Dodaj do ulubionych

Wschód kusi polskich menedżerów

09.02.07, 09:14
Nie uwazam, aby Polacy byli lepsi, niz Rosjanie, czy Ukraincy jako "team leaderzy".
Po prostu, na Wschodzie NAGLE wzroslo zapotrzebowanie na dobrych managerow, rowniez expatow.
Polak ma ten plus, ze latwo dogada sie z osoba rosyjskojezyczna, ma podobna mentalnosc.
Wiec dlaczego nie.
Go East boys.
Sam czekam na oferte Gazpromu.
Obserwuj wątek
    • Gość: nicram Wschód kusi polskich menedżerów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.07, 09:18
      Totalny bałwan pisał ten ,,artykuł" każda osoba znająca realia wschodnie wie
      że Polacy mają 100% przewagę na np amerykanami i tu nie chodzi o to że są
      tańsi tylko że potrafią ,,załatwiać wszystkie sprawy" czytaj dawać łapówki.
    • nikola_piterski2 Re: Wschód kusi polskich menedżerów 09.02.07, 10:21
      borrka napisał:

      >Po prostu, na Wschodzie NAGLE wzroslo zapotrzebowanie na dobrych managerow,
      rowniez expatow.

      Po co dobre managerzy w kraju, w ktorym, oprocz surowcow w rekach panstwa, nic
      nie ma?

      > Polak ma ten plus, ze latwo dogada sie z osoba rosyjskojezyczna, ma podobna
      mentalnosc. Wiec dlaczego nie.

      "borrka", cholera jedna, puknij sie w czolo! Czy moze "jasnowiemozny" Polak
      miec podobna mentalnosc jak i przedstawiciel rosyjskiejezycznej "azjatskoj
      dziczy".


      > Go East boys.

      To juz w ogole zamach stanu!

      > Sam czekam na oferte Gazpromu.

      Ot, tu nie masz perspektywy. Teczka, ktora, "сукин сын", masz (nie na
      Lubiance), na Petrowka, 38, na razie tylko wstrzymana.
      • Gość: Tomek Re: Wschód kusi polskich menedżerów IP: *.w82-127.abo.wanadoo.fr 09.02.07, 10:45
        Ruscy top menadzerowie rekrutuja sie z bylej KGB. Moze sa niezli w destrukcji
        ale na pewno nie w zarzadzaniu firma. A jak ktos doceni kwalifikacje polskich
        menadzerow to chwala mu za to. Niech jada i zabiora ze soba troche wieprzowiny.
        U nas i tak zostana najlepsi z otoczenia poltorametrowych klonow: Skrzypek,
        Kaziu i ten nowy od Orlenu
        • Gość: Tomek Gdzie amerykanin nie moze ... IP: *.w82-127.abo.wanadoo.fr 09.02.07, 10:47
          ... tam Polaka posle.
          • Gość: Tomek a propos jasnowielmoznego Polaka IP: *.w82-127.abo.wanadoo.fr 09.02.07, 10:54
            Bez wzgledu na to co sadze o tym kraju (Rosji) nie uwazam sie za wielmoznego o
            czym tak przypominaja non stop rosyjskojezyczni uczestnicy forum ze swoja gora
            ruskich kompleksow.

            Rosjanie to bardzo poczciwi ludzie, tylko od wiekow rzadzeni przez cwaniakow
            ktorzy maja ich za gowno. Zreszta to nie tylko przypadlosc Rosji. U nas te dwa
            skserowane kurduple straznicy polskosci tez polakow maja za idiotow.
      • borrka Nikolka. 09.02.07, 13:28
        Nie rozrozniasz dwoch spraw.
        Sympatii i polityki.
        Ja Rosje, jej kulture, znam i lubie.
        Szanuje.
        Polityki Putina, czy geopolityki Dugina nie akceptuje.
    • Gość: Uli Wschód kusi polskich menedżerów IP: *.emea.veritas.com 09.02.07, 10:53
      Pracuje w duzej korporacji na zachodzie, ktora prowadzi interesy w Rosji. Gdyby
      ktoremus z managerow (tak jak mi) ktos powiedzial ze zostal "awansowany" i
      przniesiony na Ukraine czy do Rosji to zaczalby szukac sobie nwej pracy. Nawt
      tego typu przeniesienia do krajow jak Hiszpania ciesza sie umiarkowanym
      powodzeniem. To nie chodzi o kwalifikacje ale o wyjazd i zycie w krajach
      Trzeciego Swiata.
      • gringo68 Re: Wschód kusi polskich menedżerów 09.02.07, 12:09
        Gość portalu: Uli napisał(a):

        > Pracuje w duzej korporacji na zachodzie, ktora prowadzi interesy w Rosji.
        Gdyby
        > ktoremus z managerow (tak jak mi) ktos powiedzial ze zostal "awansowany" i
        > przniesiony na Ukraine czy do Rosji to zaczalby szukac sobie nwej pracy. Nawt
        > tego typu przeniesienia do krajow jak Hiszpania ciesza sie umiarkowanym
        > powodzeniem. To nie chodzi o kwalifikacje ale o wyjazd i zycie w krajach
        > Trzeciego Swiata.

        Dziwna ta twoja korporacja. Kiedy w latach 90-tych moja firma otwierała
        przedstawicielstwa na Wschodzie, to jechali tam najlepsi, którzy potrafili
        sobie dać radę na trudnym i egzotyczny rynku tych krajów. Bonusy były bardzo
        duże, a rok w Moskwie czy Kijowie dla młodego czlowieka leciał szybko. Wzmianka
        w CV o pracy tam bardzo się liczy.

        Hiszpania to kraj Trzeciego Świata......?
        • Gość: Uli Re: Wschód kusi polskich menedżerów IP: *.emea.veritas.com 09.02.07, 12:39
          Nie napisalem ze Hiszpania to kraj Trzeciego Swiata tylko ludzie nie za bardzo
          chca sie tam przenosic. Przeniesienia do Rosi itp. moze i znacza bonusy ale
          kariere najszybciej rozwiniesz w siedzibie w Londynie czy NY (pieniadze zreszta
          tez). Rosja to ciezki rynek i sa duze szanse niepowodzenia- to tez odstarasza bo
          jesli sie nie uda to dla managera oznacza to praktycznie koniec.
          Co do korporacji to gora chyba wie co robi bo jest jedna z najwiekszych na
          swiecie w swojej dziedzine i ciagle sie rozwija.
        • jjjnjankowski Re: Wschód kusi polskich menedżerów 10.02.07, 05:36
          lata 90 skonczyly sie dawno temu, tak dawno, ze niektore firmy nie pamietaja, ze mialy tam przedstawicielstwa
    • to_ti Tylko wschód dla Polaków 09.02.07, 11:52
      bo nikt tyle wódy nie wypije co nasi managerowie a już szczególnie z zachodu


      www.foto-tel.pl/
    • e-hire Nie tylko polskich 09.02.07, 12:40
      Faktem jest, ze polscy menedzerowie maja duze szanse ze wzgledu na znajomosc jezyka i tradycyjna latwosc "nawiazywania konkaktow" z Rosjanami.

      purcon.pl/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka