Dodaj do ulubionych

Czechy: rekordy z pianką

IP: *.proxy.aol.com 03.02.03, 18:40
Litovel..to jest to!!! Zywcem sie juz przepilem.
Obserwuj wątek
    • Gość: nn Królewskie Rules IP: *.acn.pl / 10.70.2.* 03.02.03, 19:04
    • Gość: AAA Re: Czechy: rekordy z pianką IP: *.dialup.iol.cz 03.02.03, 19:06
      TEST
    • newyork2 Czesi 03.02.03, 19:11
      Coz sie dziwic, Czesi chyba robia cos inaczej niz Polacy.
      Polsie piwo mozna oczywiscie kupic w polskich sklepach w USA, takze bywa czasem
      w wiekszych hurtowniach.
      Natomiast piwo czeskie jest dostepne praktycznie w KAZDYM sklepie na
      wschodnim wybrzezu US , pollitrowa butelka z regyly za 99 centow.
      Minimum jest 1 gatunek, czesto 2-3.
      Promuja je tez supermarkety, Pathmark, Key Food, C-Town, Waldbaums.
    • Gość: Grze A ja wole winko. IP: *.dip.t-dialin.net 03.02.03, 19:17
      A ja wole winko. Szczegolnie czerwone, hiszpanskie polwytrawne,
      Garn Reserva. Zwzwyczaj skladowane 3-4 lata w drewnianych
      beczkach,gdzie nabiera smaku, a potem jeszcze 2-3 lata w
      butelce. To jest to!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka