Gość: noiki IP: *.proxy.aol.com 03.02.03, 18:40 Litovel..to jest to!!! Zywcem sie juz przepilem. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
newyork2 Czesi 03.02.03, 19:11 Coz sie dziwic, Czesi chyba robia cos inaczej niz Polacy. Polsie piwo mozna oczywiscie kupic w polskich sklepach w USA, takze bywa czasem w wiekszych hurtowniach. Natomiast piwo czeskie jest dostepne praktycznie w KAZDYM sklepie na wschodnim wybrzezu US , pollitrowa butelka z regyly za 99 centow. Minimum jest 1 gatunek, czesto 2-3. Promuja je tez supermarkety, Pathmark, Key Food, C-Town, Waldbaums. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grze A ja wole winko. IP: *.dip.t-dialin.net 03.02.03, 19:17 A ja wole winko. Szczegolnie czerwone, hiszpanskie polwytrawne, Garn Reserva. Zwzwyczaj skladowane 3-4 lata w drewnianych beczkach,gdzie nabiera smaku, a potem jeszcze 2-3 lata w butelce. To jest to! Odpowiedz Link Zgłoś