Gość: Sil3ncio
IP: *.konstantynow.mm.pl
17.09.06, 22:06
Ja się nie mogę doczekać aż wszystie kraje nowej Uni przyjmą w końcu Euro i
tylko bidna Polska zostanie ze swoją złotówką. Może wtedy będzie wstyd naszym
polityką, gdy będą wytykani palcami na europejskim forum jako outsider i może
wtedy wezmą się w końcu do roboty, zaczną naprawiać gospodarke i zreformują
wreszcie finanse publiczne. A tak, nikt nie przyjmuje jeszcze euro wiec i
Polsce sie nie śpieszy...
--------------------
wiersze miłosne