borrka
09.02.07, 09:14
Nie uwazam, aby Polacy byli lepsi, niz Rosjanie, czy Ukraincy jako "team leaderzy".
Po prostu, na Wschodzie NAGLE wzroslo zapotrzebowanie na dobrych managerow, rowniez expatow.
Polak ma ten plus, ze latwo dogada sie z osoba rosyjskojezyczna, ma podobna mentalnosc.
Wiec dlaczego nie.
Go East boys.
Sam czekam na oferte Gazpromu.