abolicja w internecie 08.09.02, 17:55
      Gość portalu: Alexandra. napisał(a):

      > Po przeczytaniu tych propozycji zrozumialem,ze za 75% wartosci
      > ukradzionego,zagrabionego czy zrabowanego mienia,mozna od
      > Panstwa polskiego uzyskac prawne rozgrzeszenie. Dla
      > przestepcow ,ktorzy powinni za to zostac skazani prawomocnym
      > wyrokiem sadowym i zostac pozbawionym zdobytego nielegalnie
      > mienia,jest to propozycja bardzo wspanialomyslna...

      Czy na pewno? Panstwo polskie w praktyce stoi na krawedzi bankuctwa, wplywy z
      podatkow maleja i beda malec, bo 20 procent populacji kraju jest bez pracy a
      firmy zagraniczne juz pomalutku zdaja sobie sprawe z tego, ze Polska to nie
      miejsce na robienie interesow.
      Jakie wobec tego rozwiazania moze zaproponowac panstwo? Slabe panstwo, ktore w
      praktyce nie ma srodkow by egzekwowac jakiekolwiek prawo, nie tylko podatkowe
      czy karne?
      Musi dogadac sie ze zlodziejem, bo lepszy rydz, niz nic. 7,5 procenta to jedna
      dziesiata z 75 procent, wiec moze znajda sie zlodzieje, ktorzy naiwnie pojda
      na ten lep?
      • pupla Re: Abolicja w internecie 08.09.02, 17:59
        Zapomnialbym jeszcze o prywatyzacji, to tez pomalu sie konczy, bo sprzedano co
        bylo do sprzedania. Podobnie z koncesjami.
        Akt rozpaczy to winiety- dodatkowe usankcjonowane zdzierstwo, z ktorego nie
        powstanie ani kilometr autostrady. Tak jak nie powstaje z podatku od sprzedazy
        paliwa, ktory placi kazdy uzytkownik samochodu. A powinno tego wystarczyc na
        400 kilometrow autostrad rocznie. Ile zas ich powstalo od roku 1990 ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka