Gość: MACIEJ
IP: *.ny325.east.verizon.net
27.12.02, 00:45
26-11-2001 Facet napisal:
"6)Ostatnia dekada jest w tym meczu dla USA.
Dla kogo bedzie nastepna? Zycie pokaze!
Jak ludzie w EU zadecyduja,ze wola byc bogaci
niz miec bezpieczenstwo socjalne,to EU minie USA w tempie
pociagu ekspresowego.A jak zdecyduja ze wola poczytac
dobra ksiazke i porysowac z dzieckiem zamiast siedziec
do nocy w pracy,zeby miec auto z jeszcze lepszym silnikiem
to EU nie dogoni ekonomicznie USA. I co z tego?"
Cos mnie sie zdaje po ostatnich wynikach wzrostu gospodarczego w EU i USA
ze w EU raczej w dalszym ciagu czytaja ksiazki i rysuja z dzieciakiem
zamiast wziac sie solidnie do pracy.
Z drugiej strony jak czlowieka naklonic do pracy,jak priorytetem jest dobra
ksiazka.
Wskazniki MAKRO jak wykazal komentator sa w Polsce i EU berdzo dobre i Europa
szykuje sie do skoku.
W Ameryce dolar slabnie i niedlugo nie bedzie nas stac wyjechac nawet na
wakacje do starej dobrej EUropy.
Czy sukces czlowieka mozna mierzyc iloscia i jakoscia przeczytanych
ksiazek,czy raczej gaz do dechy po amerykansku jest wazniejszy?