eric_theodore_cartman
16.09.06, 23:42
Wlasciciel niemieckiej sieci drogerii dm Werner Goetz, agituje za swoim
projektem przebudowy ekonomicznej Niemiec i Europy. Postuluje aby stawke VAT
podniesc do 50% i z zebranych pieniedzy KAZDEMU placic 1500 Euro miesiecznie
"pensji obywatelskiej". Jednoczesnie ci ktorzy pracuja nie placa zadnych
podatkow ani innych ododatkowych ubezpieczen socjalnych. Facet jest jednym z
najwiekszym praciodawców w Niemczech od wielu dziesiecioleci, wiec wariatem
raczej nie jest.